Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Załamanie na rynku kredytowym? KNF zaciska pętlę

Załamanie na rynku kredytowym? KNF zaciska pętlę

Wyświetlaj:
wasccrtha / 41.220.69.* / 2015-04-25 01:11
ŚWIADECTWO jak mam kredyt.

Jestem wasccrtha według nazwy. Mieszkam w Warszawie, Polska, Chcę używać tego medium poinformować wszystkie osoby ubiegające się o kredyt, aby być bardzo ostrożnym, ponieważ nie są oszustwa wszędzie Kilka miesięcy temu była napięta finansowo, a dzięki mojej desperacji został oszukany przez kilku kredytodawców online. Miałem prawie stracił nadzieję, aż mój przyjaciel, o którym mowa mnie do bardzo wiarygodnego pożyczkodawcy nazwie pani Stella Rene, którzy pożyczyć mi niezabezpieczonej pożyczki z 800,000,00 w ciągu 20 minut bez żadnego stresu. Jeśli jesteś w potrzebie jakiegokolwiek kredytu po prostu skontaktować się z nim teraz poprzez: {mrsstellareneloanfirm@hotmail.com} Używam tego medium poinformować wszystkie osoby ubiegające się o kredyt, bo piekła I przez w rękach tych nieuczciwych kredytodawców. I nie chcę nawet mojego wroga, aby przejść przez piekło, że tak przeszedł przez w rękach tych oszukańczych online kredytodawców, i będzie również, żebyś pomógł mi przekazać te informacje do innych, którzy są w potrzebie pożyczki Po również otrzymać pożyczkę od pani Stella Rene i modlić się, aby Bóg dał jej długą żywotność.

Niech Bóg błogosławi ją na zawsze.

wasccrtha
zas407 / 188.147.13.* / 2015-01-04 10:40
I bardzo dobrze, banki zaczną sie starać o klienta. oprocentowanie zacznie spadać
USA_man / 94.154.100.* / 2015-01-02 22:01
I dobrze, Janusze już są zakredytowani na 30 lat, a kolejnych naiwnych nam nie trzeba. Jak jeszcze pójdą w górę stopy procentowe (a pójdą na pewno), to będą płacze.
Miauu / 31.61.130.* / 2015-01-02 21:17
Deweloperzy skończą inwestycje i przestaną budować, przeniosą się np. na powojenną Ukrainę. Wywołają dołek mieszkaniowy i zastój budowlany w Polsce. Ludzie będą walczyli o stare blokowiska. BGK będzie szalał ze swoimi komunistycznymi mieszkaniami na wynajem. Większość ludzi ucieknie w pi(ś)ździet za granicę, pozostaną po nich ostatnio wybudowane nowe mieszkania, za które dużo nie zarobią, bo dowalą jakieś podatek, żeby ni mogli dużo zarobić na wynajmie tych mieszkań, więc albo będą stały puste, albo będą drogie...tak jak mieszkania z BGK.
Jedyna szansa to jest jakiś człowiek pokroju Brunona K, który niczym feniks załatwił by sprawę. Weszłoby nowe pokolenie, ludzie powracaliby z zagranicy i odbudowałby by kraj. Inna opcja, to bez Brunona K, powolna umieralnia i punkt kulminacyjny: przywrócenie granicy z zachodem, ale tylko dla obcokrajowców. Następnie podpisanie memorandum z Chinami i np. Indiami i zatankowanie jakieś 200mln ludzi. Wpompowanie ich w te nasze wielkie płyty, przywrócenie pozwolenia na broń, żeby można było sobie wtedy żyć z emeryturki ich pracy w swoich apartamentach. Dobra, następna część jutro.
jacek1313364 / 83.5.108.* / 2015-01-02 22:54
Kapitalizm zbankrutuje razem z UE . Najpierw zbankrutują biedni czyli takie kraje jak Polska.
Historia zatoczy koło i będzie znowu komunizm albo będzie koniec świata.
Nie takie imperia w historii upadały kiedyś i to samo będzie teraz.
??? / 79.189.247.* / 2015-01-02 17:17
Bardzo dobrze .
Dzisiaj ludzi stać na tani kredyt ale stopy procentowe wiecznie nie będą niskie i za kilka lat Ci sami ludzie mogliby mieć wielki problem ze spłatą rat kredytu . Dzięki wkładowi własnemu ograniczy się dostęp do kredytu tym których na niego nie stać ale nie dzisiaj tylko za kilka lat jak stopy będę wyższe .
Dan215 / 94.240.13.* / 2015-01-02 17:02
Podniesli wkład własny, bo wiedzą że w ten sposób więcej osób będzie trzymało kase na kontach. Szykują sztuczną inflacje!!! ( próg zadłużenia kraju względem zapisów konstytucyjnych został osiągnięty) ;) nie dajcie sie okraść ładujcie w złoto, bitcoiny, franki, ale nie w polskiej walucie na książeczkę...
abradab / 89.67.173.* / 2015-01-03 03:10
Tym rozumowaniem, dodaj jeszcze,ze pewnie niektórym zalezy na podńiesieniu wkładu własnego, bo maja własne m na wynajem. A wiadomo, jak kogos nie stac na własne ciasne m, to musi wynajmować.
mp897 / 93.105.181.* / 2015-01-02 16:32
ludzie wyjezdzajcie z tego durnego kraju i nie bedziecie miec tych durnych problemow
ikm / 212.180.227.* / 2015-01-06 17:47
tak bo na zachodzie jest latwiej o kredyt - sprawdz sobie jakie sa warunki w Austrii, Francji... w Japonii np. wymaga sie 40% wkladu. Ktos jeszcze mysli ze u nas jest zle?
m54 / 79.186.85.* / 2015-01-02 16:52
nie bredź człecze na wyśnionym zachodzie jest podobnie
Tani Drań / 93.159.53.* / 2015-01-02 16:32
O ile pamietam to Bank Gospodarsta Krajowego ma 5 mld zł na mieszkania na wynajem. W ten sposób zapewni sobie popyt na swoje usługi. KNF podwyższa progi jest mnie kredytobiorców a więc wiecej chętnych na wynajem mieszkania z Rządowego Programu Miszkań na wynajem. Tak właśnie kreowany jest popyt na usługi rządowego programu mieszkań na wynajem. Proste.

A i miejsca pracy dla chętnych rodzin królika się znajdą.

Najnowsze wpisy