Notowania

budownictwo
23.08.2019 12:31

Atal wprowadził do oferty 126 lokali w II etapie os. Atal Aleja Pokoju

Atal wprowadził do sprzedaży 124 mieszkania i 2 lokale usługowe w kolejnym etapie krakowskiej inwestycji - Atal Aleja Pokoju, podała spółka. Planowany termin oddania do użytkowania kolejnego etapu inwestycji to IV kw. 2021 r.

Podziel się
Dodaj komentarz

W ramach kolejnego etapu inwestycji przy Alei Pokoju zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki. Powstaną w nich łącznie 124 mieszkania o szerokiej gamie metraży - od 32,76 do 111,3 m2 - oraz układach od jednego do czterech pokoi. Na parterach budynków znajdą się zaś 2 lokale usługowe, podano.

"W pierwszym etapie osiedla dostępne było 202 mieszkań i 10 lokali usługowych, wszystkie znalazły już nabywców" - czytamy w komunikacie.

Na krakowskie portfolio dewelopera - poza Atal Aleja Pokoju - składa się szereg inwestycji. W ofercie są mieszkania w drugim etapie inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego II, która powstaje przy ul. Przybyszewskiego. Trwa także sprzedaż przestrzeni biurowej w zabytkowym budynku funkcjonującym dawniej jako część fabryki kosmetyków Miraculum, który powstaje w ramach osiedla Atal Residence Zabłocie. Dostępne są także lokale w wieloetapowej inwestycji Atal Kliny, które powstaje na Dębnikach przy ul. Biskupa Albina Małysiaka, przypomniano.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz