Forum Polityka, aktualnościKraj

Zmiany w emeryturach? Komorowski zapowiada projekt ustawy

Zmiany w emeryturach? Komorowski zapowiada projekt ustawy

Wyświetlaj:
a gdzie ty byłeś? / 188.33.108.* / 2015-05-20 10:18
czy on spał przez te wszystkie lata? a gdzie był jak Tusek niszczył Polskę a potem zawinął się do brukseli?prezydent od 7 boleści
sfg / 46.205.207.* / 2015-05-20 10:18
Kłamca , który arogancko ignoruje wyborców.
aaa808 / 78.11.8.* / 2015-05-20 10:18
Bronek nagle sie uaktwynił. Kto by uwierzył, że w dwa dni po wielu latach bez działania można?
hb / 77.254.116.* / 2015-05-20 10:18
Wcześniej nie miał takich propozycji. Teraz obieca wszystko. Co za zakłamanie. Rzygać się chce.
Antymona / 83.11.69.* / 2015-05-20 10:17
To co dzieje się w Polsce wskazuje na to, że obecne rządy chcą doprowadzić Polskę do wyludnienia, czyli pozbyć się 80% ludności. Tak wyludniony obszar przejmą obce mocarstwa. I tak - PO czyli Tusk z Komorowskim chcą Polskę podzielić i oddać Niemcom i żydom Tusk Niemcom, Komorowski żydom). PiS - czyli Kaczyński i Duda oddadzą Polskę w całości Watykanowi. Ale żadne z tych państw nie chce naszego kraju z tak zestarzałą ludnością, stąd trwa proces uśmiercania narodu poprzez wpuszczanie na nasze rynki trefnych produktów żywnościowych, zakaz produkowania polskiej, tradycyjnej żywności na szerszą skalę przez polaków i jej rozpowszechnianie, Uniemożliwianie i utrudnianie dostępu do lecznictwa poprzez wydłużanie kolejek na nawet pilnie zlecone badania, podwyższanie cen leków, szczególnie tych ratujących życie, zablokowanie zdobywania środków do życia dla całych rodzin poprzez zmniejszanie możliwości zatrudnienia (utajniony zakaz tworzenia nowych miejsc pracy), zezwolenie na "śmieciówki", by dostarczyć taniej siły roboczej dla obcych przedsiębiorców działających w Polsce.
A polacy nadal marzą...czekają i ciągle dają się nabierać na sztuczki polityków.
Kiedy polak dostrzeże, że te "gierki" polskich polityków to gierki przedstawicieli takich mocarstw jak Niemcy, Watykan, Izrael ????
alexandro / 140.101.20.* / 2015-05-20 10:16
Komorowski miał tan plus że nie obiecywał przesadnie. Teraz skoro obydwu kandydatow juz obiecuje złote góry to wybieram świeżość.
dziękuję / 83.6.50.* / 2015-05-20 10:16
Mam firmę zatrudniamy 4 osoby zwalniam je i zatrudniamy 4 młode dostaję dotacje i policz ile etatów przerosło - ZERO.
D
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
maks maksio / 83.16.90.* / 2015-05-20 10:16
A gdzie był do tej pory z tymi propozycjami???????? Poza tym podążając za jego tokiem myślenia skąd weźmie na to pieniądze i jaki będzie koszt!!!!!!!!!! NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ KOMOROSKIEMU!!!!GŁOSUJCIE NA DUDĘ
lucek08 / 212.87.25.* / 2015-05-20 10:16
Głosuję na Komora, ale drażni mnie jego nagła aktywność przed 2 turą wyborów.
tak jest / 78.131.192.* / 2015-05-20 10:15
Proszę mi powiedzieć co dobrego (co w ogóle wywalczyły) związki zawodowe dla zwykłego pracownika??? Racja. NIEWIELE,albo WCALE. W sprawach istotnych WIELKIE NIC! Dlatego nasuwa się pytanie: Po co mamy utrzymywać dodatkowych "leśnych dziadów" z naszych pieniędzy, skoro dobrze robią tylko dla siebie. Czy ktoś wie ile oni zarabiają ???! Zapewne nie, bo inaczej nie popierali byście tych sprzedawczyków. Narodzie, uruchom myślenie!!! Związki zawodowe trzeba zlikwidować. To kolejny twór postkomunistycznej Polski. Jeśli chcemy iść do przodu, musimy zerwać raz na zawsze z komun, a jak widać jest jeszcze głęboko zakorzeniona w większości umysłów Polaków... przykre. Pozdrawiam myślących.
