Notowania

technologie
02.10.2019 17:24

ATM Grupa: Naczelnik DUCS określił zobowiązanie podatkowe za 2014 na 5,8 mln zł

Warszawa, 02.10.2019 (ISBnews) - Naczelnik Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu określił zobowiązanie podatkowe ATM Grupa w podatku dochodowym od osób prawnych za rok 2014 w kwocie 5,82 mln zł, podała spółka. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Kwota zaległości podatkowej wynikająca z ww. decyzji to 5 680 044 zł (różnica pomiędzy kwotą zobowiązania podatkowego określonego w decyzji i kwotą wykazaną w deklaracji CIT-8 Emitenta za 2014 r.). Od kwoty zaległości podatkowej [...] naliczane są odsetki za zwłokę. Według obliczeń emitenta, odsetki te na dzień 2 października br. wynoszą 2 049 173 zł" - czytamy w komunikacie.

Decyzja została wydana po przeprowadzeniu postępowania podatkowego na podstawie postanowienia o przekształceniu zakończonej kontroli celno-skarbowej, podano także.

"Zarząd emitenta oświadcza, że nie zgadza się ze stwierdzonymi przez naczelnika DUCS nieprawidłowościami i określonym zobowiązaniem podatkowym oraz że zamierza wnieść odwołanie od tej decyzji" - czytamy dalej.

ATM Grupa jest największym niezależnym producentem telewizyjno-filmowym w Polsce. Działa od 1992 roku i jako jedyna w branży posiada status spółki publicznej notowanej na warszawskiej giełdzie.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz