Forum Forum finansoweKarty

złota karta getin banku

złota karta getin banku

des / 213.25.83.* / 2007-09-11 13:47
w lipcu doradzca finansowy tego bank zaproponował mi karte kredytową ,wystarczyło podpisać umowe,ja ze swojej strony dopełniłam formalności,co tydzień dzwoniłam do do pani z którą podpisałam umowe i dowiadywałam sie o karte,miała to być kwestja paru dni,mamy teraz wrzesień ,karty nie dostałam do tej pory,były różne tłumaczenia,a to zmienił się pracownik który tym się zajmował,a to karta została wysłana,itkd.napisałam rozwiązanie umowy,i co sie dowiedziałam .ze na odpowiedż bank ma mieśąc,to jakaś kpina,narazili mnie na koszty,niczego odnich nie dostałam,i jeszcze laske mi robią,że mi odeślą dokumenty .odradzam wszystkim moim znajomym jakiego kolwiek kontaktu z tym bankiem i sama będe trzymać sie od niego z daleka,
Wyświetlaj:
Monika 111 / 89.78.186.* / 2008-08-31 12:39
ja jestem w nieco innej sytuacji.na wiosnę wzięłam kredyt gotówkowy (czekałam ponad tydzień,choć obiecywali ,że pieniądze dostanę w ciągu trzech dni) i otrzymałam za jakiś czas kartę kredytową,której nie chciałam.teraz jestem po drugiej reklamacji(na żadną nie dostałam pisemnej odpowiedzi,mimo,iż mieli mi taką przysłac).naliczają mi jakieś opłaty za "nie korzystanie" z karty,chociaż podobno jest zdezaktywowana.wiele lat korzystałam z usług tego banku(jeszcze jak się nazywał cukrowniczy).odkąd zmienił nazwę(i zapewne zarząd)są z nim tylko kłopoty.jakakolwiek operacja bankowa trwa strasznie długo,personel sam chyba nie wie,co robi.zrezygnują z usług tego banku najszybciej,jak się da.
Pracownik Millennium / 193.201.167.* / 2008-05-02 09:25
Osobiscie korzystam ze zlotej karty getin banku i powiem, ze juz na 3 dzien pomimo braku fizycznie plastiku, moglem wyplacic sobie gotowke z kasy. Malo tego, mialem 54 dni bez odsetek na splate karty. Osobiscie uwazam, ze jest to najlepsza kk na rynku.


Pozdrawam
przewodnick / 2007-09-29 02:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spójrz na to z innej strony, skoro "laske" Ci robią......
Umowy trzeba czytać i konsultować !
dgf / 83.17.143.* / 2009-09-09 15:06
tak powinno być w każdym banku :-) laska bank
fidelcastro / 77.115.186.* / 2009-10-01 21:20
dla mnie ta karta jest ok. fajny jest pakier assistance (wprawdzie obowiazkowo platny). Jak sie mi rozleciala jakas rurka pod zlewem to wystarczy przedzwonic i przyjezdza fachowiec ktory robi za free
miracle / 193.201.122.* / 2009-10-04 13:19
laski robia, rure przeczyszcza, toz to jakies cudo jest!:)
ile trzeba zarabiac, zeby taka karte dostac???

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: