Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Betfan wchodzi na rynek i w ciągu 3-4 lat chce być wsród Top 5 bukmacherów

0
Podziel się:

Warszawa, 16.05.2019 (ISBnews) - Betfan wchodzi na polski rynek bukmacherski, podała spółka. W ciągu 3-4 lat chce znaleźć się w gronie pięciu największych licencjonowanych firm bukmacherskich w Polsce.

Betfan wchodzi na rynek i w ciągu 3-4 lat chce być wsród Top 5 bukmacherów
bECtxYEl

"Betfan, który zadebiutował na polskim rynku bukmacherskim, chce przyciągać graczy innowacyjnymi rozwiązaniami. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i e-sportowych, jako jedyny w Polsce oferuje szeroki zakres zakładów na rozrywkę, obejmujących tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. Betfan obecnie koncentruje się na działaniach wyłącznie w Internecie i zamierza zdobywać pozycję poprzez intensywną, nowoczesną komunikację w tym kanale oraz bogaty pakiet korzyści dla graczy. W ciągu 3-4 lat chce znaleźć się w gronie pięciu największych licencjonowanych firm bukmacherskich w Polsce" - czytamy w komunikacie.

"Chcemy zmieniać postrzeganie zakładów bukmacherskich. Dlatego nie skupiamy się wyłącznie na wydarzeniach sportowych i ich wynikach, bacznie obserwujemy otoczenie i proponujemy naszym fanom zakłady odpowiadające różnorodnym zainteresowaniom. U nas można obstawić niemal wszystko. Aby nie tworzyć dodatkowych barier, bierzemy na siebie zapłatę podatku od gier, a każdy nowy gracz może skorzystać z najwyższego na rynku bonusu powitalnego o wartości 3 tys. zł" - powiedział prezes Betfan Piotr Sienkiewicz, cytowany w komunikacie.

Betfan proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. "Naszym założeniem jest ciągły rozwój oferty i zdobywanie coraz silniejszej pozycji na rynku. Nie chcemy jednak podążać utartymi schematami, ale poprzez nowoczesne formy komunikacji, szybkość, aktualność i profesjonalizm, dostarczymy graczom unikatowych wrażeń i emocji związanych z obstawianiem różnorodnych wydarzeń. Chcemy być symbolem bukmachera XXI wieku na polskim rynku" - dodał Sienkiewicz.

bECtxYEn

Betfan wystartował jako dziesiąty podmiot na polskim rynku bukmacherskim online. To spółka ze 100% polskim kapitałem, zbudowana w oparciu o doświadczoną w branży kadrę zarządzającą. Pełniący funkcję prezesa zarządu Piotr Sienkiewicz pracował wcześniej w ForBET i Totolotku. W tym ostatnim miał okazję współpracować z odpowiadającym w Betfan za działalność operacyjną Grzegorzem Kiczko. Doświadczenie w ForBET i Totolotku zdobywał również Jarogniew Muszyński, stojący na czele IT. Dyrektorem marketingu jest Jakub Świsłowski, który związany był m.in. z Onetem, Agorą i PGNiG. Właścicielem spółki jest grupa kapitałowa Chałas i Wspólnicy.

Betfan podaje, że jest bukmacherem, który najszybciej uzyskał zezwolenie z Ministerstwa Finansów, a następnie w najkrótszym okresie uruchomił działalność - dokładnie w ciągu pół roku od uzyskania licencji.

bECtxYEO
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)