Forum Forum dla firmDotacje

Zuber: Przez urzędników nie ma pieniędzy z UE

Zuber: Przez urzędników nie ma pieniędzy z UE

skomentuj
Wyświetlaj:
czekista / 83.17.92.* / 2006-11-03 10:14
jak czytam ten tekst to kolejny raz potwierdza się teoria, że komuchy i neokomuchy moga tylko dekomponować państwo. Nigdzie na świecie nie zrobili nic pożytecznego. Nic po nich nie pozostanie, może poza metrem moskiewskim. U nas tez komuna naprodukowała urzędasów, leni śmierdzących których nie sposób zagonić do uczciwej pracy dla Polski. System napędzał klonowanie korupcji i deprecajcję potrzeb społecznych państwa. Może wreszcie kacza dynastia rozwali to warcholstwo i niedołęstwo.
A tak na marginesie to jak tam panie Tusk sprawa z waszymi młodymi cwaniakami którzy oskubali wasze platformerskie konta. 4 miesiące temu zapowiadaliście zbadanie sprawy i przekazanie informacji społeczeństwu a tu cichutko, cichutko. Schetyna pozamiatał pod dywan ? No może w tej sprawie lisek chytrusek opowie co z tą Polską?
Moze coś w Wydarzeniach się pojawi !! I oni chca rozwiązywać problemy Polaków jak nie potrafią uczciwie w swojej partyjce spraw wyjaśnić i ogłosić jeśli juz nie społeczeństwu całemu to chociaż swoim wyborcom!! Platforma o twarzy Schetyny i Tuska i Komorowskiego to t r a g e d i a !!!!
apolinary / 195.13.38.* / 2006-11-02 19:15
I znowu wszechogarniająca miernokracja. Zera i mieroty tworzą przepisy, które w znakomity sposób utrudniają, czy wręcz uniemożliwiają sensowne wykorzystanie środków unijnych. Traktując wszystkich jak aferzystów i złodziei najdobitniej mówią o własnych metodach działania.
Liberał / 2006-11-02 09:12 / Bywalec forum
Wbrew pozorom to wcale nie jest takie proste. To nie UE narzuca przepisy jakie musimy spełniać by otrzymać dofinansowanie al właśnie polski ustawodawca. Możemy przecież ograniczyć te procedury do min i sytuacja się zmieni diametralnie.
To jest jak z przedsiębiorczością, nie pobudzimy jej dając kolejne ulgi, bo gubimy się w księgowości, lecz obniżając znacznie podatki i proces uzyskania wszystkich zezwoleń na prowadzenie działalności.
ddr / 145.237.48.* / 2006-11-03 07:26
Słyszałem, że pod względem utrudniania dostępu do dofinansowania z programów UE jesteśmy Prawdziwą Potęgą i sama Bruksela była zdumiona.
skomentuj

Najnowsze wpisy