Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
02.03.2020 17:14

Infoscan ma umowę z AMC Tech na wykonanie projektu i produkcję urządzenia

Infoscan podpisał umowę ze spółką AMC Tech na wykonanie projektu urządzenia do rejestrowania różnego rodzaju sygnałów biologicznych oraz wysyłanie ich za pomocą GSM do dedykowanego serwera telemedycznego oraz i jego produkcję o wartości 668,5 tys. zł, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd Infoscan informuje o zawarciu w dniu 2 marca 2020 r. umowy o wykonanie projektu urządzenia z AMC Tech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (AMC). Na mocy zawartej umowy AMC zobowiązał się do zaprojektowania oraz wytworzenia urządzenia do rejestrowania różnego rodzaju sygnałów biologicznych oraz wysyłanie ich za pomocą GSM do dedykowanego serwera telemedycznego. Urządzenie będzie składało się z kilku modułów, w tym modułu pulsoksymetrycznego (POX), modułu ZOPS oraz modułu EKG/EEG/EMG" - czytamy w komunikacie.

Prace nad urządzeniem zostaną podzielone na 5 etapów, z których realizacja pierwszego nastąpi w terminie dwóch tygodni od dnia zawarcia umowy.

"Wynagrodzenie przysługujące AMC z tytułu realizacji przedmiotu umowy wyniesie łącznie 668 500 zł, a jego płatność zostanie podzielona na transze, płatne zgodnie z harmonogramem płatności wskazanym u umowie" - czytamy także.

AMC to ekspert w zakresie projektowania, produkcji i wdrażania przemysłowych systemów monitorowania, diagnostyki oraz sterowania. AMC wspomaga swoich klientów w rozwoju nowoczesnych produktów w zakresie oprogramowania, elektroniki oraz mechaniki. Od ponad 20 lat rozwiązania spółki znajdują zastosowanie na całym świecie, we wszystkich kluczowych gałęziach przemysłu m. in. w sektorze kolejowym, samochodowym, lotniczym, wytwarzania energii (tradycyjnej i odnawialnej) czy produkcji.

Infoscan prowadzi działalność od 2007 r. Spółka rozwija urządzenie zdalnie diagnozujące zaburzenia oddychania podczas snu oraz urządzenia z dziedziny telemedycyny. Jest notowana na rynku NewConnect od 2015 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz