Forum Forum inwestycyjneForex

Ze "szklanej kuli - Sierotki "

Ze "szklanej kuli - Sierotki "

kara z bankiera / 2009-06-11 19:28
Cytuję : 2009-06-10 20:13:26 | sierota marycha [ Tysiącznik na forum ]
tak, wykonalne, bo utrwalony jest sufit na 1.4322

j.w.

CZy uderzenie w sufit bedzie jutro ,czy przyszłym tygodniu ?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
Wyświetlaj:
zakLadka / 2009-06-11 21:41 / Bywalec forum
gośćiu jest niereformowalny
kara z bankiera / 2009-06-11 21:44 / Bywalec forum
TAK TO PRAWDA ;)

DZIĘKUJĘ ZA KOMPLEMENT

... RESZTA JEST MILCZENIEM
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
zakLadka / 2009-06-11 21:36 / Bywalec forum

Ropa przebiła dość mocno 70,00 i kierunek też do góry ......

i tak w prawie każdym poście, dokładność i precyzja
zakLadka / 2009-06-11 21:35 / Bywalec forum

Bo w ciągu dnia dzisiejszego euro/usd pokazał jednak kierunek - nord

bardzo dokładne, hihi
zakLadka / 2009-06-11 21:32 / Bywalec forum
009-06-10 19:42:22 | kara z bankiera
Witam , wczoraj kupiłem na maxa i odsprzedałem po tym samym .
Bo w ciągu dnia dzisiejszego euro/usd pokazał jednak kierunek - nord

Ropa przebiła dość mocno 70,00 i kierunek też do góry .........
greenstar / 2009-06-11 20:51 / Pogromca jeleni
wypowiedz z 10.o6 pana kary -"wczoraj kupiłem na maxa i odsprzedałem po tym samym '...............................mistrzostwo
swiata, brawo:))

nowa w temacie green
kara z bankiera / 2009-06-11 21:04 / Bywalec forum
TAK to prawda .............. bo kupiłem po 3,20 zobaczyłem ,że rynek zmienia kurs i pod koniec dnia sprzedałem na tzw. "+ 0" , aby następnego dnia odkupić po tańszym kursie ...... to jest jedna ze starych metod ;) lepiej tak niż zostać ze zbyt drogim ........

Jak sama widzisz miałem rację ;) . przynajmniej na dzisiaj ...

POZDRAWIAM !!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
bidnymaniek / 2009-06-11 20:35 / Tysiącznik na forum
Kara @ myslałem ze wczoraj masz słabszy dzień ale teraz widze ze to chyba cały tydzień........robisz teraz za pajaca.............................
do tego ten wczorajszy tekst ze wymieniamy sie info.............to jest zart tygodnia .bo jakos twojego info nie widziałem chyba jeszcze.
sierota marycha / 2009-06-11 21:08 / Tysiącznik na forum

Powiem tylko tyle , "diabeł tkwi w szczegółach" - zobacz na tytuł tematu.

jak kazdy amator, w wolnych chwilach bedziesz doszukiwal sie analogi kursow w oparciu o wykresy histryczne, bo nie wiesz ze waluty to rynek dynamiczny a nie statyczny, idac tropem twojego rozumowania mozna by, w oparciu o wykresy historyczne, prognozowac kolejna bitwe pod grunwaldem

p.s. dla twojej wiadomosci, AT uaktualnia sie w oparciu o stosowne interwaly, w zaleznosci stosowanej od strategii, diabel nie ma tu nic do rzeczy ani szczegoly - to tyle
kara z bankiera / 2009-06-11 21:18 / Bywalec forum
Sierota , nie tłumaczylem AT ale genealogię "sprzeczki" ;)

Wiesz dobrze ,że według fal Ellita widzimy prawie 1,45-1,47 - lada moment .

Ropa mi się sprawdza , metale i giełdy bo to jak byś nie wiedział większe rynki niż waluty. W lutym pisałem o chinach , rosji , brazylii, meksyku .. a dzisiaj takie waidomości TY komentujesz .

Za dużo pychy i megalomani ........... nie raz było na moje ......ale "nie srałem na Ciebie " z pozycji amatora ;)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
sierota marycha / 2009-06-11 21:23 / Tysiącznik na forum

Wiesz dobrze ,że według fal Ellita widzimy prawie 1,45-1,47 - lada moment .

blehehehehehehe.......no to popisales sie wiedza......

p.s. postrzegasz wszystko w kategoriach dogadywania garnka kotlowi....a szczerze mowiac, twoje to bylo to co w.y.s.r.a.l.e.s, trzymaj sie stary bo mnie juz zanudzieles swym obledem
kara z bankiera / 2009-06-11 21:38 / Bywalec forum
Po twoim nastroju i( to powiem publicznie ;) ) wnioskuję ....................

KONIEC DOLARA !!!! JUŻ BLISKO .

Znudził mi się ten ton .... Czlowieku .......... jak byś nie wiedział to USD zależy od m.in.

Ropy , złota, nieruchomości , akcji, obligacji i polityki globalnej i jak widać krajowej i jesteśmy na końcu łańcucha pokarmowego ....

Dalej nie" kumasz" co napisałem w wyjaśnieniach a propos "sprzeczki " to jesteś nie godzien ...........

Sierota siedzisz na kiblu jak napisałeś z dwoma kompami i klikasz .... reszta to matrix

hahahahaah

JA zarabiam a wy się adorujcie jak znajdę czas ,bo mam go mało to będę opiniował w waszym stylu w.y.s.r.a.n.y.m. (dużo zabawy tak napisać )

ROBICIE SIĘ NERWOWI I ZRZĘDLIWI ........ BĘDĄ PROBLEMY NA SHORTACH ....
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
sierota marycha / 2009-06-11 22:21 / Tysiącznik na forum

ROBICIE SIĘ NERWOWI I ZRZĘDLIWI ........ BĘDĄ PROBLEMY NA SHORTACH ....

stary....jestes namolny i prowincjonalnie u.p.i.e.r.d.l.i.w.y. jezeli gamoniu brakuje ci argumentow, to czytaj i jeszcze raz czytaj, a wowczas bedziesz mogl, oprocz wlasnych prowincjonalnych frustracji i poboznych zyczen, podzielic sie czyms co zainteresuje tez innych, bo jak na razie to miotasz sie na forum jak czeresniak na targu rybnym
irons45 / 2009-06-11 23:44 / BAKSIK ZIELONYCH

2009-06-11 21:18:45 | kara z bankiera

sorki ale oslabiasz wszystkich ty sprowokowales awanture i nie zmieniaj tematu nie wypowiadasz sie prawie wcale na tym forum napiszesz kilka slow raz czy 2 na tydzien wiec nie rozumiem czego sie pienisz ?????????? czy dlatego ze ci tak dobrze wychodza te zarobki jak to mowisz cytuje JESTEM
na dużym plusie ............... w realu ... bo Ty chyba cały czas na trialu ....... BO sorki ale rzadko slysze zeby ktos byl taki nerwowy z tego powodu ze tak duzo zarabia nie rozsmieszaj ludzi i daruj sobie to tylemozesz pisac W TYM SWYM STYLU BO TAKI JESTES BYLES I BEDZIESZ TYLKO CHAM POTRAFI TAK NAPISAC cytuje?/////Sierota siedzisz na kiblu jak napisałeś z dwoma kompami i klikasz .... reszta to
matrix

hahahahaah

JA zarabiam a wy się adorujcie jak znajdę czas ,bo mam go mało to będę opiniował w
waszym stylu w.y.s.r.a.n.y.m. (dużo zabawy tak napisać ) - nie obrazalem cie biznesmenie za dyche ALE POWIEM KROTKO PEDZ BURAKU ??????????STAD
sierota marycha / 2009-06-11 23:54 / Tysiącznik na forum
Irons, daj spokoj....KARA to niedowartosciowany prostaczyna, czego doskonalym dowodem sa dzisiejsze posty, ktorymi usiluje podbudowac swoje ego na publicznym forum - cala zagadka

p.s. nie pamietam, aby kiedykolwiek podrzucil na forum istone informacje poza bzdurem z onet.pl i kolorowych pisemek, twierdzi ze zajmuje sie buznesem, a ja twierdze ze to sfrustrowany, podtatusialy prowincjonalny, niski ranga urzedniczyna, bo w inny wypadku porazal by nas swoja wiedza w zakresie gospodary a tak niestety nie jest....buahahaha....
irons45 / 2009-06-12 01:01 / BAKSIK ZIELONYCH

009-06-11 23:54:28 | sierota marycha [ Tysiącznik na forum ]

wiesz irytuje mnie to jednak nie lubie kameleonow wole jak ktos mowi co mysli od poczatku do konca DOBRANOC PAMIETAJ JUTRO WIECZOREM NAPISZ COS BO TO CO DO TEJ PORY SIE DZIEJE NA EUR-DOL TO POJMUJE NARKA
kara z bankiera / 2009-06-11 20:44 / Bywalec forum
NO tak masz rację ;) ....... Przecież muszę takponownie napisać bo będę ponownie zwyzywany .............. hahahhahaha

poczytaj co napisałem do sierotki
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
sierota marycha / 2009-06-11 19:48 / Tysiącznik na forum
dzisiaj o 21:15:15 ale nie spoznij sie, bo o 21:15:16 juz zmieni sie....jasne?

p.s. wczoraj popisales sie zenujacym dyskursem z Green, szczegolnie rozweselajace bylo imputowanie Green jakoby grala na demo i kupowala fizycznie waluty .....blehehehehehe, ja nie wiem stary skad u ciebie takie pomysly i nie wnikam, ale zrozum jedno, a powtarzalem tobie to klika razy, ze AT to nie rozklad jazdy PKP i czas najwyzszy to skumac

Irons45 podsumowal twoje wczorajsze zaczepki w jednoznaczny sposob i na tym poprzestanmy, bo po prostu szkoda czasu
kara z bankiera / 2009-06-11 20:39 / Bywalec forum
Powiem tylko tyle , "diabeł tkwi w szczegółach" - zobacz na tytuł tematu.

Od razu zostałem zaatakowany bez powodu jesteś bystry to poczytaj ...... tytuł dotyczył usd/pln ....
jak green gra na innych parach to dlaczego krytykuje i ocenia w sposób szczeniacki ....... chociaż jej to nie dotyczyło ....
poczytaj uważnie i irons też .... . Nigdy Green nie atakowałem ...wcześniej ale nie pozwolę sobie na prostackie zachowanie i wyzwiska bo ja takich nie używałem ....

TO co wyprawiacie czasami to też skarpety opadają ....... ale wolno wam i trzeba to przełykać bo forum jest wolne ......

masz racje szkoda czasu na udawadnianie racji wystarczy uważnie poczytać ...

powodzenia
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy