Forum Polityka, aktualnościKraj

Zaostrzenie kursu PiS: strategia, czy trauma?

Zaostrzenie kursu PiS: strategia, czy trauma?

Money.pl / 2010-09-13 19:36
Komentarze do wiadomości: Zaostrzenie kursu PiS: strategia, czy trauma?.
Wyświetlaj:
PL 2010 / 109.243.4.* / 2010-09-17 18:25
SKUTKI PO-BOLSZEWICKIEJ PROPAGANDY EUROSAJUZA. Cały system polityczno-gospodarczy w tzw „wolnej” Polsce po 90-tym r. nazwany dla niepoznaki (czyli tzw. ściemy) „demokracją” (!!!) powstał na bazie komunistycznych służb i widać, że także sądy, prokuratura, a nawet Trybunał Konstytucyjny, to dla nich mały pikuś. W zasadzie cała elita biznesu, władzy i kultury w Polsce to ludzie powiązani z dawnym układem służb specjalnych z rodzinno-towarzyskimi odpryskami wzajemnych powiązań i haków. Ta mafia podporządkowała cały obecny system społeczo-gospodarczo-polityczny. I zrobią absolutnie wszystko aby tak pozostało. Tam gdzie kasa, tam władza. Tak REALNIE wygląda Polska. Samouwłaszczona czerwona szlachta od gnoju (już w kolejnym pokoleniu) i Ty szary polaczku przemielony ich wzajemnymi rozgrywkami, nadający się tylko na niewolniczą siłę roboczą, oddającą swój głos w wyborach – np. do tzw. „sejmu” - dla podtrzymania tej tragicznej groteski pt. „demokracja”.
dgen / 2010-09-14 09:15 / Tysiącznik na forum
te same środowiska , które chcą pogrzebać Kaczyńskiego żywcem już od kilkunastu lat, walą głową w mu, ale to nic nie daje - facet nadal się trzyma
~Kris / 2010-09-14 07:31 / Tysiącznik na forum)
Strategia, czy też taka zbiorowa trauma...?
EURO STUDENT / 2010-09-13 22:56
PiSanie nie prawdy aż uwierzą "MASY" pójdą do URN wyborczych i zagłosują Przeciwko a nie ZA !!! (widać to w statystykach - a jak wiadomo są KŁAMSTWA, KŁAMSTEWKA i STATYSTYKA) Takie czasy, nie na daremnie się mawia : KTO MA MEDIA TEN MA WŁADZĘ
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-14 19:02
Miło mi, że mnie cytujesz, chodzi o : : te kłamstwa, kłamstewka i statystyka".
Pozdrawiam
sfera2 / 2010-09-14 07:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Sam piszesz bzdury z niewiedzy tematu lub celowo aby wprowadzać w błąd. Na szczęście Jarosławowi całkiem odbiło i może PiS spadnie na trzecie miejsce. Wówczas tacy co głosowali przeciw PiS-owi, zagłosują nie za PO tylko za SLD i skończą się rządy kleru.
JAG1 / 83.20.150.* / 2010-09-13 22:33
Kto to może być - JAROLF KATSCHLGRUBER ?
Albo JARONITO CAZZOLINI ?
Poznajecie ich ?
KASANDRA. / 83.22.194.* / 2010-09-13 22:26
Posłuchaj p. Marka BOROWSKIEGO najtrafniej OCENIA sytuację.
EURO STUDENT / 2010-09-13 22:42
słucham Borowskiego...

świetne posunięcie odwołanie się do zmarłego.

To mówi wszystko o Borowskim.

OK! część powie że tak jest...

jesteście najgorsi jakich znam w tym kraju. Zasłania Wam oczy nienawiść z nie Waszej wojny która przekazują "MEDIA" a Wy napełniacie tym głowy zamiast stanąć zboku i zadać sobie odpowiednie pytanie. Co ma to do mnie? Czy Jarek jest moim sąsiadem i wybija mi okna?

Dlatego odpowiedz jest inna...

Dlaczego osoby które sterują naszymi PIENIĘDZMI które każdy płaci we wszelakiej formie. Wymagają od Nas więcej nie CHWALĄC SIĘ NICZYM INNYM JAK SONDAŻAMI. Natomiast EASY POLAND to wciąż jakaś przyszłość 4-5 pokoleń.

Dobranoc
door / 83.12.255.* / 2010-09-13 21:04
i tylko w szafie po staremu tusk
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-13 22:04
Masz rację, moje urocze koleżanki też nie zachwycają się zawartością szafy,

Ale jak na razie nie ma nic lepszego na horyzoncie .
EURO STUDENT / 2010-09-13 19:36
.
Ale i tak lepiej sypać PiS-em (czyt. piaskiem) w oczy prawdzie i zmieniać temat o opozycji ale prawda jest i tak widoczna na wykresach.

Mówią że jest pięknie a wyciągają nam pieniądze na każdym kroku i w końcu zrzucą naszą gospodarkę do szarej strefy i nie ujrzą nawet grosza za ich PAZERNOŚĆ - sprzedają i grabią Polskę !!! mówią że jest ZIELONA WYSPA a wszystkie ceny w górę !!!

popatrzcie jak wzrosło zadłużenie Polski i te długi będą spłacać nasi Polacy ewentualnie polecą na zmywak i nie będą naprawiać błędów polskich nierobów z PO, PSL i SLD.

Deficyt budżetowy jest jasny i klarowny najlepsze dane ukazuje za rządów PIS !!!! ja nie chce płacić ciężko zarobione pieniądze na PARTACKĄ PARTIĘ ZŁODZIEJ JAKĄ JEST PLATFORMA !!! LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ WYRZUĆMY TYCH ZŁODZIEJ Z SEJMU BO PŁACIMY ZA ICH PRZEKRĘTY !!!

http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/budzet;bez;przelomu;podwyzki;podatkow;raczej;pewne,255,0,670207.html

tutaj jest wykres w money jak wyglądało to za czasów PIS i to jest godne uwagi jak niskie wydatki mogą być i wcale nic się nie zmieniło !!!

pozdrawiam
SumieniePiSokomuchów / 167.206.203.* / 2010-09-13 19:39
Dobre dane za rządów PiSokomuchów to jedynie przypadek.
PiSokomuchy nie zrobiły nic, żeby te dane otrzymać.
I nie zrobiły nic, żeby zabezpieczyć Polskę na wypadek kryzysu.

Teraz cały świat płaci za tamto szaleństwo i płacił będzie.
jt / 78.8.228.* / 2010-09-13 20:43
Oj,towarzyszu tu już mega idiotyzm z was wylazł.Cały świat płaci za rządy PiS-u?.No tak, cały światowy kryzys to sprawka Kaczyńskich.Zgłoś się do psychiatry,towarzyszu,zakompleksiona katarynko.
EURO STUDENT / 2010-09-13 19:45
w takim razie ten przypadek omija i to szerokim łukiem rządy PO, PSL, SLD !!! a to już nie jest przypadek to ich NIEGOSPODARNOŚĆ I WAŁKI !!!!
eksporterka / 87.251.238.* / 2010-09-13 20:24
A można wiedzieć ,
co i na jakiej uczelni studiuje Pan, Panie EURO STUDENT ?

Z poważaniem
EURO STUDENT / 2010-09-13 20:45
ja jestem już po UE we Wrocławiu, wydział finanse, bankowość i rachunkowość. Pracuje w banku,
sfera2 / 2010-09-14 07:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Z tego co piszesz o finansach publicznych bardziej jesteś laikiem niż ekonomisto.
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-13 21:56
Dziękuję za odpowiedź.

Ja nie jestem ekonomistą , ale wydaje mi się, że społeczeństwo jest po prostu w takim "momencie psychologicznym", że woli obecne, średniej jakości rządy z podwyżkami VAT, itp., itd, niż jakieś korzyści finansowe, pod wodzą człowieka takiego, jakim jest Pan Jarosław.

Za komfort życia w spokoju ludzie są zdeterminowani zapłacić wyższe podatki, bo wskaźniki ekonomiczne, to nie wszystko , co wypełnia nasze życie!

Pozdrawiam


.
niewierzący ateusz / 83.5.82.* / 2010-09-13 22:30
a toś mnie anonimku zaskoczył,zawodowym peowcom ich zwolennikom zależy na spokoju?!

awanturują się od dwóch miesięcy o DWIE DESKI ZBITE POD KĄTEM MNIEJ WIĘCEJ PROSTYM , i końca awantur nie widać, i o co ? o dwie deski? i im tak zależy na życiu w spokoju ? weź mnie chłopie nie rozśmieszaj, żeby ten kąt był chociaż prosty, a on tylko tak mniej więcej prosty

katoli to jeszcze mogę zrozumieć bo oni awanturują się o swoją świętość , ale awantury o dwie deski to mogą robić tylko osobnicy bardzo lubiący awantury
EURO STUDENT / 2010-09-13 23:04
piszesz o krzyżu =)

Nie myślałeś żeby zapisać się do zakony jeżeli fascynują Cię krzyże i ich losy? Ewentualnie poszukaj jakiegoś forum na stronie Gościa Niedzielnego...

