Forum Polityka, aktualnościKraj

Ziobro wybrał sąd i nie stawi się przed komisją

Ziobro wybrał sąd i nie stawi się przed komisją

Wyświetlaj:
waz(usa0 / 213.172.178.* / 2010-07-19 16:06
Temu szalencowi wciaz sie zdaje, ze jest ponad wszystkim.
dgen / 2010-07-19 12:29 / Tysiącznik na forum
JESTEM UCZCIWYM OBYWATELEM:
płacę podatki
nie kręcę lodów
nie palę trawy (jak premier)
nie wciągam kreski (jak znany senator)
moja żona nie ma broni w łazience
nie należę do PO
-widz- / 81.190.51.* / 2010-07-19 11:34
Zrobił , co uważał za stosowne !
Natomiast zobaczcie teraz w TV , jaki cyrk z posiedzenia komisji robi Kalisz .
sfera2 / 2010-07-19 11:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Prawdę mówiąc Ziobro jest tylko trybikiem w tego wytworzonego podczas rządów Kaczyńskiego, mechanizmu represji. To, że nie udało się zakończyć budowy tej machiny, prawdopodobnie zawdzięczamy Lepperowi, ponieważ wymknął się z pułapki jaką założył na niego CBA.
Upadek rządu Kaczyńskiego przerwał plany stworzenia państwa totalnego utrzymywanego za pomocą CBA, czyli policji politycznej. Uprawnienia jakie otrzymała CBA stawiały ją ponad prawem. Widać to teraz podczas prowadzonej kontroli ich działań.
Bardziej profesjonalne działanie CBA, mogło wrobić Leppera i Nie byłoby upadku rządu. A wszystko wskazuje że sprawne działanie mechanizmu represji zapewniłoby Kaczyńskiemu nie cztery czy osiem lat rządów, tylko jak Łukaszence dwadzieścia lat rządów i władzy.
Ziobro chociaż był tylko trybikiem w tej machinie, to jednak, ze względu na swoje stanowisko i brak skrupułów, bardzo ważnym trybikiem. Poseł Blida była tak naprawdę ofiarą braku półprofesjonalności w CBA.
Można sądzić po wypowiedziach jej wyborców, na śląsku była nie tylko lubiana ale bardzo pomocna ludziom w potrzebie. Jej aresztowanie nie było za współpracę z mafią węglową, a raczej zobaczyła lub poznała mechanizm przejmowania interesów handlu węglem przez biznesmenów z PiS-u.
Wcale nie zdziwiłbym się, jeśli okazałoby się, że było to morderstwo sfingowane na samobójstwo. Pani Blida jako Ślązaczka była kobietą silną i samobójstwo nie pasuje do niej. Ale mogła wiedzieć coś co musiała zabrać do grobu. Najbardziej podejrzany jest brak śladów na broni z której poniosła śmierć.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-19 12:05

Poseł Blida była tak naprawdę ofiarą braku półprofesjonalności w CBA.

Myli ci sie ABW z CBA i to jest przyklad Twojego braku wiedzy w temacie a Twoja wypowiedz oparta jest na propagandzie ktorej Twoj wyprany przez TVN mozg nie potrafi oddzielic od faktow..
sfera2 / 2010-07-19 13:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Prawdopodobnie z nadmiaru tych służb specjalnych z jakimi miałem styczność w życiu. Już jako pięciolatek przez trzy dni siedziałem w kotle założonym przez UB w mieszkaniu ciotki. Zgarniali wszystkich kto przyszedł do mieszkania. po trzech dniach dopiero zakończyli. Jako "prywaciarz" ciągle byłem szarpany przez funkcjonariuszy SB, ale to nie było groźne ponieważ nie mieli na mnie haka. Teraz ABW i CBA są służbami politycznie uwarunkowanymi od partii rządzącej, już drugi raz te dwie służby mylę.
Pajchiwo / 2010-07-19 11:22 / Tysiącznik na forum
Mam prośbę.
Jakbyś mógł merytorycznie i na chłodno przedstawić mi fakty związane z tym "mechanizmem represji" to byłbym bardzo wdzięczny.
Ciągle o tym coś słyszę, szukam i szukam i jakoś nie mogę nic znaleźć oprócz propagandy...
zbyszek52 / 188.33.119.* / 2010-07-19 08:36
Ziobro się boi. Pamiętam informacje przedstawiane w dniu śmierci B. Blidy przez Ziobrę i Wassermana. Nie mialem wątpliwości. Prawdy tam nie bylo. A przed prokuraturą też będzie uciekal. Zawsze uciekal.
dgen / 2010-07-19 09:22 / Tysiącznik na forum
też bym się bał jakby szykowali piątą sekcję zwłok mojego laptopa
wyborczy głupek / 83.10.168.* / 2010-07-19 08:57
A mafii węglowej nie ma,tylko węgiel najdroższy na świecie.
B_7 / 195.35.80.* / 2010-07-19 09:10
Fajnie się nazywasz ale już po wyborach... - dałeś sie nabrać to może następny nick będzie: "kiedyś wyborczy głupek teraz już się nie dam..."
nusasza? / 77.255.43.* / 2010-07-19 10:02
mafii węglowej?, tej w spadku po Blidzie?

Najnowsze wpisy