Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zamrożone konta byłego prezydenta Tunezji

Zamrożone konta byłego prezydenta Tunezji

Money.pl / 2011-01-29 16:03
Komentarze do wiadomości: Zamrożone konta byłego prezydenta Tunezji.
Wyświetlaj:
gursky / 77.255.51.* / 2011-02-01 17:20
że co że qtaz!!?
@@@ / 87.207.29.* / 2011-01-29 20:45
Ciekawe w jaki sposob zamroza te 1.5 tony zlota ktore ten typek wywiozl z Tunezji.
BLEEEE / 194.146.217.* / 2011-01-29 19:31
ZAMROZIŁA CZY NIE ..-JA TAM NIE WIEM, ALE PRZEKONANA JESTEM ŻE GRUNT TO PUŚCIĆ TAKIE INFO W MEDIACH.
ŚWINIE PRZY KORYTACH TRZYMAJĄ SZTAMĘ,BO JEDNI DRUGIM SĄ,LUB MOGĄ BYĆ POTRZEBNI,LUB INNE FUUJJJ
Geolog / 91.4.46.* / 2011-01-29 16:56
Tak to juz jest .Najpierw sie przymilaja, toleruja ,rozwijaja, zawiazuja przyjaznie az wrzod nabierze i w odpowiednim czasie trzeba ruszyc klocki domino.Przeciez nie moze byc tylko u nas zle . Mowie o UE.Hodowla baranow ma to do siebie, ze nalezy je tez strzyc.W tym tunezyjskim. egipskim i wiele innych wypadkach(muzulmanskich krajach) wrzod nabral i pora przeprowadzic zabieg chirurgiczny. Jak zniwowac to zniwowac.Nie patrzmy sie na to okiem obojetnym ,myslac , ze nas to nie dotyczy. Nic bardziej mylnego. I na nas przyjdzie kolej, tak jak juz to w historii Polski bywalo. Pamietaj ! Czuwaj! Obys nie obudzil sie z reka w nocniku.Wtedy bedzie wielki lament ,ze innych to nie obchodzi wg. motta-" psy szczekaja .karawana jedzie dalej ".Pamietajcie , ze jak bedziecie robic to co robia wszyscy, bedziecie miec ,to co maja wszyscy. A co maja wszyscy to widac naokolo. A Obymjako rachunek sumienia przeczytajcie sobie trzy razy a najlepiej nauczcie sie na pamiec krotka opowiesc o waskiej i szerokiej Bramie z NT. Gdybyscie dzis postepowali w wiekszosci wg. tej Formuly byloby o wiele mniej broblemow.Ale niestety na glupote lekarstwa nie ma i nie bedzie, a myslenie nie zawsze musi bolec !Eurusceptycy w Polsce sa w mniejszosci, dlatego na zwyciestwo prawdy musimy jeszcze poczekac.Precz z lukami w edukacji.Wiedzcie ,ze premier Polski bedzie ostatnia osoba ,ktora wasze bolesci w tym tragicznym momencie ,ktory nadejdzie napewno zrozumie.Obym sie mylil.Pozdrawiam z za Odry i Nysy Luzyckiej.
Amerkan / 81.219.29.* / 2011-01-29 16:33
No a jak byl przy korycie to ta sama Austria robila dobre interesy z nim, teraz zmienila choragewke podobnie jak na koniec 2 wojny, niemcom wypowiedziala wojne chociaz wodz byl ich. To Panstwo jest bez honoru i ambicji, jak wiatr zawieje.
quntakinte / 91.192.165.* / 2011-01-29 16:16
To potwierdza się moje przypuszczenia że tzw. Europa stoi za tymi rozrubami na tzw Bliskim Wschodzie
man13 / 2011-01-29 16:03 / Tysiącznik na forum
Jak widać Austria ma monopol na ferowanie wyroków bez rozpraw sądowych. Prawie jak w hitlerowskiej dyktaturze.
bigboobies / 89.231.101.* / 2011-01-29 17:22
Jakich wyroków? To że mu zamrozili konta nie znaczy przeciez ze mu te pieniadze zabrali. Jak się okaze ze pieniadze są legalne itd to mu odblokują...
BLEEEE / 194.146.217.* / 2011-01-29 19:34
ŚWIĘTE SŁOA SWIĘTE!
JAKOŚ SIĘ DOGADAJĄ ,PODZIELĄ,BĘDZIE DOBRZE..IM NAPEWNO.

Najnowsze wpisy