Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dom Development wprowadził do sprzedaży 145 lokali w ramach DM Metro Zachód

0
Podziel się

Dom Development wprowadził do oferty 145 lokali w ramach nowego etapu projektu Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód na warszawskim Bemowie, podała spółka. Powstaje ona przy stacji budowanego obecnie odcinka drugiej linii metra. Przekazanie kluczy planowane jest na IV kwartał 2022 roku.

Dom Development wprowadził do sprzedaży 145 lokali w ramach DM Metro Zachód
bDKiNlbF

W pięciopiętrowym budynku powstanie 140 mieszkań i 5 lokali usługowych. W ofercie można znaleźć lokale o powierzchni od 28 m2 do blisko 94 m2, podano.

"Bemowo to dynamicznie zmieniająca się, jedna z najmłodszych dzielnic Warszawy. W ramach projektu Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód tworzymy wyróżniającą się przestrzeń miejską, wpisującą się w potrzeby stylu życia młodszego pokolenia. Zaplanowane rozwiązania proekologiczne pozwolą obniżyć koszty energii, a starannie zaprojektowana zieleń i przestrzeń do integracji tworzyć będą przyjazne miejsce do życia" - powiedział dyrektor działu sprzedaży w Dom Development Grzegorz Smoliński, cytowany w komunikacie.

Dom Development - jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2019 r. sprzedał 3 661 lokali.

bDKiNlci
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
KOMENTARZE
(0)