żenada !!! znasz znaczenie strony na której jesteś?

MONEY oznacza PIENIĄDZE

a Ty piszesz o krzyżu więc jesteś CHORY
na / 83.5.82.* / 2010-09-13 23:19
nie rybeńku nie piszę o krzyżu, piszę o miłujących spokój platfuskach, wpisz sobie w google hasło "niewierzący ateusz" +money to zobaczysz ile razy o podatkach na money pisałem, tak w skrócie pisałem o tym jak to parówkowi skrytożercy przy pomocy antykrzyżowej histerii odwracają uwagę od podwyżek podatków
na / 83.5.82.* / 2010-09-13 23:22
albo sobie zajrzyj studencie pod wątek o vacie na książki. pa
EURO STUDENT / 2010-09-13 22:04
ale to nie jest odebranie zasiłku dla bezrobotnych czy też wprowadzenie jakiejś zmiany w prawie, że po 3 miesięcy bezrobotny musi iść do pracy nie ważne za jaką stawkę ale by nie był na łasce "Państwa" jednym słowem na "Naszym" utrzymaniu...

to jest wielkie szukanie PIENIĘDZY naszym kosztem, VAT to początek, zniesione akcyzy to początek MY IDZIEMY w kierunku kolejnej epoki GIERMKA w Polsce czyli kredyty ZUZ-u na spłaty emerytur a rząd chwali się RANKINGIEM we własnym plebiscycie. Wole PIS i wole Jarka z którego robią LALKE VOODOO i za każdy swój błąd PO wbija pinezkę w PIS a to jest tak samo POLAK jak każdy z Nas. WSZYSCY NAJMĄDRZEJSI... myślą chyba że są wybrańcami.


Trzeba pokazać że rząd ma być LATARKĄ która rozjaśnia nam drogę a nie BLOKADĄ i płacenie większych podatków i zadłużanie Nas nie jest warte żadnej ceny
SumieniePiSokomuchów / 167.206.203.* / 2010-09-13 19:53
Facet, obudź się i nie opowiadaj swoich debilnych bredni ekonomicznych!!

Prof. Belka zostawił PiSokomuchum 5 mld nadwyżki budżetowej a oni nawet to rozpieprzyli.

Żyjesz w jakimś PiSokomuszym matrixie baranku, że nie widzisz jak kolejne bańki pękają i cały świat - oprócz BRIC - delaweruje aktywa.

To było wszystko na kredyt.

A może myślisz, że jest inaczej?
To może napisz, jakie to towarzysz Jarosław POrażka - wasz ukochany ekonom - przeprowadził reformy gospodarcze, socjalne etc. które doprowadziły do wzrostu 7%?
Choć jedną reformę. Może być nawet maciupka reformka.
EURO STUDENT / 2010-09-13 23:09
2005 wrzesień - 2007 październik

+ elektorat który wybrało społeczeństwo polskie

SAMOOBRONA i LPR

PO po przegranej nie mogło uwierzyć i aż piana leciała z "Tuska"

Statystyki pokazują wszystkie wskaźniki makro i mikro ekonomiczne na lepszym poziomie niż obecnie jest od 2008 roku za kadencji PO.

te "debilne brednie ekonomiczne" pozwolą Ci jutro zjeść Bułkę na śniadanie z piekarni....

pomyśl że ostatnie dni się cieszysz ich odpowiednią ceną... będą drożeć =) pochwalisz się tym jako sukces PLATFORMY OBYWATELSKIEJ?
door / 83.12.255.* / 2010-09-13 21:10
Kłamiesz
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wstepny;projekt;budzetu;deficyt;40;2;mld;zlotych,12,0,670220.html
SumieniePiSokomuchów / 217.24.250.* / 2010-09-13 21:24
Tak baranku,
ale to jest deficyt na koniec roku a booc Jarosław przejął władzę wcześniej wraz ze swoim sługusem - obecnie z Londynu.

Więc nie manipuluj baranie.
door / 83.12.255.* / 2010-09-13 21:55
kłamiesz: "0
2010-09-13 19:53:11 | 167.206.203.* | SumieniePiSokomuchów
Facet, obudź się i nie opowiadaj swoich debilnych bredni ekonomicznych!!

