Forum Forum finansoweBanki

Zyski banków w 2004 roku wzrosły trzykrotnie

Zyski banków w 2004 roku wzrosły trzykrotnie

Wyświetlaj:
obserwator / .* / 2005-04-10 18:52
Bardzo jestem ciekaw, czy za dynamiką zysków poszczegolnych banków idzie rowniez proporcjonalnie udział w rynku?Wydaje mi sie, że pazernosc niektorych banków juz odbija sie negatywnie w udziałach rynkowych /karty, kredyty hipoteczne, rachunki osobiste i frmowe/. Panowie bankowcy, wiem ze macie duze apetyty ale klienci tez umieją liczyc...
hicek / .* / 2005-04-09 23:57
Jak się ma do tego etyka w biznesie, nauczanie Jana Pawła II? Tak samo jak finasowanie kościoła. Czarna dziura.
Antonio / .* / 2005-04-09 23:36
Banki są nie nasycone, opłaty i oprocentowania kredytow wzrastają. Natomiast oprocentowania na kontach firmowych są niemal zerowe. Robią tak bo uprawiają praktyki monopolistyczne i mają na to przyzwolenie państwa. Banki bogacą się, ich dyrektorzy zarabiają 500 razy więcej niż przeciętni polscy pracownicy. I gdzie tu sprawiedliwość. Tu nawet nauki Jana Pawla II nic nie pomagają. Jedynie cud albo grom z nieba może coś poradzić.
S / .* / 2005-04-09 21:00
I jak się ma do tego etyka w biznesie, nauczanie Jana Pawła II i zwykła ludzka uczciwość. Za tymi zyskami stoją tragedie wielu ludzi.
Ja / .* / 2005-04-08 09:20
A pracownicy w malych miastach dostaja 30 zl podwyzki raz na 2 lata. Zlodziej!!!!!!!!
Michał Wolski / .* / 2005-04-08 10:34
"Było to głównie następstwem zwiększenia przychodów i ustabilizowania się kosztów" - zwiększenie przychodów oznacza zwiększenie ilości kredytobiorców i wysokości oprocentowania kredytów, a ustabilizowanie kosztów oznacza minimalne oprocentowanie depozytów (w większości 0% w przypadku rachunków bieżących). Czy nie trafniej było napisać, że udało się znacznie więcej wyciągnąć od biedniejszych klientów (również dzięki pośrednictwu takich firm jak Provident), nie oferując niczego w zamian?
lech / .* / 2005-04-08 10:25
A nam , emerytom i rencistom jeszcze zabrano po kilka złotych z tych nędznych datków.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: