Forum Forum finansoweKarty

złodziejskie metody ge money banku

złodziejskie metody ge money banku

anty ge moneyowiec / 78.30.86.* / 2009-11-24 10:27
Obciążanie klientów horendalnymi karami za nieterminowe wpłaty rat to są ich stare metody rekompensowania tzw.0% przy zakupie na raty..Najczęściej robią to w ten sposób, że nie
wydają książeczki z blankietami do spłat całego kredytu,tylko wysyłają co miesiąc
pojedyńczy druk do wpłaty.Wysyłają go z premedytacją w ostatniej chwili, tak, że nie ma
żadnej szansy aby opłata doszła w wymaganym terminie, a to daje im podstawę do naliczania
horrendalnych haraczy.Chcę dodać, że w każdej umowie jest klauzula cyt:"wpłat należy
dokonywać w oparciu o otrzymywane blankiety..." , i takie późne wysyłanie tych blankietów
daje pełne prawa do reklamacji. Istnieje możliwość złożenia zbiorowego pozwu do UOKiK, ale musi być co najmniej kilka
osób z podobnym problemem.Bezprawne kierowanie przez bank sprawy do sądu, egzekucje
komornicze i umieszczanie w rejestrze dłużników daje podstawę do ubiegania się o wysokie
odszkodowania. Czas najwyższy zjednoczyć się i dać im do wiwatu. Chętnie się przyłączę.
Pozdrawiam.
Zapraszam wszystkich, którzy zostali naciągnięci na dodatkowe koszty z tytułu
nieterminowych wpłat rat kredytowych, do wspólnego złożenia pozwu do UOKiKu i nadzoru
bankowego.Proszę o wyrażanie opinii i propozycje odnośnie kontaktu.
Wyświetlaj:
kasia33333 / 77.115.143.* / 2011-04-07 21:14
oczywiście że to złodziejski bank nie bierzcie w tym banku zadnych kredytów jakl sie cos chce człowiek dowiedziec to tak motaja jakby spadły z ksiezyca podaja nieprawdziwe informacje a potam naliczaja odsetki zycze im super zwolnien z pracy i wtedy zobacza za swiat ma oprócz różowego koloru również inne barwy
sodda / 2011-03-30 12:37
makabra, pierwszy raz o tym czytam, miałam zamieścić zapytanie czy ktoś poleca kredyt w ge money, ale widze że już nie musze, haczyki bankowców przechodzą wszelkie granice, teraz to już w ogóle boje się kredyt zaciągnąć!
kasi333 / 77.115.143.* / 2011-04-07 21:17
a broń cie Panie Boże brać tam kredyt niech ich szlak trafi
! / 79.184.167.* / 2011-02-03 21:17
jeżeli mamy być uczciwi to wprowadźmy prawo bankowe muzułmanów a nie złodziejskie al;bo dopuścić do pracy na na naszym terenie banki muzułmańskie i skończy się złodziejstwo i lichwa łamiąca wszelkie zasady moralne i uczciwość.
nikkkka / 79.186.115.* / 2010-04-29 09:33
wg mnie najgorszy bank,ostrzegam,żaden bank nie nalicza kar za nieterminową wpłatę 1 dzień po terminie jedyne 45 zł,to jest masakra,nigdy nie chcę mieć z tym bankiem do czynienia ostrzegam ...
BPH-ZŁODZIEJE!!! / 89.72.70.* / 2011-03-27 23:05
ZŁODZIEJE
wsciekła / 83.14.43.* / 2010-10-19 12:22
ZGADZAM się z przedmówcami, do mnie karta nigdy nie doszła ( nie wiem nawet czy została wysłana) a od dwóch lat molestują mnie telefonami i na dodatek wpisali mi sie do BIK-u.
Chętnie przyłączę się do pozwu na ten Bank
R-odzynek / 79.185.155.* / 2010-04-27 11:42
Ależ to święta prawda,,to banda naciągaczy zasłaniających się pokrętnie sformułowanymi regulaminami i brakiem zainteresowania dobrem klienta. Rozmowa z konsultantem to gadanie do jakiegoś zaprogramowanego, pozbawionego ludzkich uczuć, bezczelnego ignoranta. Problem kary z nieterminowa wpłatę raty to kuriozum, bo nawet wcześniejsza wpłata nie dokonana w ściśle określonym terminie pociąga człowieka do finansowej odpowiedzialności. Treść regulaminu to pseudo-rama z pusto wyzierającym duchem pazerności - zgroza !!! Nie jest ważne, ze człowiek jest wypłacalny, uczciwy i jest stałym klientem banku (z którym ten bank obecnie wszedł w fuzje) posiadającym tam od wielu lat konto,,,,,to nie ważny szczegół. bank BPH nie ma szczęścia wchodząc w taką "fuzję". Noszę sie z poważnym zamiarem przeniesienia konta do innego przyjaznego klientom banku.
Wieslawa zaleska Smoron / 88.156.162.* / 2010-05-11 19:02
To szczera prawda -GE Money Bank to najgorszy Bank w Polsce a teraz spada to na BPH.
W padzierniku 2009 majac z tym Bankiem przeyam koszmar po ktorym wyladowalam w szpitalu na kardiologii. Siostra moja ktora zmarla w VI.2009 miala w tym Banku kredyt hipoteczny i tutaj zaczyna sie moj koszmar bo jestem jedynym jej spadkobierca. Chcac sprzedac mieszkanie chcialam splacic calosc zaciagnietego kredytu. Bank majac przed nosem akt zgonu siostry oraz prawomocny wyrok Sadu pisze do mnie ze czeka na zakonczenie spraw spadkowych. Z tego wynika ze nie umia czytac. Nad dopisaniem mnie do tego kredytu ich prawnicy zastanawiali sie przez 1,5 miesiaca - nie wiem moze chcieli zaskarzyc prawomocne postanowienie Sadu? Ponadto kazali mi przeprowadzic sprawe w Ksiegach Wieczystych gdzie musialam ponies wcale nie mala oplate , potem dowiedzialam sie od Notariusza ze oplata ta wcale nie byla konieczna. I tak moj horror z tym Bankiem zakonczyl sie choroba serca co pozostanie mi do knca zycia
rozczarowana / 178.43.153.* / 2012-07-04 22:03
SZANOWNI PAŃSTWO na poczatku postu zaznaczam ze pracowałam kiedyś w tym banku - ale przed fuzja - obecnie mam kredyt ufff ciężko jest dogadać się z ludzmi tam pracujacymi reklamacja goni reklamacje kuriozum max czas w jakim rozpatrzono moja reklamację pozytywnie zatem zwrócono mi nienaleznie pobrane opłaty to 1 rok ha a teraz sytuacja jest identyczna ciekawe teraz jak długo poczekam .... znowu cos tam sobie pobrali naliczyli w zasadzie jak mi wyjaśniono opłata za moje spóźnienie za to ze zarejestrowali pismo w centrali banku po tygodniu od jego złozenia w siedzibie - oczywiście że ja mam potwierdzenia daty dzienne nazwiska osób i co z tego mam zapłacić za to że oni nie zarejestrowali pisma teraz zapewne znowu przyjdzie mi udowodnic że to oni się mylą obsługa koszmar panie w oddziałach nie maja dostepu do wszyskich danych w całym miescie gdzie jest kilka oddziałów banku / chodzi o kraków / funkcjonuje 2 doradców ds kredytów hipotecznych reszta pracowników nie wie nic o zgrozo , owszem wszysko załatwiasz przez centrale no a tam ... myślą myślą sami nie wiedza nic na temat umów , zabezpieczeń ubezpieczeń no obłed kazda moja rozmowa to około godziny i kończy sie kolejna reklamacją do reklamacji
to jest straszne nikt za nic nie odpowiada żerują na niewiedzy klientów i czują sie bezkarni
z przykrością stwierdzam że kilka lat temu był to jednak inny bank - stwierdzam że są to błedy już nie do odrobienia
odradzam wszyskim ten bank !!!!
lepar / 2009-11-30 09:02
Dziś to już BPH, inna nazwa ten sam oszst. Wszystkie opisane na www.stracilem-z-bph.pl , przypadki łamania prawa, są udokumentowane. Dziś otrzymałem kolejną opinię biegłego sądowego potwierdzającą zarzuty. Takimi największymi, jaskrawymi przejawami łamania prawa przez BPH,było:
1) Oferowanie usługi, z której nie mógł się wywiązać, a mianowicie oferowania "Odnawialnego Kredytu Na Zakup Papierów Wartościowych". Posiadany przez BM BPH program operacyjny "Czeczotka" nie miał możliwości zabezpieczenia kredytu, które BPH
zawarł w umowie punkt 5. Żadna z blokad zabezpieczających nie działała. Bank Stworzył ten produkt , aby nadążyć za konkurencją , jednak za produktem nie nadążały możliwości programu Potwierdzone również w otrzymanej dziś opinii. Takich nieświadomych
ofiar BPH może być tysiące. Każdy kto korzystał z tego KREDYTU OKNZPW mógł ponieść
straty i do dziś o tym nie wie.Tu przedawnienie trwa 20 lat. www.gazetapodatnika.pl/artykuly/przedawnienie_roszczen_cywilnoprawnych-a_5324.htm
Zachodzi więc przestępstwo z Art.286&1 k.k.

Art. 286 &1 k.k.
Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do
niekorzystnego
rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w
błąd albo wyzyskania
błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego
działania, podlega karze
pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

2)W moim przypadku zostało udowodnione wielokrotne fałszowanie dokumentów, mojego podpisu na dokumentach, jak również wykonano wielu operacji i zleceń, których ja nie składałem, czyniąc straty. Jak również posługiwanie się sfałszowanymi dokumentami przed Sądem.
3)Bezpodstawne wzbogacenie BPH, a osiąga je w następujący sposób:
wszelkie wpłaty, czy to kredytu, czy wpłata na rachunek, BPH księguje z opóźnieniem, jedno a niekiedy trzydniowym, gdy jest to piątek, mimo, że przepisy stanowią jednoznacznie"data księgowania pokrywa się z datą wpłynięcia wpłaty". Na moim rachunku w ciągu 12 miesięcy zdarzyło się to dwa razy a bank zyskał w ten sposób około 50 zł. Proszę pomyśleć jakie kwoty wchodzą w grę jeśli BPH miało około 1,2 mil klientów (stanu obecnego nie znam) Ten proceder jest stosowany do dziś. Posiadam wiele pism, w których zwracam się do Zarządu BPH o wyjaśnienie, jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymałem.
Jest wiele innych nieprawidłowości w BPH , na które posiadam dokumenty, ale ja opisałem te, które są najpoważniejsze i żeby nie było zbyt dużo wiadomości naraz.
Myślę , że moja sprawa nadawała i nadaje się do sprawdzenia przez KNF o czym wielokrotnie była informowana pisemnie od 1998 r. Jednak nigdy nic nie zrobiła, chociaż obowiązkiem jej jest, po powzięciu wiedzy o możliwości popełnienia przestępstwa przez bank, zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Sprawa jest dziwna bo to wygląda jakby KNF kryła wszystkie przestępstwa BPH.
CHYBRYDA / 83.25.174.* / 2010-06-01 09:53
WSZYSTKO TO PRAWDA.Przetrzymuje się wpłaty za rachunki u nich opłacane,nawet do pięciu dni.Opłaciłam raty w piątek,dziś jest wtorek i nadal brak wpłaty.Kto zwróci karne odsetki za nieterminową wpłatę w innym banku,skoro przetrzymuje się pieniądze.Dlaczego nikt nie może tego zlikwidować,nikt nie reaguje,choć skarg tego typu jest mnóstwo.Korzystanie,dorabianie się na funduszach klienta jest przestępstwem.Żyjemy w 19 wieku??

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: