Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Związkowcy protestują przeciwko podwyżce pensji

Związkowcy protestują przeciwko podwyżce pensji

Wyświetlaj:
wmwojtowski / .* / 2004-03-18 19:52
akcjonariusze oczekują dywidendy większej od lokat bankowych.,a takiej kogenera nie wypracowała. dlaczego więc pracownicy dostają nagrodę z zysku. a moze zamiast finansowania z kapitalu akcyjnego wzięliby kredyt bankowy, i czy wtedy mieliby nagrody z zysku |koszty odsetek bankowych zjadły by im zyski a wtedy co zwolnienia, brak inwestycji, upadek firmy a wnajlepszym wypadku brak środków na podwyżki i na nagrody/. Proponuję aby każdy przewodniczący związku miał skończoną szkołę w której uczą podstaw ekonomii, aby nie doprowadzić swojej firmy do ruiny.
AD / .* / 2004-03-18 09:49
NALEŻY ZWALNIAĆ PRACOWNIKÓW I "PROSIĆ ICH" O ZAKŁADANIE WŁASNYCH FIRM. TO SPOSÓB NA SZYBKĄ EDUKACJĘ NASZEGO SPOŁECZEŃSTWA.
Wiesiek / .* / 2004-03-17 22:05
Monopoliści -ciepłownicy rżną klientów i na ich miejscu robiłbym pewnie to samo . Kłania się tu chyba urząd antymonopolowy .
Piotrek / .* / 2004-03-18 07:47
Taryfy na ciepło ustala URE towarzyszu obywatelu. Więc o monopolu w pełnym tego słowa znaczeniu raczej nie może być mowy.
Wojtek / .* / 2004-03-17 21:06
Troche tym związkom zawodowym się w głowach poprzewracało. Przez te związki zawodowe to każda firma padnie !!!
ksawerys / .* / 2004-03-17 20:42
A ja myślałem, że protestują przeciw podwyżkom, nie chcąc aby ich zakład przez nie podupadłwszy zaczął zwalniać...
Piotrek / .* / 2004-03-17 20:02
Zadowoleni pracują lepiej, jednak Związki położyły już nie jeden zakład. Jeżeli chodzi o wykropkowanie to profil money i styl pisania w tym miejscu wręcz Wymaga takiego wykropkowania! To nie jest miejsce dla pracwnika, to czasmi miejsce dla sfrustrowanego sklepikarza.
Inżynier-Robol / .* / 2004-03-17 17:57
I skąt te wykropkowanie "...za małe podwyżki pensji"? Kiedy skończy się u nas kapitalizm rodem z początków XX wieku? W końcu jak pracownik będzie niezadowolony, to będzie gorzej pracował. Ja tak właśnie robię.
waz / .* / 2004-03-18 00:50
Masz szanse bolszewicki inzynierku-robolku. Kapitalizm nie dla ciebie. Komunizm jeszcze trzyma sie na Kubie, w Chinach. Rozejrzyj sie za emigracyjna wiza.
A / .* / 2004-03-17 10:55
CZEKAMY NA PINOCHETA ....

Najnowsze wpisy