Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Założenie firmy, krok po kroku

Założenie firmy, krok po kroku

Misui / 193.46.187.* / 2012-01-22 15:27
Witam,
Chciałbym założyć firmę lakierniczą tylko wiem, że co do lakiernictwa są zbyt duże wymagania... jak można przeskoczyć to i żebym mógł się zajmować też lakiernictwem itd. renowacja samochodów?

Jak założyć krok po kroku firmę? Ile wyniosą mnie składki ZUS itd. (mam 22 lat)
Chce również starać się o przyznanie środków Funduszu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej.

Czekam na odpowiedzi/porady.

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Biznes Forum / 2012-02-26 14:11
Witam

Zapraszam wszystkich zainteresowanych prowadzących firmę oraz osoby myślące o założeniu jej na stronę Biznes Forum:

www.biznesforum.blogspot.com

Ostatnio poruszone tematy to:

Zus i zobowiązania wobec niego
Biznes plan
Uproszczony biznes plan przedsiębiorstwa transportowego
Franczyza
E- sklep za darmo
Venture Capital- jako jeden ze sposobów finansowania działalności.

Zapraszam
tromek / 78.8.7.* / 2012-02-17 21:00
Przy zakładaniu działalności gospodarczej na każdym kroku pojawia się wiele pytań. Mnóstwo z nich dotyczy prawa podatkowego, które w naszym kraju życia nie ułatwia . A jak zapewne wiesz błędy w tej dziedzinie są bardzo kosztowne. Dlatego radzę skorzystać z rad jakiegoś fachowca, bądź biura rachunkowego. Jednym z nich do którego tego typu pytania można zadawać jest pewne biuro rachunkowe z Piaseczna pod Warszawą, słynące m.in z bardzo dobrych relacji z klientami. Sam czasami do nich piszę. Ich adres mailowy to biuro@sara.waw.pl . Jeśli jednak biuro rachunkowe to dla nas za dużo, dobrą alternatywą może być zaopatrzenie się w odpowiednią tematyczną prasę jak np. ekspert księgowy zawierającą wszelkie interesujące nas informacje

Najnowsze wpisy