Forum Polityka, aktualnościKraj

"Żegnamy Kluzik-Rostkowską, nie dała rady"

"Żegnamy Kluzik-Rostkowską, nie dała rady"

Money.pl / 2011-06-11 20:31
Komentarze do wiadomości: "Żegnamy Kluzik-Rostkowską, nie dała rady".
Wyświetlaj:
T. / 81.190.72.* / 2011-06-12 13:32
Chyba wściekli się w TVP.
Od tygodnia we wiadomościach nic innego tylko o "Super-Star" Rostkowskiej . Chyba już odbiło redaktorom naczelnych TVP...
zyg / 78.88.130.* / 2011-06-12 09:48
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Ceneo / 83.22.177.* / 2011-06-11 21:38
Żegnamy PJN. Jeżeli Wy nie potraficie prawidłowo zdiagnozować nastrojów we własnej formacji [od kilku dni zgodnie twierdziliście, że do transferu Pani Kluzik - Rostkowskiej nie dojdzie], to jak możecie aspirować do roli partii władzy?
Zanim dojrzeją orzechy i kasztany, będzie pozamiatane.
Nie oznacza to oczywiście, że bipolarny system partyjny [P.O - PiS] jest dla Polski dobry. Wy mieliście szansą rozbić partiokrację, mieliście szansę zyskać społeczne przyzwolenie i poparcie.
Czas przeszły dokonany jest jednak właściwy. Zabrakło Wam wizji i politycznej odwagi.

Szerzej na ten temat:

Umiejętności kaskadera - podstawowy wyróżnik polskiej klasy politycznej, oraz PJN - marginalizacja na własne życzenie na:

frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
issael / 109.243.123.* / 2011-06-13 01:00
Moim zdaniem PJN ma wieksze szanse niz kiedykolwiek.
Własnie dlatego , ze została.
Jezeli pozostali znaczni członkowie tej formacji posiadaja przynajmniej jakis charakter, nie okaża sie istotami bez "kregosłupa", to PJN ma szansę.
Własnie poprzez to co obecnie sie dzieje ( mam na mysli obecny "polityczny cyrk"), wystarczy , ze zakcentuja , ze nie sa nai PO ani PiS. Moim zdaniem to wystarczy aby (pomimo sondazowej i medialnej nagonki) uzyskali całkiem dla sienie satysfakcjonujący wynik wyborczy.
PO i PiS same zapracuja na sukces PJN.
Wystarczy jak PJN umiejetnie to rozegra.
Zresztą , duze partie zdaja sobie z tego sprawe , stad PJN bedzie obecna w mediach, chocby tylko po to aby ja dyskredytowac. Ale o pradoksie to moze byc siła a nie słabośc PJN-u.
Doradca Donka / 84.75.178.* / 2011-06-12 01:45
Mowili to na podstawie wypowiedzi Kluzik. Nie mozna z gory zakladac, ze ktos bedzie klamal. Ale teraz mozna powiedziec, ze Kluzik jest klamczynia. A PO lubi takie osoby.
grau_42 / 31.175.101.* / 2011-06-11 21:14
Ta i wiele innych osób wędrujących pomiędzy największymi partiami są DOWODEM na to, że politykom brak kręgosłupa moralnego, albo tym partiom brak różnic programowych. NO NIECH MI ktoś wytłumaczy jak można być i działać z przekonaniem w PIS (a tak z nią było) a potem przeprowadzić się do PO. TO SĄ JAJA!!!

Nie głosujcie ani na PIS ani na PO. To jedna i ta sama zaraza!!
wakacjusz z zagranicy / 79.185.234.* / 2011-06-11 21:31
Kto nareszcie w Polsce zalozy partje nie majaca powiazan okraglostolowych....................
Łukasz Duran / 212.106.167.* / 2011-06-11 22:05
Witam,

zapraszam na www.reformatorzy.org.pl
nioppp / 83.23.216.* / 2011-06-11 21:30
zarobki ponad 10 tys.. i dodatkowo 20 tys na biuro? zaszczyty, apanaże , gdzie indziej coś takiego? polityka w dzisiejszym wydaniu to źródło zarabiania niezłej kasy i nic więcej
tesa1959 / 2011-06-11 20:31 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie po to przecież odchodziła z PiS, aby znów tam powrócić. Widać, że jej z nimi nie po drodze, a skoro PJN tam zmierza... .
stop dla PO / 212.106.18.* / 2011-06-11 21:08
TESICA, Michalkiewicz juz dawno temu rozszyfrował Kluzikową i zauwazyl, ze dla niej Forsa Jest Najwazniejsza !!!
http://www.michalkiewicz.pl
tesa1959 / 2011-06-11 21:14 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Znów mnie przezywasz! Niby zakładała nową partię dla forsy?
stop dla PO / 212.106.18.* / 2011-06-11 21:52
TESICA, to nie jest zadne przezywanie tylko wyroznienie, a wlasciwie to sama sie wyrozniasz: swoja aktywnoscia tutaj i pozeraniem przeciwnikow!

A znasz jakiegos polityka, ktory działa "społecznie" nie za forsę?

