Forum Forum inwestycyjneFundusze

złdziejskie fundusze

złdziejskie fundusze

antyING / 78.102.255.* / 2009-03-13 00:46
Akcje HSBC na giełdzie w Hong Kongu na początku tygodnia sięgnęły dna nie notowanego od ponad 14 lat! . Ale już w środę wzrosły o ponad 11% . Jutro prawdopodobny jest dalszy spektakularny wzrost (przypomina mi się komentarz Łukasza na temat akcji City kilka dni temu... trzeba było go posłuchać!). A fundusze azjatyckie w Polsce dalej drepczą w miejscu. Zarządcy tych funduszy są aż tak nieudolni albo kroją naiwnych inwestorów na maxa.
Jedyna rada to nie kupować jednostek funduszy aby w końcu tych gości wypier...li z roboty
lukaszn19 / 2009-03-13 03:04 / Tysiącznik na forum
milo mi ze ktos mnie czyta i mysle ze za jakis czas (ciezko sprecyzowac dokladnie, ale okolo miesiac , 2 do 4) bedzie moze nawet lepsza okazja, te wzrosty to zapewne korekta i minima powroca ale oczywiscie jak ktos by kupil 3 dni temu to zwrot lepszy niz przez 5 lat funduszy pozd
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy