Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
10.03.2020 17:00

CD Projekt 'czuje się komfortowo' z wrześniową datą premiery 'Cyberpunk 2077'

CD Projekt "czuje się komfortowo" z wrześniowym terminem premiery gry "Cyberpunk 2077", poinformował prezes Adam Kiciński.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Gra jest ogromna, istnieje gigantyczna ilość zależności i trzeba być pewnym, że to działa. Dlatego jest mnóstwo do doszlifowania. Z nowym terminem daliśmy sobie dość duży zapas - przesunięcie jest duże, czujemy się komfortowo z terminem premiery" - powiedział Kiciński dziennikarzom.

Wiceprezes Piotr Nielubowicz dodał, że gra ma duże "replayability", czyli oferuje wiele wersji jej przejścia. Zapytany o tempo preorderów wskazał, że "nadal jesteśmy zadowoleni, bardziej niż przy 'Wiedźminie'".

Zarząd zaznaczył, że nabywcy preorderów przyjęli pozytywnie zmianę daty premiery i okazali wsparcie. Na pytanie o "crunch", Kiciński wskazał, że "jest teraz zupełnie inaczej" niż przy kończeniu "Wiedźmina 3".

"Jest dużo mniej pracy po godzinach, choć niektórzy ciężko pracują" - zaznaczył szef CD Projekt.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin", obecnie trwają prace nad "Cyberpunk 2077".

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz