Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

ZM Herman chcą zadebiutować na GPW na początku IV kwartału

ZM Herman chcą zadebiutować na GPW na początku IV kwartału

skomentuj
Wyświetlaj:
BJ PRODUCTS / 83.22.1.* / 2007-10-02 13:29
Z ogromną satysfakcją odnotowaliśmy fakt planowanego na IV kwartał debiutu na warszawskiej giełdzie Zakładów Mięsnych HERMAN S.A.
Firma Herman jest jednym z naszych największych klientów od kilku lat. Z naszych obserwacji wynika, iż w przeciągu ostatnich lat firma ta stała się liderem na rynku producentów mięsnych w południowo-wschodniej Polsce. Sukces swój zawdzięcza m.in. nowoczesnym procesom zarządzania, stałemu poszerzaniu oferty handlowej, rozbudowie parku maszynowego. Uczestnictwo Zakładów Mięsnych Herman na warszawskiej giełdzie umożliwi im umocnienie pozycji na rynku krajowym oraz rozwój na rynkach zagranicznych.
h5k / 2007-09-18 17:45
To największa pomyłka na Podkarpaciu :) a wspomniana wc prezes Pietrzyk do niedawna zajmowała się kontrolą chipów umieszczonych w samochodach (średni rocznik to '90 na oko ;)) czy aby kierowcy nie wyłączali chłodni podczas jazdy, bo tak marnie im płacą że na paliwie przynajmniej oszukają ;) Dyrektor Wilk, to prawdziwy wilk :) pojęcia o handlu nie ma a o branży mięsnej to już w ogóle, zakład zarządzany w sposób żenujący, nieudolność i nieumiejętność zarządu pośrednio doprowadziła do pożaru kilka lat temu (zaraz po modernizacji zakładu z pieniędzy unijnych) Prezes ZM Herman, Pan Macina (wykształcenie zawodowe) rozpoczął swoją karierę od pracy na produkcji, nie bardzo mu szło to został dyrektorem, później prezesem. Wracając do wc Pietrzyk, pracowała wcześniej w ZM BeefSan w Sanoku, jak zakład skończył... wiadomo. Jedynym rozsądnym człowiekiem z tego grajdoła wydaje się być właściciel zakładów, samozwańczy Przewodniczący Rady Nadzorczej, Pan Fiejdasz ale ze swoim wężem w kieszeni i przekonaniem że wszyscy go okradają nie zajdzie daleko. Nie sposób nie wspomnieć o Dyrektorze (od nie wiem czego w tej chwili) Panu Markowi Spasiukowi :) dyrektor ten, po wspomnianym pożarze został oddelegowany do obdzierania kabli z izolacji (tych spalonych) bo przecież miedź można sprzedać na złom, zawsze to parę groszy :) później dostał przydział na bardziej ambitne zadanie, mianowicie wydawał narzędzia robotnikom pracującym przy odbudowie oraz pilnował żeby nikt nic nie zaje... :) Jest też Dyrektor regionalny, Pan Marcin (nie pamiętam nazwiska w tej chwili), nałogowy alkoholik, praktykujący przy tym jazdę samochodem oczywiście ;) Co mądrzejsi zwolnili się dawno, między innymi ja :) Generalnie ferajna jest że hej, będzie jednym z walorów których szczytem będzie moment debiutu ;)
Pudelek13 / 83.11.132.* / 2007-10-08 15:10
Wracając do kierowników regionalnych "Hermana" można poruszyć sprawę Pani Barbary Miciak która jest kierownikiem regionalnym, między innymi na terenie Przemyśla.
Jest to człowiek bezwzględny któremu zależy tylko na kasie a nie na obronie pracownika, osoba fałszywa i roznosząca plotki po sklepach. Jej wredność i miłość do pieniądza sięga perfekcji. Ma ona swoich pracowników których foruje(chyba za łapówki) i pracowników których musi doprowadzić do zwolnienia bo jej się nie podlizują.
Swoimi kłamstwami potrafi wyprowadzić w pole cały zarząd "HERMANA" który jej bezgranicznie daje się robić w konia.
kiełbaska / 87.239.3.* / 2007-10-02 19:41
Niezły tekst ;) Widać, że w Hermanie świnki mają nie tylko na ubojni ale i w Zarządzie...... Nie cierpię, jak ktoś bez kwalifikacji dobiera się do kierowania, a jego nieskrywana inteligencja i blask myśli oślepia podwładnych. Dla pracowników proponuję okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV a dla dyrektorów Centrum Kształcenia Ustawicznego - Panowie: mogła Renia Begger - możecie i wy!!!!! [matura w kilka miesięcy :)
ona he he / 83.15.2.* / 2007-09-28 16:27
a ty widocznie h5k nie byłeś dobrym pracownikiem bo powinieneś wiedzieć ze obowiązuje cię tajemnica służbowa i w dodatku to sam edukacje zakonczyłeś na podstawówce bo takie byki walisz że ho ho
ona he he / 83.15.2.* / 2007-09-28 16:22
ale ludzie potrafia głupoty wypisywać na necie ha ha ha ha
EWE / 83.17.114.* / 2007-09-28 13:41
Łatwo jest świechtać czyimś nazwiskiem! Sam się przedstaw, TCHÓRZU!
nieważny12 / 62.133.139.* / 2007-11-11 12:47
to co tu kolega napisała nie można nazwac tchurzostwem tylko odwagą że ktoś w koncu niewytrzymał i powiedziała cała prawde jak to wygląda a na dodatek ludzi dla nich pracujacuch uwazaja za nizszych sobie i dlatego ich wykorzystuja i oszukuja szczególnie w swerze pieniedzy czasami to normalnie brak słów.Ludzie pracuja jak to wogole mozna nazwac pracą(pracuja 7dni w tygoniu czy to mozliwe??jednak tak) a oni im dają marne pieniądze to niech sie potem nie dziwią ze ludzie uciekaja za granice..........niech przestaną kierownicy, prezesi ciągle zmieniac samochody niech ZACZNĄ JEŻDZIC ROWERAMI bo nie są tego warci
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy