Notowania

finanse
28.06.2019 14:41

Getin Holding pozyskał środki na działalność z innych źródeł zamiast z obligacji

Getin Holding pozyskał środki na finansowanie bieżącej działalności z innych źródeł zamiast z planowanej wcześniej emisji obligacji skierowanej do wybranych inwestorów instytucjonalnych, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Getin Holding S.A. informuje, że nie zrealizował zamiaru emisji obligacji skierowanej do indywidualnie wybranych inwestorów instytucjonalnych. O zamiarze przeprowadzenia emisji obligacji emitent informował w raporcie bieżącym nr 16/2019 z dnia 8 kwietnia 2019 r. Emitent informuje ponadto, że pozyskał środki na finansowanie bieżącej działalności z innych źródeł"

W kwietniu Getin Holding informował, że zarząd spółki podjął uchwałę w sprawie zamiaru pozyskania kwoty do 40 mln zł w drodze niepublicznej emisji obligacji, skierowanej do indywidualnie wybranych inwestorów instytucjonalnych.

Grupa Getin Holding prowadzi działalność operacyjną w 5 krajach w 7 branżach (bankowość, leasing, pośrednictwo finansowe, doradztwo księgowe, finansowanie publicznej służby zdrowia i jednostek samorządu terytorialnego, obrót i zarządzanie wierzytelnościami oraz faktoring). Akcje Getin Holding są notowane na GPW od 2001 roku.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
28-06-2019

bartekno i dobrze wazne ze idzie do przodu

09-07-2019

BWNo i dobrze, z tego co widać ostatnio Getin nieźle sobie radzi

03-07-2019

LennySpoko ogarnięty bank, nie widzę powodu by się martwić o jego przyszłość

Rozwiń komentarze (3)