Forum Forum prawneZmiany w prawie

zmiany przepisów w egzaminie na prawo jazdy

zmiany przepisów w egzaminie na prawo jazdy

klik / 2011-10-21 08:48
Mam już mętlik w głowie, kiedy w końcu maja wejść w życie zmiany przepisów związane z egzaminem na prawo jazdy? z jednych informacji wynika, że już od nowego roku, innym razem słyszę że od lutego! a data ta ma dla mnie bardzo istotne znaczenie, bo nie wiem czy zdążę zdać egzamin jeszcze w tym roku. Czy może ktoś z Was wie kiedy owe zmiany mają nastąpić?
Wyświetlaj:
helllena / 80.238.123.* / 2012-01-17 08:57
Na pewno najgorsze jest to kiedy te przepisy nawet nie ujmują w najmniejszym stopniu takich sytuacji, które również oczywiscie mogą sie zdarzyć na egzaminie http://www.youtube.com/watch?v=Lqa4cvMQjbw
adas22 / 2011-10-21 13:53
zszokowała mnie jedna nowość, która w życie ma wejść w lutym, otóż młodzi kierowcy którzy odbiorą prawo jazdy właśnie po tym miesiącu będą musieli w ciągu 8 miesięcy od jego odebrania zgłosić się do ośrodka ruchu drogowego, wziąć udział w jednych zajęciach praktycznych, jednych teoretycznych, muszą za to zapłacić 300 zł! a jak tego nie zrobią to prawo jazdy zostanie im odebrane!!!!!!!!!!!
kalaba / 2011-10-21 13:22
jeszcze nie zostało to do końca ustalone, podobno już same zmiany w egzaminie teoretycznym na prawo jazdy mają obowiązywać od stycznia

Najnowsze wpisy