ZNTK

skomentuj
uqasz / 2007-11-20 12:03
Co myślicie o tej spółce ?
grand2 / 2009-08-06 19:22
Zastal to jedna z najbardziej niedowartościowanych spółek na GPW, c/wk-0.34. Liczba wszystkich akcji tj.20500000x1.45(aktualna cena) daje 29725000 zł tj.aktualna wartośc rynkowa wszystkich akcji, czyli całej spółki.Natomiast same tylko nieruchomosci należące do Zastalu, zlokalizowane w centrum Zielonej Góry warte są conajmniej 90 mln zł, co daje 4.39 na 1 akcję.Idealna lokalizacja na sprzedaż pod galerię, hipermarket,itp.inwestycje. Oprócz tego są także inne aktywa,spółka wykazuje dodatnie wyniki finansowe,dlatego akcje Zastalu posiadaja ogromny potencjał wzrostu,który może byc dynamiczny, także ze wzlędu na niewysoką kapitalizację i ograniczony free float.Niebawem wartosc akcji może wzrosnącnawet do 6-7 zł.Obserwując obroty w ostatnim okresie zauważyc można mozolne zbieranie akcji.Ponadto silne wzrosty zapowiada at.

Poza tym na spory odpał szykowany jest na BUDOPOLU.

(powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii i nie powinien byc traktowany jako rekomendacja kupna bądz sprzedazy papierów wartościowych).
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy