Forum Forum dla firmKadry

Zdalny monitoring pracowników

Zdalny monitoring pracowników

Jericho_sx / 2011-12-14 16:03
Witam, ostatni zainteresowala mnie bardzo kwestia monitoringu pracowników w firmie. Mam wrażenie, że mogłoby takie coś rozwiązać niektóre problemy w moim przedsiębiorstwie. Słyszałem, że obecnie możliwe jest ustawienie na Iphonie możliwości odtwarzawnia monitoringu. Ile kosztuje taka instalacja, jakie firmy świadczą tego typu usługi i czy istnieją aspekty prawne o których powinienem być świadomy?
Wyświetlaj:
mariola s. / 83.14.41.* / 2011-12-21 13:44
Rozumie, że chcesz podnieść efektywność swoich pracowników.Rozumie Cie, bo sama mam małą firmę i zależny mi na rozkręceniu mojego biznesu.Jednak pamiętaj żeby Twoje działania były legalne. Warto o tym najpierw poczytać. Dostępne są artykuły w internecie czy nawet możesz zainwestować w jakieś e-booki. Ja korzystałam z "Jak kontrolować pracowników zgodnie z prawem".No cóż...znajomość prawa dziś jest bardzo ważna.
Makuła / 91.94.129.* / 2011-12-16 15:01
Cześć. Racja, monitoring pracowników możesz prowadzić na dowolnym urządzeniu połączonym z internetem. Normalnie sygnał wtedy streamowany jest do platformy www, na której możesz odtwarzać obraz live. Bardzo fajna sprawa i relatywnie mało kosztowna. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
Jericho_sx / 2011-12-20 14:50
A czy jesteś mi w stanie określić jaki budżet powinienem sobie zarezerwować na te kwestie? Z tego co orientowałem się na innych formach, to kamerki o których mówisz można kupić w granicach 300-400zł sztuka (pewnie na allegro taniej). Kolejna rzecz, to jaką przepustowość łącza wymaga taka instalacja? Czy standardowe 512mbit w górę mi wystarczy, czy będę zmuszony dokupić (chyba kolejne 512 to koszt rzędu 10zł miesięcznie:-))

Najnowsze wpisy