Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Grupa Muszkieterów uruchomiła 70. stację paliw; pierwszą bezobsługową

0
Podziel się:

Warszawa, 26.01.2021 (ISBnews) - Grupa Muszkieterów uruchomiła w Polkowicach przy sklepie Bricomarché 70. stację paliw pod szyldem Intermarché, podała spółka. To jednocześnie pierwszy punkt Grupy Muszkieterów działający w formule light, czyli bezobsługowo i bezgotówkowo.

Grupa Muszkieterów uruchomiła 70. stację paliw; pierwszą bezobsługową
(Autokult)

Jest to w pełni zautomatyzowany obiekt light, który działa bez obecności pracowników obsługi. Klienci mogą samodzielnie zatankować swoje pojazdy w systemie całodobowym, a następnie dokonać płatności bezgotówkowej. W ofercie stacji są benzyna bezołowiowa 95, olej napędowy oraz autogaz LPG. Paliwa są dostarczane przez Orlen Paliwa oraz przez SCA Petrole Polska. Na stacji zostały zainstalowane 4 stanowiska do tankowania paliw oraz 2 do tankowania LPG.

"Grupa Muszkieterów od lat jest liderem na rynku przymarketowych stacji paliw. Zależy nam na utrzymaniu tej pozycji, dlatego konsekwentnie poszerzamy naszą ofertę. Naszym celem jest rozwijane sieci w taki sposób, aby finalnie stacje paliw działały przy każdym istniejącym supermarkecie, tam gdzie jest to możliwe. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu jeszcze lepiej odpowiemy na potrzeby klientów" - powiedział prezes SCA Petrole Polska, spółki zajmującej się handlem paliwami w Grupie Muszkieterów, Benjamin Ferte, cytowany w komunikacie.

Licząca 70 stacji sieć Intermarché to największa w Polsce sieć stacji paliw zlokalizowanych przy supermarketach, przed siecią Carrefour (43 stacje), Auchan (25) i Tesco (22).

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu "dom i ogród" w Polsce, jest zrzeszeniem prawie 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu "dom i ogród" Bricomarché. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)