Forum Forum finansoweInne

Zawisza: Balcerowicz nie jest nadczłowiekiem

Zawisza: Balcerowicz nie jest nadczłowiekiem

Money.pl / 2006-09-11 11:52
Komentarze do wiadomości: Zawisza: Balcerowicz nie jest nadczłowiekiem.
Wyświetlaj:
krzyhoo / 83.26.129.* / 2006-09-11 19:59
Niezależnie od wielkich zasług prof. Balcerowicza dla Polski i osobistej odrazy do haniebnej decyzji większości sejmowej ws powołania komisji "bankowej", na miejscu jej przewodniczącego spowodowałbym doprowadzenie prezesa NBP siłą. Byłoby to wspaniałe 'case study' nt. tego, co można a czego nie w demokracji i na czym polega równość wobec prawa (nawet durnego). A tak to wszyscy mamy przykład bezhołowia i dowód na to, że nasze państwo jest afunkcjonalne
kafka / 217.98.20.* / 2006-09-11 16:23
Zawisza "się zastanawiał..." No cóż, pochylmy się nad płodami jego umysłu:
Oskarżenie o korupcję nie wchodzi w grę. Czyli nie brał kasy. Ale miał i ma wewnętrzny konflikt interesów. Zrobić dobrze bankom (którym pewnie CASE potrzebne jak umarłemu kadzidło), czy zrobić dobrze CASE (które pewnie nienawidzi banków). No więc Zawisza chce tylko uwolnić Balcerowicza od tej walki z samym sobą. Taki dobry ma on charakter, ten Zawisza po prostu. Bo przecież nie frustracja małego człowieka w obliczu większego formatu jest tu wytłumaczeniem. Na pewno nie....
maa / 2006-09-11 12:52 / Tysiącznik na forum
link: http://www.arturzawisza.pl/publikacje.php?p=2
"Prawica a monarchizm
"Pro Fide Rege et Lege" nr 3-4 (14) 1992

Prawda jest jedna. Leczy my wszyscy, ułomni po grzechu pierworodnym, docieramy do niej powoli, w bólu, walce z rozpaczą... Lewica to ci, którzy twierdzą, że prawda obiektywna nie istnieje. Natomiast całe piękno i cały dramat prawicy polega na codziennym odczuwaniu napięcia pomiędzy świadomością służby transcendentalnej prawda a świadomością własnej głębokiej grzeszności. A wszystko to nie miałoby sensu, gdyby nie wiara, iż ową prawdą nie jest żaden myślowy konstrukt, ale żywy Pan Jezus. Ten, któremu śpiewamy:

"Witaj, Jezu, Synu Maryi, Tyś jest Bóg prawdziwy w świętej Hostyi."
....'" itd
Tooth / 83.238.1.* / 2006-09-11 14:23
Raz już wszedłem na stronkę Zawiszy. Najpierw się śmiałem, ale później mina mi zrzedła - przecież to człowiek niespełna rozumu! I tacy właśnie ludzie w naszym kraju dorwali się do władzy.
AntyPO-pulista / 212.244.189.* / 2006-09-12 09:44
Przyznam szczerze, że za obu Panami adwersarzami nie przepadam, ale z dwojga złego wolę bigota z zasadmi niż człowieka z zasadami Kalego...
maa / 2006-09-11 12:39 / Tysiącznik na forum
Ech, przydałaby sie jakaś Bereza dla Naszej Miłościwie Rządzącej Koalicji...
Kero / 2006-09-11 12:31 / -
"Polegaj jak na Zawiszy".
Już kiedyś mówiłem pucusiu zmień nazwisko bo je plugawisz swoją niemocą i głupotą.
Desstin / 2006-09-11 11:52 / Bywalec forum
To straszne! I co on teraz biedny zrobi?
MP / 85.219.252.* / 2006-09-12 17:58
Komisja jest nielegalna tylko w tej twojej pustej glowie.
Jest legalna do momentu orzeczenia TK.
. / 83.31.44.* / 2006-09-11 14:14
Jeśli nie jesteś sędzią z Trybunału Konstytucyjnego, to skąd wiesz jakie będzie orzeczenie?

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: