Forum Polityka, aktualnościKraj

Zwrot w śledztwie w sprawie Smoleńska

Zwrot w śledztwie w sprawie Smoleńska

Money.pl / 2012-12-18 16:10
Komentarze do wiadomości: Zwrot w śledztwie w sprawie Smoleńska.
Wyświetlaj:
Jot 23 znowu nadaje / 83.24.239.* / 2012-12-18 17:30
To zależy, albo on albo Ś/P L Kaczyński, ten który podjął decyzję o lądowaniu w Smoleńsku przy zerowej widoczności. Ale jak uczy doświadczenie ( panie prezesie melduję wykonanie zadania) to Jarosław podjął tę szaleńczą decyzję. Takie są fakty a nie domysły i intrygi tysięcy podstawionych [przez PiS ludzi. Ten samolot nie miał nawet przy takiej pogodzie prawa zbliżyć się do Smoleńska. Ale tam Pospieszlaski z całą machiną TVPiS czekali na start kampanii prezydenckiej. To się nazywa - po trupach do celu, gorzkie ale prawdziwe... Dla mnie jako dla Polaka, który głosował na L Kaczyńskiego, też...
marian p. / 62.182.213.* / 2012-12-18 17:09
nawet amerykański system ochrony prezydenta nic by w tym przypadku nie pomógł.na pokładzie był dysponent organicznie niezdolny do podjęcia
jakiejkolwiek decyzji i.w takiej sytuacji powstała atmosfera ncisku,niemożności i strachu,a taki galimatias prowadzi zawsze do głupich decyzji.SZEF JEST OD TEGO,ŻE W KRYZYSOWYCH SYTUACJACH PODEJMUJE SZYBKIE DECYZJE.
debos / 178.42.78.* / 2012-12-18 17:35

na pokładzie był dysponent organicznie niezdolny do podjęcia
jakiejkolwiek decyzji i.w takiej sytuacji powstała atmosfera

A w kabinie siedział dowódca Sił Powietrznych który jeśli nawet nie kazał albo inspirował to prznajmniej akceptował łamanie wszystkich procedur przez pilota samolotu.
weterynarz dla POmyleńców / 83.9.97.* / 2012-12-18 16:10
Czy w ogóle prokuratura jest jeszcze choć trochę wiarygodna? Dla mnie już dawno nie jest. Nie tylko prokuratura ale też inne instytucje. Kto za to wszystko odpowiada? Czy nie sam premier i prezydent? Sądzę, że oni. A jeśli tak, to nasuwa się pytanie czy się Boga i ludzi nie boją?
debos / 178.42.78.* / 2012-12-18 17:30

Czy w ogóle prokuratura jest jeszcze choć trochę wiarygodna?

Oczywiście, że jest.
Dla mnie już dawno nie jest. Nie tylko prokuratura ale też inne instytucje

Nie masz się czym chwalić. To znaczy, że państwo i jego instytucje nic dla ciebie nie znaczą. Po okresie zaborów kiedy całe pokolenia nie wiedziały czy są Polakami, Niemcami czy Ruskami nie dziwi, że dzisiaj są tacy bezpaństwowcy jak Ty.

Najnowsze wpisy