Forum Polityka, aktualnościKraj

Żołnierze uniewinnieni

Żołnierze uniewinnieni

Gogumił12 / 2011-06-02 12:11
Wojskowy Sąd Okręgowy w Warszawie , w końcu uniewinnił żołnierzy , którzy byli oskarżeni o dokonanie zbrodni wojennych w Nangar Khel ! jest to bardzo dorba wiadomość! Denerwuje mnie tylko wypowiedź przewodniczącego Rady Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka -"Mam poczucie, że od strony moralnej i psychologicznej uniewinnienie jest rzeczą groźną. Jeśli ludzie, którzy w coś takiego byli zaplątani, są uniewinnieni, to znaczy, że można tak postępować, że wszystko było w porządku - powiedziała" I mówi to osoba która w ogóle nie wie jak wygląda życie ludzi, narażonych na śmierć podczas akcji...
Wyświetlaj:
ździcho / 77.254.249.* / 2011-06-02 15:44

Denerwuje mnie
tylko wypowiedź przewodniczącego Rady Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka -"Mam poczucie, że
od strony moralnej i psychologicznej uniewinnienie jest rzeczą groźną. Jeśli ludzie, którzy
w coś takiego byli zaplątani, są uniewinnieni, to znaczy, że można tak postępować, że
wszystko było w porządku

A ja wiem dlaczego Cię denerwuje. Bo to obcokrajowec, który ugodził Cię w Twoją Polska Dumę Narodową. Tymczasem mówi on o prawdopodobnych skutkach precedensu, do którego doszło, czyli o tym, ze teraz polscy żołnierze będą sobie harcować do woli i łoić z moździerzy do WSZYSTKICH bez wyjątku - do tych uzbrojonych i do tych nieuzbrojonych. Przed tymi pierwszymi najprawdopodobniej będą się chowali po norach a potem na tych drugich sobie odbiją. Poczekaj, przekonasz się sam.
Botycki / 178.42.21.* / 2011-06-02 12:16

Denerwuje mnie
tylko wypowiedź przewodniczącego Rady Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka

Szkoda zdrowia na denerwowanie się wypowiedzią jakiegoś durnia.
Jeśli ludzie, którzy
w coś takiego byli zaplątani, są uniewinnieni, to znaczy, że można tak postępować, że
wszystko było w porządku
Bo wszystko jest w porządku - przeprowadzono operację wojskową mającą na celu unicestwienie wroga z punktu widzenia kanonu wojskowego prawidłową. Cywil zna się na tym jak wilk na gwiazdach.
Che Ernesto / 2011-06-02 13:21
No tak , ale zjedzonych nerwów, stresów, za to im nikt nie odda

Najnowsze wpisy