Prof. Belka zostawił PiSokomuchum 5 mld nadwyżki budżetowej a oni nawet to rozpieprzyli "
door / 83.12.255.* / 2010-09-13 21:53
Deficyt budżetowy w 2007 r. o ok. 1/3 niższy od planowanego 12:25 28.12.2007
piątek

Deficyt budżetu państwa w 2007 roku wyniesie najprawdopodobniej 19-20 mld zł wobec planowanych 30 mld zł - ocenia wiceminister finansów Elżbieta Suchocka-Roguska.
door / 83.12.255.* / 2010-09-13 21:50
kłamiesz
Jaka nadwyżka w budżecie? 14:55 25.01.2008
piątek

Po styczniu budżet państwa zanotuje prawdopodobnie nadwyżkę w wysokości 5-5,5 mld zł - poinformowała wiceminister finansów Elżbieta Suchocka-Roguska.

Prawdopodobnie po styczniu będziemy mieli nadwyżkę, ona może wynieść 5-5,5 mld zł - powiedziała Suchocka-Roguska

Nadwyżka budżetu po styczniu 2007 roku wyniosła 3.092,6 mln zł.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-09-13 20:15

Prof. Belka zostawił PiSokomuchum 5 mld nadwyżki budżetowe

Klamiesz.
SumieniePiSokomuchów / 217.24.250.* / 2010-09-13 20:25
O małpiarz,
to teraz się ukrywasz pod nickiem euro student.

Sam sobie to sprawdź małpiarz.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-09-13 23:29
Twoich klamstw nie bede sprawdzal bo nie ma czego.
EURO STUDENT / 2010-09-13 22:37
Euro student nie zmienia nicku =)
ale czytam uważnie... Panowie i Panie... rozmawiam z Wami na co dzień z banku i znam Was odrobinkę. Wiem jak każdy ceni sobie pieniądze. Oddawać więcej na POLSKIE państwo w imię czego? Dziurawych "DRÓG" , krzywych chodników, plugawej polityki oszczerstw, ciężkich warunków dla NOWYCH PRZEDSIĘBIORCÓW.

Jeżeli ktoś uważa że warto płacić ujemnym wynikiem żeby tylko Jarka nie widzieć na scenie politycznej to już jest CHORE albo ktoś ma z tego po prostu "ZYSK"

Dobranoc wszystkim
SumieniePiSokomuchów / 167.206.203.* / 2010-09-13 19:36
Już był w ogródku, już witał się z gąska a tu bęc.

Ten ekspert o techniki lotniczej a w szczególności awiacji przewalił kolejne wybory pomimo wepchnięcia kolanem brata na Wawel.

Pomimo najlepszego PR - żeby wmówić, że beztalencie jakim był Lech K. było najlepszym prezydentem i to wmówić 50% Polaków to trzeba mieć super PR - przegrał wybory.
Pomimo powodzi,
pomimo kryzysu światowego,
pomimo katastrofy w Smoleńsku i
najcięższej zimy od wielu lat facet przewalił wybory.

Wszystko praktycznie było na jego korzyść i nawet to nie pomogło.

To przecież można popaść w rozpacz, iż mając takie asy w rękawie wybory się przewala.

Ale towarzyszu Jarosławie. Jak się towarzyszu ochajtacie i będziecie mieli dzieci to zagłosuję na towarzysza Jarosława pomimo, że go serdecznie nienawidzę!
kri / 83.5.242.* / 2010-09-14 00:10
Szanowny Panie "sumieniepisokomuchów"
Analiza tekstu : ochajtać, towarzyszu - przypomina mi PRL, a nawet CCCP- ja Was ponimaju Wy uże nie znajetie czto eto "Pan".
Z pozdrowieniem (:-)
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-13 21:25
..
Daj spokój , nienawiść , to takie destrukcyjne uczucie.

Śmiejmy się, śmiech to potężna, a niedoceniana broń.

A propos Twojego ostatniego akapitu,
jak byś już musial głosować , jak obiecujesz, to moglibyśmy podsłuchać taką scenkę :

Awantura domowa.
W pewnym momencie mąż krzyczy do swojej żony:
- Jak myślisz, czemu więc sąsiedzi nazywają Cię idiotką?
- Gdybyś był generałem, mówiliby na mnie "generałowa"! - odparowuje żona.

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy