Pomysł na biznes: Mikrodomy na kołach [WIDEO]

Pomysł na biznes: Mikrodomy na kołach

 

Całoroczne mikrodomy na kołach - to pomysł na biznes Krystiana Scheurera, współwłaściciela "Tiny House Company". Startup oferuje tańszą alternatywę dla tradycyjnego domu czy mieszkania.

- Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która wprowadziła na rynek maleńkie domy - podkreśla Scheurer.

Czym mikrodomki różnią się od tradycyjnych? Są mniejsze, tańsze i mobilne. Do tego wyposażone w niezbędne przyłącza i praktyczne rozwiązania. Moda na nie przybyła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam kupują je młode osoby, których nie stać na kredyt hipoteczny.

Polska firma chce swoim produktem podbić Europę. Po produkowane pod Warszawą domki już zgłaszają się klienci z Belgii, Francji, Niemiec czy ze Skandynawii.

"Tiny House Company" zajmuje się nie tylko budową mobilnych domów, ale także najmem krótko- lub długoterminowym oraz pozyskiwaniem inwestorów.

Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
mlody
2021-07-02 21:50
polski rzad pis wlasnie dopusci takie domki mobilne do mieszkania bez pozwolen w polsce calej - to wchodzi do polskiego Ladu rzadu pis w polsce , dopusci takie domki mobilne do mieszkania mlodym rodzinom i ludziom w polsce calej , ustawa pozwalajaca na domek mobilny do 35m 2 lub 55m 2 w polsce calej do mieszkania mlodym ludziom i polakom wszystkim bez pozwolen wlasnie byl juz glosowany polskim sejmie na wiejskiej warszawie , przeszedl w calosci ta ustawa w polskim sejmie przeglosowana przez polski rzad pis - Polski Lad domow bez pozwolen wlasnie na domki mobilne w polsce dla kazdego mieszkanca polski i rodziny polskiej ...
Budyń
2018-07-01 22:57
Zostawiamy za sobą dziedzictwo PRL i śmiało zmierzamy tam gdzie już jest zachód
AveJA
2018-05-29 16:58
TO JA JUŻ WIDZĘ jak one będą tanie - skoro zagranica się o nie stara - bedą ceny w euro - tanie jak dla europejczyka z zachodu;) Za metr pewnie wyjdzie tyle co mieszkanie w dobrej jakości bloku lub więcej!
Skłot atack - no bo klasy średniej już nie ma wszyscy jesteśmy lumpenproletariat czyli po prostu plebs - więc kombinują jak na plebsie zarobić!
Pokaż wszystkie komentarze (45)