Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Jarosińska-Jedynak: Dopłaty do pensji ze środków UE objęły 577 tys. miejsc pracy

1
Podziel się

Dopłatami do wynagrodzeń ze środków unijnych, na które przeznaczono 2,6 mld zł ze środków objęto 577 tys. miejsc pracy, poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

Jarosińska-Jedynak: Dopłaty do pensji ze środków UE objęły 577 tys. miejsc pracy
bEpyswZh

"Wspólnie z marszałkami województw wypracowaliśmy produkt w postaci dopłat do wynagrodzeń. Na ten cel przeznaczyliśmy 2,6 mld zł w ramach funduszy europejskich: z Programu Wiedza Edukacja Rozwój oraz z Regionalnych Programów Operacyjnych. Dzięki temu dzisiaj mówimy o wsparciu 577 tys. miejsc pracy ze środków europejskich przy współpracy z przedsiębiorcami" - powiedziała Jarosińska-Jedynak podczas briefingu w firmie Accord Studio Mebli w Łomiankach.

Zaznaczyła, że wysokość dofinansowania zależna jest od spadku obrotów, więc również przedsiębiorca musi dołożyć środków do tego komponentu.

Dopłaty do pensji pracowników to jedno z działań Funduszowego Pakietu Antywirusowego. Do wtorku 9 czerwca powiatowe urzędy pracy rozpatrzyły ponad 174 tysięcy wniosków Wnioski o dopłaty złożono na blisko 2,3 mld zł.

bEpyswZj

Jarosińska-Jedynak poinformowała, że a walkę z koronawirusem i jego skutkami gospodarczymi przeznaczono łącznie ponad 14 miliardów złotych z funduszy unijnych.

(ISBNews)

bEpyswZK
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
qwe
rok temu
nie wiedzialem że mamy w ogóle taką minister, pierwsze słysze. Nawet nie wiem jak wygląda