Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zbigniew Brzeziński studzi optymizm w sprawie wiz do USA

Zbigniew Brzeziński studzi optymizm w sprawie wiz do USA

Wyświetlaj:
George / 83.25.223.* / 2006-05-23 10:06
Mówi się, że USA na serio przygotowują się do napaści na Iran. Może ten ruch z wizami to element przygotowań polegający na kupieniu (za niewielką cenę) sojuszników, którzy zechcą nadstawiać tyki swoich obywateli? I pomyśleć, że to wszystko w obronie Izraela.
szwagier / 80.55.81.* / 2006-05-19 15:16
Pan Brzeziński, doradca najbardziej nieudacznego prezydenta USA daje do zrozumienia, że bezwizowi Polacy w USA zagłosują na Republikanów.
Paradne! Gratuluję logiki.
To tak, jakby Kaczyński przed wyborami, jako kiełbasę wyborczą, ogłosił, że Ukraińcy będą mogli jeździć do Polski bez wiz. I na tym oparł swoją strategię wyborczą.

W Polsce nie głosują, a pojadą do Ameryki na dwa miesiące i zaraz zagłosują?
Pokrętna ta logika. Czyli jaki prezydent, taki doradca.
Slawek / 212.2.99.* / 2006-05-20 10:48
Powiedzial co wiedzial. Teraz będzie się chwalil, że nawet w internecie zabieral glos. Ludzie chcą spokoju, mniej polityki. Polityka jest gorsza od prostytucji. W polityce do końca nie wiadomo o co chodzi. W prostytucji wiadomo wszystko od początku. Olewam jedno i drugie. Gdybym mial wybierać, wybralbym prostytucję. Co do logiki autora przydlugawego tekstu popieram Marcina.
Marcin / 2006-05-19 21:27 / Bywalec forum
z logiką to chyba u Ciebie jest trochę nie tak jak być powinno, zawsze wydawało mi się że skoro jestem Polakiem to wolno mi tylko głosować w wyborach które odbywają się tylko do polskich władz, a tu jaka niespodzianka! Szkoda że nie wiedziałem wcześniej to pojechałbym sobie do Włoch zagłosować i do Niemiec, i do Francji też, wszędzie bym jeździł

Najnowsze wpisy