Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zasłużony odpoczynek

Zasłużony odpoczynek

Money.pl / 2007-05-23 17:43
Komentarze do wiadomości: Zasłużony odpoczynek.
Wyświetlaj:
Symak / 83.15.79.* / 2020-09-10 09:40
Powiem wam że ja swoje baterie ładuje http://www.akmestudio.pl/wygodny-odpoczynek-we-wladyslawowie/#page-content wracam dalej gotowy do działania.
zeppelin / 2007-05-24 07:55 / Tysiącznik na forum
Dzien dobry Wszystkim. Spadam do pracy. Dzisiaj pracuje w terenie wiec przez pare godzin 0 notowan. Pilnujcie dobrze gieldy i znajdzcie cos do kupienia na popoludnie. Milego dnia.
Empero / 2023-10-25 13:48
Aby wypocząć fantastyczne miejsce http://katany.com.pl/jakie-sa-zalety-spa-wypoczynkowego/ polecam.
bebe / 2007-05-24 02:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc....zielonego Wszystkim zycze...kto wygra...to jest wlasnie tu....
marbo / 2007-05-24 01:57 / Tysiącznik na forum
Dobranoc!
Trzezwego myslenia i spokojnego snu!
bebe / 2007-05-24 02:03 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
skutkuje...zyczenie, dzieki - marbo !
ide poczytac ....i spac...do jutra...
marlowe / 2007-05-24 02:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
też ię poczytać coś jeszcze przed snem :) Do jutra :)
bebe / 2007-05-24 02:22 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marlowe..nizej Ci odpisalam...jestem , z tego, co zrozumialam ....blisko Twojego dzialania...czuje sie spoko....pozdro.
marbo / 2007-05-24 01:27 / Tysiącznik na forum
Przepraszam ze sie wypowiadam...
Nie chce aby sie ktos zamknol w swoim autystycznym swiecie :)
Jestescie tu potryebni ....
nawet nie zdajecie sobie sprawy jak...
Piszcie ...piszcie i jeszcze raz....
Pozdr. i dobranoc....
Bedziemy tu jutro i liczymy na Was!!!
bebe / 2007-05-24 01:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marbo ...jestes o key... nie powiem, ze Cie lubie - bo nie..ale Twoje twierdzenia...mnie satysfakcjonuja...
marbo / 2007-05-24 01:38 / Tysiącznik na forum
Och...Bebe ...Lubienia lub nie tu nie ma nic do .....
Ja Ciebie - Lubię.............czytać.
Choć Lubej sie pozbyłem .........
.......... A kupiłem - przestroga dla nowych...........Po Twoich Postach..........
Taka juz dola poczatkujaczch...........=)
Pozdr.
bebe / 2007-05-24 02:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
OCH..MARBO...TERAZ cIE DOCZYYTALAM...SZYBKO pisze...juz wiem...klawiature opanowalam....pomysle....za chwile...o key..pozdro.
marlowe / 2007-05-24 01:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
marbo, czuję się pominięty...

;P O co Ci chodziło z tym mijaniem?
marbo / 2007-05-24 01:47 / Tysiącznik na forum
Bez urazy....
Piszesz na temat!
Wymienilem w-g mnie konkretnych Gosci na forum....
Emocje ....Ciebie pominalem ....sorry ....i paru innych konkretnych....
Pozdr.
Nie chce wybudzac niepotrzebnych sporow.........
To tylko moje prywatne zdanie.........
marlowe / 2007-05-24 01:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jaka uraza. :D Nie wiedziałem o co Ci chodzi z tym pomijaniem to zapytałem :)
Wielkie dzięki za uznanie... Nie zasłużyłem. Młody na giełdzie jestem i ciągle się uczę, jak my wszyscy. Chciałbym tylko kierować moim mózgiem w jakieś rozsądne rejony, a nie na niepotrzebna manowce naganiania bez powodu, czy czegokolwiek innego. Jak coś kupuje to staram sie podzielić z innymi powodami. Może ktoś mi to z głowy wybije i kupię co innego?
