Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
07.04.2020 09:23

GPW: Wycofanie akcji Vantage Development z obrotu nastąpi z dniem 9 kwietnia

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) ustaliła, że dniem wycofania akcji Vantage Development z obrotu na rynku głównym GPW będzie 9 kwietnia 2020 r., podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W związku z decyzją Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie udzielenia spółce Vantage Development zgody na wycofanie z obrotu na rynku regulowanym akcji tej spółki, oznaczonych kodem 'PLVTGDL00010', z dniem 9 kwietnia 2020 r. nastąpi wycofanie tych akcji z obrotu na Głównym Rynku GPW" - czytamy w komunikacie.

Wcześniej Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zezwoliła Vantage Development na wycofanie akcji z obrotu na rynku regulowanym wszystkich swoich akcji z dniem 9 kwietnia br.

W styczniu br. TAG Beteiligungs- und Immobilienverwaltungs rozliczył transakcje nabycia akcji w wezwaniu na Vantage Development i posiada obecnie 100% kapitału spółki.

Vantage Development to firma deweloperska, realizująca projekty w segmencie mieszkaniowym i biurowym. Spółka jest notowana na GPW od 2012 r. W 2019 r. grupa osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 941 lokali.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz