Forum Polityka, aktualnościKraj

Zmiany w zarządzie PO, jest propozycja Tuska

Zmiany w zarządzie PO, jest propozycja Tuska

Money.pl / 2010-08-20 14:43
Komentarze do wiadomości: Zmiany w zarządzie PO, jest propozycja Tuska.
Wyświetlaj:
??? / 178.181.4.* / 2010-08-20 22:22
Dlaczego ten cham na zdjęci jeszcze nie siedzi we więzieniu
hawus / 85.134.172.* / 2010-08-21 00:12
po twoim komentarzu wnioskuje ze nalezysz do rodziny radia maryja, wyspowiadaj sie i odmow pare zdrowasiek bo nagrzeszyles, mozesz to zrobic nawet przez internet zeby bylo szybciej ...
leming / 83.31.211.* / 2010-08-20 20:29
Kolega Tuska z Platformy Obywatelskiej do wnuczka:
- Obniżymy podatki o połowę, wybudujemy bezpłatne autostrady,
uzdrowimy służbę zdrowia, nakarmimy wszystkie dzieci, uczniom
kupimy laptopy ... - A jutro jaką bajkę ci opowiedzieć
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-08-20 15:01
Od Matki Kurki - onego czasu głównego pałkowego PO:
"...Błazen Komorowski do końca kadencji powinien mieszkać w chlewie. Szmaciarze z PO zjechali poniżej Rydzyka!

błazen Komorowski Polityka, gospodarka, społeczeństwo szmaciarze z PO to jeszcze nie dno to początek


Za chwilę to wszystko się rozmyje, Internet zaleją emocjonalne odpowiedzi, pewnie gorszych lotów, bo to na pewno możliwe, niż to co zrobił prezydent Komorowski i jego polityczne zaplecze. Zatem bardzo ważne jest, aby uchwycić ten moment, również mocnym emocjonalnym chwytem, kiedy stała się rzecz stylem przypominająca coś czego Jerzy Urban nie ma w swojej kolekcji, a gdyby miał byłoby to życiowe osiągnięcie propagandowe Urbana. Równo o 11.00 w godzinę posiedzenia sejmu trzech facetów w drelichach zdjęło niebieską folię z Castoramy i oczom Rodaków ukazała się zawinięta we flagę kpina, ogłoszenie jak ze słupa: "Sprzedam szafę fornirowaną". Powieszono je tam po decyzji podjętej w ciągu kilkunastu godzin i w tym czasie uporano się z przetargami, zamówieniami publicznymi i zgodami architektów. Jeszcze niedawno to wszystko wymagało czasu, spokoju, powagi, dyskusji z rodzinami, ogłoszenie konkursu, rad fachowców i artystów. Tymczasem skończyło się w ciągu jednej nocy i już rano nie było Teleranka. Na uroczystości odsłonięcia pojawiło się jakiś trzech szeregowych, jeden z trąbką, dwóch referentów, jeden z miasta, jeden z kancelarii prezydenta.

Proszę Państwa, takiego numeru nie robił ani Urban, ani Kaczyński, takiej kpiny z wszystkiego co do żartów się nie nadaje, takiej profanacji wszystkiego co niekoniecznie jest święte, ale to nie znaczy, że można unieść nogę i podlać ciepłym płynem, takiego prymitywu nie zaliczył żaden polityk polski, w ostatnim dwudziestoleciu. Chciałbym być dobrze zrozumiany, mówię to z pozycji człowieka, który ma niezwykle obojętny stosunek do krzyży, symboli, patosu, hymnów, sztandarów, wart honorowych, ale mam też niezwykle wrażliwe podejście do tego kiedy państwo traktuje człowieka jak śmiecia. Tą polityczną pornografią i to najpodlejszej kategorii, państwo, prezydent Polski i partia PO napluła w twarze wszystkich Polaków, nie tylko tych, co opłakują bliskich. Mnie dziś błazen Komorowski napluł w twarz, dlatego moja odpowiedź dla błazna Komorowskiego jest jedna. Błaźnie tym co zrobiłeś pozostaniesz błaznem do końca kadencji, a pod pałacem powinny przeróżne organizacje społeczne i ruchy aspołeczne stawiać co im się żywnie podoba. Przygłup z Biłgoraja może postawić wielkiego plastikowego k***** z głową gajowego na końcu, geje i lesbijki mogą naciągnąć na k***** tęczowego kondoma. Neonaziści i skini mogą sobie pod pałacem pisać WKS Pany, anarchiści dawać w żyłę i palić narodowe symbole.

Z tego miejsca gospodarz miejsca uczynił chlew i do póki on tam będzie gospodarzem, powinien mieszkać w tym co zrobił. Błazen Komorowski powinien mieszkać w chlewie, który urządził, a pod chlewem ci fanatycy od krzyża wyglądają jak święci i męczennicy, Komorowski uczynił z tych ludzi wybitnych, bo sam stał się błaznem na poziomie swojego kumpla, przygłupa z Biłgoraja. Treść napisu na tej tablicy pozostanie na wieki i to jest treść stworzona przez małego błazna, tym gestem błazen Komorowski podpisał się na wieki:

W tym miejscu w dniach żałoby po katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010, w której zginęło 96, wśród nich prezydent RP Lech Kaczyński z żoną i były prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, obok krzyża postawionego przez harcerzy gromadzili się Polacy, zjednoczeni bólem i troską o losy państwa.

Równie dobrze można było napisać, że w tym miejscu pijany tramwajarz potrącił dwie znane osoby i 94 anonimowych gapiów, albo w tym miejscu Nowakowa miała promocję na malinówki z działki, albo Kowalski sprzedawał złote kolekcje disco-polo, tudzież Leopold Tyrmanad pośliznął się na psiej kupie. Nieodwołalnie Komorowski jest i pozostanie dla mnie błaznem, tego człowieka już nie ma. Oczywiście usłyszę za chwilę, że PiS judzi i tak dalej, ale mnie już to nudzi. To wszystko zostało zrobione w jednym celu, to najpodlejszej jakości propagandowa zagrywka, wymierzona w rozpętanie kolejnej jałowej wojny. Błazen zrobił to po to, aby rozpalić największe emocje i znów doprowadzić do wojny „polsko-polskiej”. PiS dzieliło Polaków przy otwartej kurtynie, nazywając ZOMO i łże-elitami, PO to jest partia, która sra i pluje na Polaków zza wegła, dzieląc ich w najpodlejszym, najbardziej prymitywnym stylu i to dzielenie, sranie i plucie nazywa pojednaniem, zgodą i europejskim stylem uprawiania polityki. Błaźnie Komorowski i szmaciarze z PO zjechaliście poniżej Rydzyka i Michnika razem wziętych...."
Jak widać, niektórzy jednak potrafia patrzeć i dostrzegać po pewnym czasie to co usilnie starją się zakryć POmedia.
B_7 / 195.35.80.* / 2010-08-20 15:35

Przygłup z Biłgoraja może postawić
wielkiego plastikowego k***** z głową gajowego na końcu, geje i lesbijki mogą naciągnąć na k*****
tęczowego kondoma. Neonaziści i skini mogą sobie pod pałacem pisać WKS Pany, anarchiści dawać w żyłę
i palić narodowe symbole.

A taki idiota jak ty moze wklejać co mu sie podoba - i koło sie zamyka...
buc_pucybut / 2010-08-20 14:43 / Tysiącznik na forum
czy te oczy mogą kłamać ?
Czy ktoś wie kiedy Grzesiowi kończy sie przepustka ? i wraca tam gdzie ma największe poparcie ;-)

Najnowsze wpisy