I tyle :)

Pozdrawiam serdecznie
marlowe / 2007-05-24 01:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:) do jutra marbo :)
bebe / 2007-05-24 01:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marlowe......obejrzalam w tv - problem ludzi z z taxi, wyczytalam..wczeesniej Twoje skrobniecia w tej materii - nie zajmowalam stanowiska - bo nie znalam problemu...ale..ale...ale.... jestem z Toba....wiem ...juz o co cholera Ci chodzi...walcz, ludzie ...przeciez ...za tym stoja..rozliczajacy sie ... no wiesz..
dla mnie ... bez jaj... nie bedzie ...tak. wkurza mnie .... to....bo...bo...lekko...powiem...lekko....ale ...ale....ae...NIE...trzymaj trzymaj ..ale..ale..ale..czy ci za Toba...BEDA TRZYMAC KCIUKI...JA TAK....A CI ..OBOK...
marlowe / 2007-05-24 01:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zobaczymy Bebe... Może... Należy mieć nadzieję... Niestety na bblog.pl jest tona ludzi, co sądzą, że państwo jest do niczego nie potrzebne... I widzisz... Oni nie zamierzają robić nic dopóki państwo nie zniknie, jak by chcieli... Ale jest jeszcze trochę rozsądnych ludzi w tym kraju... Może się uda... Na razie kiepsko idzie jak spojrzę na komentarze. Co nieco będę musiał w pomyśle może zmienić. Ale o to chodzi. Myślenie zbiorowe, burza w szklance wody, a może coś się z tego wykluje :)

Pozdrawiam serdecznie :)
bebe / 2007-05-24 02:48 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
teraz....jak.. Cie przeczytalam.. och...wiesz...nie ...nie mam slow, .. praktycznie ...wlasciwie..placze- ale ...wiesz ja baba....chce byc silna....ale..ale...ale.../juz teraz/ powiesz mi., ze to jest ..dla normalnnh ludzi...ide....cholera....ide...i bede miec przyjemnosc "BYC"= , ale ....ale..ale...jezeli Ci...chca tylko ? to niech ida ....do diabla..mnie nie satysfokcjonuje...kasa....kasa...,ale BYC ...- jestem taxi - jestem taxi - praca, Ale RESZTA, z tego, co widzialam...podtaxi- niech idzie precz. marbo - wiem, o co biega, ale to Ci ludzie maja bronic siebie...TY ...dla nich - powinienies BYC ostoja, jezeli teraz nie zrozumia , to ..../bardzo ...ja...Ciebie...no wiesz.../.......trzymac ..postaram sie...obym...sie mylila...nawet ...nie wiesz..jak bardzo sie.........o to modle.pa
bebe / 2007-05-24 02:15 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marlowe....kocham Cie....rob swoje....rob swoje,,bo to Cie trawi, .....bardzo....bardzo....bardzo jestem z Twoim obrazem...tego...o co chodzi ludziom...ktorzy ..przecierz pracuja....poswiecaja ..swoj drogocenny czas...ktorzy...chca normalnie pracowac...- cholera...krew mnie zakewa....jak sa znowu cwaniacy poza PRAWEM.....KREW MNIE ZACZYNA.....TYLKO...POWIEM .....ZALEWA....ale dosc emocji...dzialaj...no nie mozna tak przeciez zyc...dla kogo- ---- , -----, ----, kogo----kod---nasdze pokolenie.....? ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marbo / 2007-05-24 02:01 / Tysiącznik na forum
nie glupi pomysl.......
Jak jestes przekonany ....masz wiare + dzialaj!
Czytalem wczesniej .........masz odwage ........realizuj........
powodzenia
marlowe / 2007-05-24 02:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dziękuję :)
marlowe / 2007-05-24 01:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Właśnie na dobre spanie obejrzałem sobie ponownie wywiad z Warrenem Buffetem. Zastanawiam się, czy mam spółki, które mogę zrozumieć, i które chciałbym mieć za 10 czy 20 lat w portfelu. Hm...
Stalexport mogę trzymać. A4 będzie przecież stała gdzie stoi, a może będzie jeszcze tego więcej.
BBI Development... Sam mówiłem, że to inwestycja na trzy lata. Wtedy zacznie przynosić konkretne korzyści. No... chyba, że nie będzie chętnych do kupienia loftów, bo będzie rececha...
PBG? Co tu dużo mówić... Ludzie jedzą to i robią kaki. A kanalizacja je odprowadza. Czasem trzeba nową postawić, czasem starą nareperować. Git.
Rafako? Jestem pewien, że gdyby buffet żył w Polsce i gdyby nie było komuny, to by tą spółkę trzymał od lat 70tych albo dłużej. Tyle firma przetrwała: komunę, prywatyzację, reprywatyzację, lustrację, powódź z 1997 roku. I ciągle działa. Spółeczka betonowa :)
CEZ... Hm... No trudno mi powiedzieć, że rozumiem ten biznes. Na chłopski rozum to wiele do rozumienia nie ma. Im szersza działalność, tym większe przychody. A oni działają w Niemczech, Czechach, Polsce, na Węgrzech i cholera wie gdzie jeszcze :):) I wszyscy, których mają pod skrzydłami używają prądu. Jak Rosja kurek zakręci to tego prądu więcej schodzi. W Polsce mamy jeszcze kupę węgla. No chyba nie ma się czym martwić w okresie 10lat. A przynajmniej wygląda to bardziej pewnie niż Polska Grupa Energetyczna powstająca w bólach...
Makarony Polskie. I tu się mocniej zastanawiam, bo w końcu to tylko makarony. Ale liczę na powtórkę ze Sfinksa i ostatnio kolastyny, którą puściłem tanio i nie żałuję, bo gdzie indziej zarobiłem więcej. Jednak z żywieniówką chyba muszę lepiej przymierzyć na dłuższy okres...

Ktoś coś zechce dodać?
plejer / 2007-05-24 01:33 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
mamy dopiero zalążek snobizmu na lofty
marlowe / 2007-05-24 01:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to racja. Tylko tak sobie myślę... Wiesz, ze świetnej fury można chwilowo zrezygnować jak jest recesja, z "lofta" też, z nowego garnituru i tak dalej. A z konta w banku, prądu, jedzenia, czy "normalnego" mieszkania już nie bardzo...
marlowe / 2007-05-24 01:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Acha, muszę dodać dlaczego tak piszę. Myślę, że Buffet tyle zrobił, bo właśnie kupował spółki, które przetrwały wszelkie korekty. Choć prawda,że w stanach to dawno prawdziwej korekty nie było :)
marbo / 2007-05-24 01:32 / Tysiącznik na forum
Ciebie pominołem - błąd!
Pozdrawiam.
...A co do sp. WB też ostatnio tak na to patrzę :)
marlowe / 2007-05-24 01:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A gdzie mnie pominąłeś jeśli można spytać? :)
Longterm / 2007-05-24 00:45 / Mostek Zwyciężymy!
Nie ma tu już starej gwardii forum. Ciekawe gdzie się wszyscy podziali? Pewnie stwierdzili że lepiej nie dzielić się swoimi decyzjami z plebsem...Nie wierzę że dali sobie spokój z giełdą bo przecież z pasją o niej pisali. Kenobi też chyba został wylany z roboty bo nie potrafił krachu wywołać.
marbo / 2007-05-24 01:08 / Tysiącznik na forum
Jeste mądry Facet.... ale ten tekst o plepsie to wtopa....
Coś jak jak bojówki Giertycha....
Taka mała dyskryminacja....
Też kiedyś byłeś Plebsem na Gpw...
Chyba że się mylę?
Gieniuś od kołyski...??
marbo / 2007-05-24 01:00 / Tysiącznik na forum
wtaj.
Wats ...stara gwardia?
Mało piszę ...ale czytam.
" najkonkretniej " i tak Piszą Dziewczyny - Ty - Warren i przede wszystkim IgłA!
reszta to naganiacze na swoje walory i wieszcze spadków.
Mozna krytykować ....lecz to moje prywatne zdanie!
.... I tak IgłA jest najkonkretniejszy - pomaga nowym ...świadomie lub nie ....