Wezmy na ten przyklad takiego Niesiola.
W 2001 roku zdiagnozował (i calkim poprawnie), ze PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm. >> wiecej np. http://mocneslowa.com/910,9.html

Niesiol zostal odsuniety od koryta sejmowego na jedna kadencje. Zrozumial szybko, ze Forsa Jest Najwazniejsza i szybko zmienil zdanie o partii cynizmu, hipokryzji i konformizmu.

Zobacz jak teraz Niesiol ujada aby ciagle juz byc u koryta: http://kuqi.salon24.pl/270761,stefan-niesiolowski-zlote-mysli
tesa1959 / 2011-06-11 22:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

sama sie
wyrozniasz: swoja aktywnoscia tutaj i pozeraniem przeciwnikow!

Są bardziej aktywni ode mnie. Z tym pożeraniem przeciwników nie przesadzaj. Moje posty nie są przepełnione nienawiścią, jak innych, a wolę korzystać z informacji z internetu niż tv, bo są bardziej przejrzyste. Wbrew pozorom nie zabiera mi to więcej czasu niż pożerałoby oglądanie w tv, gdyż nie siedzę cały czas przed komputerem (poza wieczorem, gdy jest to czas na relaks). W ciągu dnia tylko w czasie przerwy w innych zajęciach, w tym także rozrywki. A że czytam i piszę bardzo szybko, więc mogę to robić niewielkim nakładem czasu.

A znasz jakiegos polityka, ktory działa "społecznie" nie za forsę?

Znam takiego, który wiele robi społecznie, nie dla pieniędzy, na którego od lat głosuję i jeszcze w regionie nie zawiódł ( w Sejmie niewiele może, ale co z tego, że inni mogą, jeśli nie robią).
stop dla PO i innych komuchow / 212.106.18.* / 2011-06-11 22:20
Twoj posel/poslannica tez uwaza, ze Forsa Jest Najwazniejsza, bo przeciez jak w Sejmie niewiele może to po cholere się tam pcha ??? Aaaaaa ???

Zdradz nam tutaj, ktory to taki posel/poslannica nie zawodzi !!!
tesa1959 / 2011-06-11 22:26 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Po co? Abyś na nim wieszał psy, bo nie podoba Ci się ta opcja? Na marginesie - dla mnie ta partia nie leży, ale on, jako poseł, może wiele zrobić w regionie i robi. Dlatego od początku tej naszej demokracji jest posłem.
to po cholere się tam pcha ???

Może, aby móc coś zrobić dla regionu? Zapewniam, że zostając posłem pozostał człowiekiem. Nazwisko kiedyś zdradziłam, wystarczy raz. Chociaż przeszło bez krytyki, nie widzę sensu, aby ponownie to robić. Poszperaj sobie w moich postach sprzed kilku miesięcy, jeśli jesteś taki ciekawy.
stop dla PO i innych komuchow / 212.106.18.* / 2011-06-11 22:45
Wiesz po co ludzie wala do Sejmu?:
1. Aby krecic wieksze lody,
2. Aby uciec przed wyrokami sadowymi,
3. Aby zakonserwowac uklady na jak najdluzej,
4. Dla Forsy,
5. ...
tesa1959 / 2011-06-11 23:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Są różne powody i mamy to, co mamy w kraju. Jednak nie każdy poseł czy senator właśnie dlatego wali do Sejmu.
Oszołomowaty / 89.229.83.* / 2011-06-12 08:07
Masz racje - takim jest np. Kaczyński czy Macierewicz. Za to właśnie, że nie przystają do grupy są tak zaciekle zwalczani przez ta całą rózowo-czerwoną "śmietankę" . Ale tego zapewne nie zauważyłaś ...
tesa1959 / 2011-06-12 09:37 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niektórzy tez walą po to, aby zaistnieć i mieć władzę, bo tylko to się liczy - niekoniecznie pieniądze. Tylko za jaką cenę? Za cenę rozbicia w narodzie? Za cenę ukazania jak bardzo można być zacietrzewionym, aby tę władzę uzyskać? "Po owocach poznacie ich" (Mt 7,16), a jakie są ich owoce? Szerzenie nienawiści, czynienie siebie jako jedynego sprawiedliwego.
Oszołomowaty / 89.229.83.* / 2011-06-12 09:44
'Szerzenie nienawiści,
czynienie siebie jako jedynego sprawiedliwego... jeśli to nie o Tusku i Komórkowskim i "niezależnej" prokuraturze (oststni przykład zwolnionego prokuratora), to nie wiem o kim ...
tesa1959 / 2011-06-12 10:12 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Cokolwiek złego można powiedzieć o Tusku i Komorowskim (już Twoje przekręcanie nazwiska świadczy o nienawiści), to na pewno nie to, że sieją nienawiść. Tusk, jako premier nie radzi sobie, to fakt, ale nie odbiera nikomu prawa do istnienia, nie oskarża bezpodstawnie, tak jak robi to Kaczyński i Macierewicz. Natomiast Komorowski stara się jak może łączyć, a nie dzielić i tylko ktoś kto ma klapki na oczach założone przez jedynie słuszną partię, tego nie widzi. zupełnie inną sprawą są popełniane przez niego błędy, ale nikogo nie obraża, przynajmniej teraz, kiedy jest prezydentem.

Najnowsze wpisy