Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Centrum Obsługi Administracji Rządowej ponownie wybrało ofertę T-Mobile

2
Podziel się:

Warszawa, 01.10.2019 (ISBnews) - T-Mobile Polska drugi raz z rzędu zwyciężyło w przetargu, którego przedmiotem było dostarczenie Centrum Obsługi Administracji Rządowej usług mobilnej telefonii oraz transmisji danych na kwotę 31,9 mln zł, podał operator.

Centrum Obsługi Administracji Rządowej ponownie wybrało ofertę T-Mobile

"Umowa podpisana między Centrum Obsługi Administracji Rządowej a T-Mobile obejmuje świadczenie usług telefonii ruchomej wraz z dostawą telefonów komórkowych, modemów i kart SIM na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej. Kontrakt został podpisany na 23 miesiące i będzie obowiązywał od 01.01.2020 do 31.11.2022. Opiewa na kwotę 31 924 793,34 zł" - czytamy w komunikacie.

W ramach kontraktu T-Mobile dostarczy COAR w ramach zamówienia podstawowego 30 719 kart SIM z taryfami głosowymi i do transmisji danych oraz 22 109 urządzeń mobilnych. Dalsze 8 257 kart SIM voice i data oraz 4 882 urządzenia mobilne zostaną dostarczane opcjonalnie, w miarę zapotrzebowania. Całkowita liczba kart SIM to 38 976, a urządzeń mobilnych: 26 991, wymieniono w informacji.

"Jednym z elementów przetargu było także dostarczenie niezwykle rozbudowanego narzędzia do samodzielnego zarządzania kontem, w tym generowania rozbudowanych raportów. W ramach umowy T-Mobile zapewni również odbiorcom usług cykl wirtualnych szkoleń, obejmujących m.in. kwestie bezpieczeństwa" - czytamy dalej.

Usługi objęte kontraktem świadczone będą na rzecz 222 jednostek administracji państwowej, w tym m.in. Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Kancelarii Prezydenta RP, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Głównego Urzędu Statystycznego, wymieniono również.

"Zwycięstwo w przetargu i podpisanie umowy oznacza rozszerzenie kooperacji między T-Mobile oraz COAR rozpoczętej w roku 2017 i stanowi rozwinięcie współpracy operatora z sektorem publicznym. Na bazie wcześniejszych przetargów T-Mobile już dziś świadczy usługi teleinformatyczne dla Najwyższej Izby Kontroli, Komisji Nadzoru Finansowego, Kancelarii Sejmu, czy Narodowego Banku Polskiego" - podsumowano w informacji.

Usługi sieci T-Mobile i Heyah dostępne są na blisko 100% powierzchni Polski. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest grupa Deutsche Telekom.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
polskibabel
5 lata temu
Według mnie jest to na prawdę racjonalny wybór. T-Mobile potrafi robić takie rzeczy no i zaoferować dobrą jakość a to chyba w takich służbach zasadnicza kwestia. Całe szczęscie że to nie jest Polkomtel, który wyprowadza kapitał za granice i podpisuje umowy z pracownikami na jakieś dzikie firmy nie w PL.
ManHunt
5 lata temu
Usługi objęte kontraktem świadczone będą na rzecz 222 jednostek administracji państwowej, w tym m.in. Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Kancelarii Prezydenta RP, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Głównego Urzędu Statystycznego. Spoko: czyli dane państwowe w rękach Niemców.