marci / 5.172.236.* / 2015-05-20 10:15
Panu Bronisławowi już dziękujemy ,czas na zmiany .Najpierw Duda a na jesień idziemy głosować na Kukiza .A jak zagłosujecie na Komorowskiego to zobaczycie jaki z niego jest BREDZISŁAW bo po wyborach z wszystkiego pewnie się wycofa.A te jego gadanie że Duda ma prezesa i PIS za soba a on jest niezależny to mnie doprowadzają do łez .Jaki on niezależny ? gdyby był niezalezny to by nie podpisywał ustawy o 6 latkach w szkołach i wyższym wieku emerytalnym.Zapomnieliście już ludzie jak szybko ustawa o wyższym wieku emerytalnym była klepnieta w sejmie?w 3 miesiące ją zrobili i przyklepali do tego na NOCNYM GŁOSOWANIU .Ludzie obudźcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tomala1960 / 2015-05-20 10:14
Komorowskiemu pali się grunt pod nogami, to widać!!!
Okradziony przez takich / 178.182.1.* / 2015-05-20 10:14
Nie chcę zginąć jak gen. Papała, ale mimo wszystko wybieram Dudę, gdyż mam nadzieję, że po 27 latach mojej gehenny, nareszcie będą możliwości zakończenia sprawy, która powstała w 1988 r., po przeprowadzonej usłudze pośrednictwa m. st. W-wy w zamianie mojego prawa do mieszkania spółdzielczo-własnościowego na większy lokal kwaterunkowy przeznaczony do sprzedaż. Urząd pobrał kasę i szybko wydał decyzję w wyniku której w ciągu jednego miesiąca oddałem moje własne mieszkanie, oczekując otrzymania przydzielonego mojej rodzinie lokalu kwaterunkowego. Niestety, jak się okazało, lokal kwaterunkowy nie był pusty, tylko przebywała w nim rodzina, która za jego opuszczenie zażądała odstępnego, tj. zapłacenia jej wysokiej kwoty, zatrudnienia syna na stanowisku dyrektora w mojej firmie itd. Stanowczo odmówiłem spełnienia tego szantażu, gdyż to podlega odpowiedzialności karnej z art. 66 ust. 1 Prawa lokalowego. Urzędnicy m. str. W-wy zamiast zawiadomić z urzędu prokuratora o popełnieniu w/w przestępstwa, to wszczęli i przez 11 lat prowadzili postępowanie, które wygrałem, ale nic mi to nie dało, ponieważ przydzielone mi uprzednio mieszkanie przekazano spadkobiercom przedwojennego właściciela. Natomiast m.st. W-wy nie pomyślało gdzie ja z moją rodziną przez te 11 lat mam zamieszkać i obecnie nasyła na mnie komornika, który żąda zapłaty odszkodowania za opiekowanie się pustostanem, gdzie musiałem przebywać aby nie być pod mostem. Mając na uwadze powyższe i sprawiedliwość społeczną, w ostatnich dniach złożyłem do Prokuratury Generalnej zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez m. st. W-wy z art., 66 ust. 1 Prawa lokal. Obecnie nie tylko jestem pozbawiony mojego własnego mieszkania i prawa do lokalu kwaterunkowego, ale nie mogąc w żaden sposób wznowić zawieszonej z w/w powodu mojej działalności gospodarczej, tj. z powodu braku meldunku i miejsca zamieszkania, zostałem pozbawiony prawa do emerytury.
kkk64 / 37.31.0.* / 2015-05-20 10:13
Jak staż pracy ma się do umów zlecenia, czy ktoś pracujący 40 lat na takowych dostanie emeryturę? Składki Emerytalne są od nich pobierane

Najnowsze wpisy