Forum Polityka, aktualnościKraj

Znów spróbują wyrzucić Palikota z PO

Znów spróbują wyrzucić Palikota z PO

Money.pl / 2010-07-07 07:47
Komentarze do wiadomości: Znów spróbują wyrzucić Palikota z PO.
Wyświetlaj:
sfera2 / 2010-07-09 22:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Skoro PiS-owcy tak mocną naciskają na wyrzucenie Palikota, jednak musiał trafić w ich w słaby punkt ze swoimi pytaniami. Na miejscu polityków PO nie myślałbym o wykluczeniu z partii Palikota, tylko przeanalizował jego pytania, coś w nich musi być
Jeśli ulegną i wykluczą to znów okażą się podatnymi na naciski, czyli mięczaki.
PiS-owcy działącze do upadłego bronią swoich zagończyków.
WYBORCA007 / 83.30.47.* / 2010-07-07 12:54
Chciałbym poznać na nie odpowiedź.
"BOHATER" w Polsce się DEWALUUJE używany jako doraźny frazes polityczny.
POD-PRĄD / 78.8.145.* / 2010-07-07 10:43
1. wajda, 2. kutz, 3. bartoszewski, 4. wałęsa, 5. pitera, 6. nowak, 7. niesiołowski, 8. sikorski, 9. olbrychski, 10. chyra, śledzińska-katarasińska ... i ta cała post-PRL-owska WIOCHA III RP!
Kukariusz / 94.75.84.* / 2010-07-07 10:43
Bez Palikota nie ma PO ,Palikot i jego plastikowa fujara to wszysto... cała zawartość intelektualna PO...
nie myślę że intelektualny przywódca PO zostanie wyrzucony... chamstwo Niesiołowskiego, Kutza , Bartoszewskiego jest jednak innej miary, Palikot to jest Mistrz a oni sa tylko uczniami...
pod mikrofon money / 194.213.1.* / 2010-07-07 09:32
kontroler z wieży w Smoleńsku zalecił załodze prezydenckiego Tupolewa zejście do wysokości 50 m. [5]
"Remigiusz Muś, technik pokładowy Jaka 40, który wylądował 10
kwietnia w Smoleńsku, potwierdził w rozmowie z TVN24, że
kontroler z wieży w Smoleńsku zalecił załodze prezydenckiego
Tupolewa zejście do wysokości 50 m."

dedykuję cytat wszystkim peowskim aktywistom wypisującym na
forach za palikotem jakoby to lech kaczyńska ponosił winę za katastrofę

2010-07-06 20:08:59 | 83.5.61.* | niewierzący ateusz
zwolennicy platformy, dwóch członków załogi jaka -por.
Wosztyla i technik Muś twierdzą to samo, a edmunt klich NASZ
przedstawiciel przy rosyjskiej komisji śledczej DEMENTUJE ,
bo według klicha "Żadne dokumenty na to nie wskazują" , klich
czytał rozmowę z technikiem i ON się pyta czemu to ma służyć,
tylko czekam na pytane kto za tym stoi

zwolennicy PO ja was pytam czy was to to naprawdę nie rusza?
naprawdę zwisa wam to kalafiorem?

pytam retorycznie znaczy nie oczekuję odpowiedzi,

a zwłaszcza nie oczekuję od POwiedzi od jlibera klepiącego
dzień w dzień od rana do wieczora po sto wpisów na moneyowym
forumie
Woytek70 / 89.78.201.* / 2010-07-09 21:52
Dlaczego wszyscy zwolennicy PIS nie potrafią pisać gramatycznie i kulturalnie. Skąd te kompleksy?
zwolennik RM / 89.230.64.* / 2010-07-08 01:40
możesz nie oczekiwać odpowiedzi, ale ją dostaniesz. Jesteś niedowidzący. Nie rusza mnie to i nie rusza to jeszcze co najmniej 50% polaków. Kaczyński ma krew na rękach. Naciskanie na wyrzucenie Palikota jest naciskaniem na wyrzucenie jednego jedynego polityka, który ma odwagę powiedzieć to czego inni się obawiają. Zależy na tym przede wszystkim PISowi i jest to oczywiście zamierzone działanie tejże partii, żeby PO działała pod dyktando PISu. To jak z dzieckiem: "koledzy mi kazali. - A jakby ci kazali w ogień wskoczyć to byś wskoczył"
maxymili / 2010-07-07 09:08 / Tysiącznik na forum
Niech udowodnią, że Palikot skłamał. Owszem, jest niegrzecznym chłopcem PO ale mówi prawdę. I dlatego jest potrzebny Polsce i Polakom.
lustereczko powiedz przecie... / 213.0.89.* / 2010-07-07 18:08
o właśnie, ktoś taki jest niezbędny. Chodzi bowiem pogłoska, że ów prawdomówny z gruntu osobnik zostanie szefem protokółu pałacowego Prezydenta PO-lski. Jego zadaniem byłoby mówienie prawdy Pierwszej Damie PO. A zatem Dama wstaje rano, prosi Palikota i pyta: ładna jestem, nie? tu pada niecenzuralna odpowiedż. Następnie Dama ta ubiera się i pyta: czy mi w tym do twarzy, w odpowiedzi: najpierw trzeba mieć twarz i reszta wywodu niecenzuralna. W ten prosty sposób ma się krzewić w pałacu zdrowy stosunek do rzeczywistości.
rembert2 / 2010-07-07 09:53 / Tysiącznik na forum
Jest prawda połprawda i g...no prawda Palikota glupolu
srkt / 83.5.234.* / 2010-07-07 09:03
"Pana nie ma" lapidarne a jakże prawdziwe:)
em96 / 151.81.146.* / 2010-07-07 08:47
"..Janusz Palikot powiedział, że trzeba wyraźnie przypomnieć, że najbardziej prawdopodobną hipotezą dotyczącą tragedii smoleńskiej jest hipoteza współwiny Lecha Kaczyńskiego za tę tragedię..."