Konkretny gość! i tyle :)
bebe / 2007-05-24 01:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marbo....wiesz...chyba o co biega, ....dobrze...., ze nie jestes ..... be....tonem....extra...konkluzja....
bebe / 2007-05-24 01:34 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ale...mam....nick....be....? " > " ? L ? "?.....?..." > < ? : : ".......................????????????????????
bebe / 2007-05-24 00:53 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
?
zeppelin / 2007-05-24 00:50 / Tysiącznik na forum
Gwardia sie zmienia albo zmienia nicki ... ot dziwny jest ten swiat :)
Longterm / 2007-05-24 00:46 / Mostek Zwyciężymy!
MSZ i STX reaktywacja. Dobranoc
warren buffet / 2007-05-24 00:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wrócą, jak będzie znów 80 wpisów na sesje
Longterm / 2007-05-24 00:47 / Mostek Zwyciężymy!
cześć Warren, przynajmniej Ty jeszcze tu jesteś
Longterm / 2007-05-24 00:48 / Mostek Zwyciężymy!
dlaczego takie niezdecydowanie z MSZ? kupujesz, następnego dnia sprzedajesz?
warren buffet / 2007-05-24 00:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bo to papier na longa..... jak sam wiesz he he.... a u mnie z longiem ostatnio ciezko :)
barakuda / 2007-05-24 00:55 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
cze Warren... a jak z chlupaniem , bo ostatnio jakos tak markotno...
bebe / 2007-05-24 00:59 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
chlupiemu.....chlupiemy....chlupiemy... i co ?
bebe / 2007-05-24 01:03 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
piszesz prace....obrone kiedy masz ?.....powiemy .....o co biega..... ten status dyskusji...odpowiada Ci...no.....przeciez Jestes Tu...wiec....?
marlowe / 2007-05-24 00:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobry :) Jak jest? Rafako żondzi! Cez krulóje! PBG daje popalić. Stalexport się odbija :)
A co z makaronami i BBI Dev???
aneettka / 2007-05-24 00:46
A co ma być .... kupiłam i pewnie będa się kisić.
Jak sprzedam - to dam znać ... w tedy na 100% wzrosty.
Jak zawsze :)
bebe / 2007-05-24 00:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
aneettka....jestes z hum,orem , chyba na codzien...pozdro..
bebe / 2007-05-24 00:45 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marlowe...dajesz popalic....ale...ale....ale...krolami wielu chce byc......wybieraj....prawda, ze swietnie miec d....uzy wybor.....pozdro.
krepek / 2007-05-24 00:02 / portfel / Tysiącznik na forum
czy ktos interesuje sie spolka EUROFILMS???
zeppelin / 2007-05-24 00:22 / Tysiącznik na forum
Tak naprawde to Eurofilms troche sie kisi juz prawie rok ... ale jezeli jestes dlugoterminowcem to z pewnoscia jest ok.
Lumpex / 2007-05-24 00:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tak i rynkiem opakowań również
krepek / 2007-05-24 00:14 / portfel / Tysiącznik na forum
nie wiem czy dobrze mysle i czy dobrze analizuje wykres...ale wykorzystujac wskaznik Mcad powiem tak....moze to zabrzmi ksiazkowo ale zauwazylem gdy linia przecina od dolu linie sygnalu teoretycznie daje to znak do kupna....a spogladnolem na wykres i chyba tak rzeczywiscie sie dzieje....tylko jeszcze raz zanaczam nie znam sie na tym jeszcze na tyle aby cos prorokowac...to moje zdanie
plejer / 2007-05-24 00:16 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
a jaki masz zakres na wykresie, który widzisz?
