Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kiciński z CD Projekt: Przyszłość zapowiada się niesamowicie

2
Podziel się:

Działania podejmowane w ubr. nie mają obecnie wpływu na wyniki Grupy CD Projekt Red, ale są inwestycją w przyszłość, a ta zapowiada się niesamowicie, poinformował prezes Adam Kiciński.

Kiciński z CD Projekt: Przyszłość zapowiada się niesamowicie

"Zeszłoroczne sprawdziany to dopiero początek. Nieustająco rozbudowujemy naszą firmę, w ubiegłym roku znacznie zwiększyliśmy moce twórcze zarówno w głównej siedzibie w Warszawie, jak i w krakowskim studio. Również w minionym roku CD Projekt RED został wzmocniony o bardzo uzdolniony zespół z Wrocławia, gdzie otworzyliśmy kolejne studio. W 2018 r. do Grupy dołączyli też twórcy ze Spokko, którzy pracują nad nieogłoszonym jeszcze projektem mobilnym. W GOG.com od jakiegoś czasu wdrażamy duże zmiany związane z prowadzonym przez spółkę biznesem. Stale pracujemy nad synergiami między naszymi dwoma segmentami, czego przykładem może być projekt Gwint realizowany połączonymi siłami REDa i GOGa. Te działania choć nie mają obecnie wpływu na wyniki Grupy, są naszą inwestycją w przyszłość, a ta zapowiada się niesamowicie" - napisał Kiciński w liście do akcjonariuszy.

W raporcie rocznym CD Projekt wskazał, że spodziewa się m.in. istotnych nakładów w najbliższych kwartałach związanych z wydaniem gry Cyberpunk 2077.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin", obecnie trwają prace nad "Cyberpunk 2077".

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Amos
5 lata temu
To zupełnie jak z Kubicą! Na wikipedii jest o nim więcej niż o Schumacherze którego poziomu nigdy nawet nie powącha. Tak działa P R. Zaiste niedorobiony Gwint na mobilne platformy to dla inwestorów fenomenalna wiadomość! Cyberpunk którego nie potrafią zaprezentować to wydmuszka, a kolejny wielki tytuł na razie nie istnieje. Kiedy coś im się ostatnio udało poza sprawianiem wrażenia?
Ponure proroc...
5 lata temu
technologia ogłupia / inteligencja spada google