Jasne prowadził pod wpływem alkoholu...
Głupota jest teraz w Polsce na topie zwłaszcza po stronie zachodniej, widać to po wynikach wyborów...
maxymili / 2010-07-07 09:14 / Tysiącznik na forum
Pytanie, kto był najwyższym dowódcą na pokładzie samolotu? Prezydent?
Dowódca sił powietrznych?
Głównodowodzący sił zbrojnych RP?
Czy Kapitan samolotu?

I tu też Palikot ma rację. Lech Kaczyński naciskał na pilotów w Gruzji i wytworzył tym samym atmosferę nacisków na kapitanów samolotów. Nie mogli oni być w pełni niezależni tak jak to nakazuje prawo.
Pilot miał prawo się bać, że gdy nie wyląduje i poleci do Witebska zostanie za to publicznie znieważony przez prezydenta. Co miało miejsce w Gruzji z jego poprzednikiem, znacznie bardziej doświadczonym dowódcą załogi, który odmówił lądowania prezydenckiej maszyny podczas ostrzału.
POmyleniec / 83.15.9.* / 2010-07-07 08:03
Ja sobie nie wyobrażam tej partii "miłości", bez wiesioła i palikmiota.
autoreee / 89.25.186.* / 2010-07-07 08:08
Ja wiem czemu " ci " z PO tak nie lubią Kaczyńskich... bo to nie ta sama objętość portfela więc nie mają dla takich ludzi szacunku. dlatego przudało by się żeby portfel Palikota schudł (on z resztą też) na tyle mocno żeby nabrał szacunku dla LUDZI.
NeoNazi / 83.3.13.* / 2010-07-07 08:28
śmierć głodowa to za lekka kara dla niego...
NeoQasi / 89.230.64.* / 2010-07-08 01:44
a dla Ciebie największa kara to przeczytać tak ze.... 3, no bez przesady 2 strony w książce. Bo dawno tego nie robiłeś. Właściwie nigdy
astartis / 81.190.155.* / 2010-07-07 07:47
Bananowy Tuskoland potrzebuje łajna jak ryba wody.
in / 77.255.152.* / 2010-07-07 08:43
Co niektórzy jeszcze nie wiedzą, że jest w Polsce demokracja i każdy poseł może mówić co chce. Jeśli mówi nie prawdę, to pokrzywdzony ma od tego Sąd z powództwa cywilnego. Palikot jest posłem nie zależnym od poselskiej diety, a więc może mówić co chcę, niejednokrotnie ma dużo racji, gdzie inni nie mają odwagi tego powiedzieć.
Lorunia / 87.96.25.* / 2010-07-07 09:35
Ma dużo racji ! hm.... do racji potrzeba jeszcze dowodów ! a nie jakiś tam domysłów . wtedy można kogoś posądzać . Bo zawsze można zadać pytanie ! czy to jest prawda ?,,ze ktoś jest złodziejem czy dzi...wką i jaki to ma wymiar , jakie snuje zaraz domysły . Sugerowanie bez dowodów jest zwykłym chamstwem , które uchodzi na sucho temu posłowi .
kobra102 / 81.219.44.* / 2010-07-07 11:47
Ludziska, wszelkie wyjasnienie katastrof lotniczych potrafi trwac latami. Wy byscie chcieli odpowiedzi w ciagu 2 tygodni tak sie nie da. To czy byla wywierana oresja na pilota pewnie jakas tak przecież wiedzieli jak wazny jest czas i ze ladowanie na zapasowym lotnisku skonczy sie nieobecnoscia glowy Panstwa na tych obchodach.
Poczekajmy spokojnie co ujawni dochodzenie a nie wywolujmy trzeciej wojny swiatowej z Rosją.
W sprawie przejęcia sledztwa od Rosjan to jezeli ktos zna realia Rosji to będzie wiedzial ze wtedy dopiero by byl problem z uzyskaniem jakichkolwiek informacji. To panstwo nie jest jeszcze w pelni demokratyczne i broni dostepu do swojego terytorium i informacji prawie jak Kuba

Najnowsze wpisy