Forum Forum dla firmKsięgowość

zawiesiłem działalność ostatniego dnia sierpnia - jak od tego dnia ma wyglądać kpir ?? jednoosobowa działalność

zawiesiłem działalność ostatniego dnia sierpnia - jak od tego dnia ma wyglądać kpir ?? jednoosobowa działalność

krzysztofes / 2010-04-19 23:57
zawiesiłem działalność ostatniego dnia sierpnia 2009 - jak od tego dnia ma wyglądać kpir ?? jednoosobowa działalność
po zawieszeniu opłacałem w kolejnych miesiącach ( wrzesień październik, listopad) zaległe od czerwca 3 skladki zus (społ + zdrow) - za czerwiec , lipiec i sierpień. wcześniej wpisywałem w koszty w kpir płacone społeczne (do czerwca), czy mam to ująć w kpir po zawieszeniu,? jeśli nie miałbym tych wpłat to czy mam w kpir wpisać "zerowe" miesiące do końca roku??
Wyświetlaj:
szklarek / 2010-04-20 11:35
Zawieszenie DG nie zwalnia z prowadzenia Księgi.Opłacone składki są normalnym kosztem, należy go wpisać w księgę tak jak dotąd. Przychody zgodnie z rzeczywistością 0. i normalne zamknięcie roku 2009.
krzysztofes / 2010-04-20 17:39
rozumiem, wychodzi na to że w grudniu muszę wpisać 0 przychód i 0 koszty :), dziękuję za informację :)

Najnowsze wpisy