Forum Polityka, aktualnościKraj

Zwolnienia w Fiacie. Rząd ma interweniować

Zwolnienia w Fiacie. Rząd ma interweniować

Money.pl / 2012-12-11 08:40
Komentarze do wiadomości: Zwolnienia w Fiacie. Rząd ma interweniować.
Wyświetlaj:
Coins / 109.173.150.* / 2012-12-11 09:30
Teraz to mogą sie przyglądać czas na działanie minął. Rząd jest jak wiekszosc obywateli nic nie robia, odpowiedzialność zrzucają na innych, nie chcą się uczyć potem mamy rezultat taki jaki jest. Kreatywna ksiegowosc Vincenta ala "ksiegowosc Grecji" tez ma swoje granice. Kto nie rozumie odsyłam do świetnego serwisu edukacyjnego bo nie chce mi sie pisac.
http://independenttrader.pl/artykuly
AndrewNew / 83.16.121.* / 2012-12-11 09:25
Bo już dawno temu to włoski rząd "przekonał" Fiata, żeby Pandę produkować we Włoszech, a nasz paplał wtedy coś o wolnym rynku. Teraz bije medialną pianę dla tłumu. Ale spoko GW pomoże TVN też i sondaże będą dalej optymistyczne. Oglądacze i czytacze pozbawieni własnego myślenia zaczną powtarzać : nic się nie stało, nic nie można było zrobić, przecież jest kryzys ...
bug / 89.68.226.* / 2012-12-11 08:58
tak jest - ale wtedy jąkała minister strażak powiedział że jest wolny rynek i firmy robią to co im pasujeale - ale jeżeli firma dostanie co jej pasuje to robi to co nam pasuje chyba jasne
nieryzy / 95.50.85.* / 2012-12-11 08:40
populistyczne sranie (przepraszam, ale nie potrafię tego inaczej nazwać)! Tusk przespał temat, o zwolnieniach było wiadomo, jak Fiat ogłosił przenosiny produkcji Pandy na Sycylię. Przecież Tusk i Pawlak mogli zamówić kilka tys. Lancii, Ducato, Alf, Bravo dla Policji, Straży, Wojska, Rządu, Samorządu... Nie rozumiem, jak Marszałek woj. Śląskiego może mieć inny samochód służbowy niż Fiat lub Opel - dwie lokomotywy śląskiego przemysłu. Jak Policja może jeździć koreańskimi samochodami składanymi na Słowacji? JESTEM PEWNY, ŻE RZĄD MIAŁ ARGUMENTY!

Najnowsze wpisy