krepek / 2007-05-24 00:17 / portfel / Tysiącznik na forum
https://www.ingsecurities.pl/ispag/ispag.xml
plejer / 2007-05-24 00:34 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
faktycznie wygląda dobrze
nie znam jednak spółki
jak już pisałem niżej uważam, że jest wiele innych czynników bardziej znaczących niż At
jeśli masz perspektywę roku lub więcej wówczas rośnie znaczenie i zasadność AT
krepek / 2007-05-24 00:37 / portfel / Tysiącznik na forum
no nie mowie o tym ze prez najblizsze dni beda znaczne wzrosty ale patrzac na wczesniejsze okresy to bylo z tym ronize nie wime czy zauwazyles na wykresie
plejer / 2007-05-24 00:06 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
http://www.pb.pl/News.aspx?id=39f97513-e830-4036-83dc-0e83703d86fc
krepek / 2007-05-24 00:18 / portfel / Tysiącznik na forum
wybierz spolke z lewej strony i powyrzej wskanik MACD
krepek / 2007-05-24 00:09 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki plejer....a czy twoim zdaniem z wykreso at mozna odczytac jego dalszy wzrost?
plejer / 2007-05-24 00:15 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
ja się analizą nie zajmuję, choć zgłębiam jej tajniki
uważam jednak, że obecnie na gpw, szczególnie wśród spółek poza wigiem dwudziestym, nie ma ona większego znaczenia
dzień po dniu mnie w tym utwierdza
Longterm / 2007-05-23 23:57 / Mostek Zwyciężymy!
Dziś kolejny dzień pozbywania się przez wierzycieli akcji MSZ. Gdy to się już skończy i wszyscy co kupili będą chcieli potrzymać trochę to na rynek pewnie spłynie jakieś info o budowie stadionu lub wejścia w developerkę albo odzyskaniu PRInża. Wtedy zacznie się dopiero prawdziwy odpał a nie ten krótkotrwały po wygraniu Euro 2012 który był spekulacyjny. Duzi inwestorzy gdy zobaczą fakty czyli kontrakty będa wyrywać sobie papier z rąk. Zapowiadałem kiedyś 10 zeta do wakacji, było już 18 a teraz jest 12. Naganiałem jak było po 2,7 i naganiam teraz gdy jest po 12...Być może wciąż będe naganiał gdy będzie po 40?
bebe / 2007-05-24 00:35 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
wiesz Longterm...wlasciwie to sie usmialam....cha....cha...jestes o key....
zeppelin / 2007-05-24 00:13 / Tysiącznik na forum
A ja tam sie zgadzam chociaz niestety nie mam MSZ - za wczesnie sie ucieszylem z zarobku i puscilem go wolno. Sadze jednak, ze do konca naszej hossy 30 nie przekroczy - ot takie widzi mi sie :)
Longterm / 2007-05-24 00:39 / Mostek Zwyciężymy!
witam, widze że pomimo że nie masz MSZ twierdzisz że w okolice 30 dojdzie. Ja właśnie się cieszę że jest taka moda na ten papier że jak powiedział kiedyś Dorn "nawet ci co nie są z nami nie wiedzą jeszcze że będą z nami" czy coś w tym stylu:-)
aneettka / 2007-05-24 00:11
Nie zły z Ciebie naganiacz....
Pewnie będziesz naganiał gdy będzie po 80 ,-
Bo czemu nie ....w końcu LPP też kiedyś było po 40,-....
Obyś miał rację...
Pozdr.
bebe / 2007-05-24 00:51 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
aneettka...trudny wpis...ale... ciesze sie , ze jestes i mowisz ......dobre...i tak dalej...
Longterm / 2007-05-24 00:34 / Mostek Zwyciężymy!
MSZ to spółka którą naprawdę długo już obserwuje i znam akcjonariat. To nie jest elektrim i inne spekuły. Wystarczy wejść na forum parkietu i przekonać się że jest tam dużo longtermów takich jak ja.
grzeg0rz / 2007-05-24 00:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Do naganiania na MSZta zawsze się przyłącze również jestem z papierem od miej więcej 3zł z przerwami i powrotami. Na tym papierze nigdy nie straciłem. A obecnie gdy mocno buja kursem wspominam sesje kiedy to przewaliło się 200mln papiera, a kurs w zasadzie pozostał bez zmian i to mnie utwierdza w przekonaniu że MSZecki da jeszcze zarobić. Pozdrawiam.
Longterm / 2007-05-24 00:31 / Mostek Zwyciężymy!
witam, mnie też ta sesja właśnie najbardziej przekonała o sile akcjonariatu MSZ. Przed nami dobre czasy jestem tego pewien.
B1970 / 212.2.100.* / 2007-05-24 00:07
Longterm - to juz zdecydowanie lepszy nick ( bo własny i z charakrterem) niż Warren Bufet. NIe masz racji!! Może i jakiś stadion wyremontują np. w Bytomiu :-) ha ha ha a nie ten na Eoro2012! To pierwszy fakt! Dwa to... PRInż jest w upadłości - już nie ma kontraktów! Po kolei wyprzededawaja jego majatek i tyle! Chyba ze kupisz sobie ich logo ! - ale po co?? A trzy na długi termin to dobry paier! Tak samo jak i pozostałe na GPW.
pozdrawiam
zeppelin / 2007-05-24 00:23 / Tysiącznik na forum
Jezeli jestes z 1970 to przynosisz wstyd naszemu rocznikowi...
aneettka / 2007-05-24 00:43
Znam takich...zawsz mówią - cudowny rocznik 1970.... tylko nie wiem czemu :))
zeppelin / 2007-05-24 00:49 / Tysiącznik na forum
powaga? cos w tym widac jest ;)
B1970 / 212.2.100.* / 2007-05-24 00:33
Jestem ten rocznik, ale jaki wstyd....?
bebe / 2007-05-24 00:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jestes .....i juz...i badz sobie.....................................................?
B1970 / 212.2.100.* / 2007-05-23 23:54
A kto to cholery jest? Jakis facet który mędrkuje i robi z siebie "gurru"!! No ludzie! On nawet nie ma własnego nicka!! Jak np. Brydzia, Neddle czy inni!! Czytam Was Szanowni forum,owicze i jego wypisy też! No ja chyba przybiorę nick : "Karkosik" - nie widzicie jakie to durne!!
Wiem, że wkładam "kij w mrowisko" ale ile mozna czytać tych głupot "Warenna..." czy jak mu tam
pozdrawiam wszystkich.
party123 / 2007-05-24 00:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Hm, tatuś zostawił włączony komputer? Do podstawówki już pewnie chodzisz bo w tym wieku przeżywa się fascynację takimi tekstami. Może do gimnazjum zmądrzejesz.
Nie pozdrawiam.
Warren - olej to.
zeppelin / 2007-05-24 00:11 / Tysiącznik na forum
Powinienes sie zastanowic dlaczego chcesz sie wypowiedziec i co chcesz powiedziec. Z tego co piszesz wynika raczej, ze nie masz nic do powiedzenia. Moze w takim razie lepiej sie zastanowic, ulozyc wypowiedz w glowie i napisac. Latwo obrazac innych o wiele trudniej powiedziec cos kreatywnego ...
warren buffet / 2007-05-24 00:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
odpisałbym ci dobry człowieku, ale woda mi sie leje do wanny i ide się oddać przyjemności, więc moge ci powiedziec tylko dobrej nocy.
needle / 2007-05-24 06:58 / Bez rangi
dobre...bdb nawet
pozdro Warren
plejer / 2007-05-24 00:07 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
uzasadnij
bebe / 2007-05-24 00:02 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
rzeczywiscie probujesz wkladac kij w mrowisko....ale idac y Twoim rozumowaniem....mrowisko....znajdz sobie inne...my tu bardzo mocno kasamy.....toksycznych....
B1970 / 212.2.100.* / 2007-05-24 00:17
I o to mi chodziło!!! Trzeba zrobić pożądne forum ( tu jest zbyt szeroki rozrzut!!) Pytają się co to jest PP albo kiedy...??? Nie chodzi mi o zamkniete forum ale forum "profesjonalne" , myślę , że wiekszość z nas już gra na GPW dobry czas i brakuje mu czegoś takiego...
bebe / 2007-05-24 00:24 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kurde, z Twoich slow wynika,, ze to forum jest nieporzadne, chcesz jakas rewolucje....= zaloguj sie i pisz propozycje, przeczytamy ....ale nie obrazaj....nie jedz po uczuciach ludzi, ktorzy chca....cos...no wiesz - bo z tego wynika, ze czytasz.. daj nam znak....
B1970 / 212.2.100.* / 2007-05-24 00:44
Oki, jutro do Ciebie napiszę
pozdrawiam

B
ślicznooka / 2007-05-24 00:07 / Uznany gracz giełdowy
a może ten kij wsadź sobie.... :)
bebe / 2007-05-24 00:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
slicznooka ...ciesze siee, ze jestes Tu i pilnujesz naszego blusa, pozdro..i witaj.
B1970 / 212.2.100.* / 2007-05-24 00:12
Bez charakteru...
Lumpex / 2007-05-23 23:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jutro o 13.00 Bytom prezrentuje strategię rozwoju na lata 2007-2010 jak podaje TV biznes
plejer / 2007-05-23 23:49 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
Bebe?
Ty jesteś?
co tam w Krakowie słychać?
niebawem się wybieram.
zeppelin / 2007-05-24 00:18 / Tysiącznik na forum
Sorry, ze sie wtracam do rozmowy ale jak sie jest w Krakowie to trzeba byc w dobrych klubach. Jak bedziesz zainteresowany dobra impreza to polecam kilka fajnych klubow ... moi znajomi sa zawsze zachwyceni ;)
bebe / 2007-05-23 23:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
to dobrze, jak zalatwisz sprawy...to spojrz na WAWEL ..i pomysl...ile istnien...a on JEST cichym...nie bardzo glosnym swiadkiem ....o co biega....
plejer / 2007-05-24 00:02 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
?
nie lubię się domyślać
w Krakowie, przyznam się, spoglądam najczęściej w dno szklaneczki nad ranem
bebe / 2007-05-24 00:08 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
to blad...w Krakowie sie jest....chociaz "Pod Baeanami" byl taki ktos..ktory ze szklaneczka w reku BYL....i to tu po prostu czuc....
bebe / 2007-05-24 00:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
mialo byc "Pod Baranami"- no przeciez wiesz....
plejer / 2007-05-24 00:05 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
blusa nie czuję
bebe / 2007-05-24 00:08 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
slownego....?
plejer / 2007-05-24 00:20 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
tego czasem też nie
krepek / 2007-05-23 23:44 / portfel / Tysiącznik na forum
warren interesujesz sie wykresami MCI?
zeppelin / 2007-05-23 23:48 / Tysiącznik na forum
Skad takie pytanie? Masz cos do powiedzenia na ten temat?
krepek / 2007-05-23 23:52 / portfel / Tysiącznik na forum
a ty zeppelin co sadzisz o mci....patrzac na wykres, jesli wogole cos mozna z niego wywrozyc
krepek / 2007-05-23 23:49 / portfel / Tysiącznik na forum
no wiesz....powiedziec zawsze cos mozna tylko czy bylo by to prawda i adekwatne do obecnej sytuacji.....po prostu wole zapytac kogos doswiadczonego niz sam glosic tezy.....
warren buffet / 2007-05-23 23:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ne
sikora777 / 2007-05-23 23:34
Witam, mam pytanie dotyczące Alchemii. Miałem akcje przed pp, po tym fakcie mam akcje i pp. W którym momencie zechcą ode mnie kasy za te nowe akcje?
sikora777 / 2007-05-23 23:50
interesuję sie też ppwk i widze info o emisji, dzień pp itd, ale nie widze notowań pp, czyli też czekają nie wiadomo na co?
plejer / 2007-05-24 00:10 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
dzień przyznania pp i emisji mogą dzielić długie miesiące
ja mam tak z byłym strzelcem
przychodzi moment, że pp się uaktywniają
możesz je wtedy sprzedać, lub zapisać się na akcje
krepek / 2007-05-23 23:37 / portfel / Tysiącznik na forum
no chyba jak bedziesz chcail zrealizowac PP - czyli zapisujac sie na nie....
plejer / 2007-05-23 23:37 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
dadzą znać, ale możesz też sprzedać pp, które w swoim czasie będą notowane jak akcje
nie musisz wchodzić w emisję
warren buffet / 2007-05-23 23:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak sie panu romanowi zachce bądź przypomni
plejer / 2007-05-23 23:38 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
to samo z advadisem
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy