Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

zalozenie rachunku w DM

zalozenie rachunku w DM

qweraz / 86.175.193.* / 2010-07-11 12:21
witam,

mam pytanie w sprawie zalozenia rachunku w DM ; obecnie mieszkam i pracuje w Wielkiej Brytanii ale chcialbym zainwestowac na GWP , czy ktos moze mi powiedziec co do odpowiedzialnosci podatkowej jak rowniez, ktory DM jest przez was oceniany najlepej- prowizje, pomoc, ....
LL / 91.193.40.* / 2010-07-15 15:20
Ja polecam amernet. Korzystam z bre i amernetu ale odkąd amer wprowadził intraterm niewiele mu można zarzucić, poprzednią platformę transakcyjną mieli do dupy. Może tyle, że nie ma dzwięków w alertach, coby się obudzić jak sesja przynudza a coś się ruszy.
Otwarcie rachunku to wysłanie im dokumentów ale musisz chyba być zameldowany w Polsce no a więcej grzechów nie pamiętam bo zakładałem u nich rachunek chyba w 2004.
A, jeśli będziesz chciał działać na instrumentach pochodnych to musisz im to powiedzieć, żeby Ci przygotowali osobną umowę bo podstawowa Ci nie wystarczy Jak coś zapomniałem to wybacz.
Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy