Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zarząd
02.07.2020 22:03

Lidl Polska poszerza zarząd. Do działu sprzedaży dołącza Ryszard Machoj

Nie dwie, a trzy osoby będą odpowiadać za obszar sprzedaży w Lidlu. Do zarządu dołączył Ryszard Machoj, który wspomoże Macieja Tylkowskiego i Janusza Włodarczyka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Lidl Polska, Materiały prasowe)
Lidl. Ryszard Machoj (na zdjęciu) dołącza do zarządu sieci.

Zmiana ma związek z postępującym projektem automatyzacji zamówień w Lidlu, o czym informuje sieć w komunikacie. Ryszard Machoj dołącza do zarządu, aby ją wspomóc.

Ryszard Machoj jest związany z firmą Lidl Polska od 16 lat. Odpowiada m.in. za wprowadzenie kas samoobsługowych w sieci oraz za akcje promocyjne.

Świeżo upieczony członek zarządu dołączy do Macieja Tylkowskiego i Janusza Włodarczyka. Ten pierwszy "aktualnie lideruje" w "projekcie przekazywania doświadczeń związanych z automatyzacją zamówień dla innych spółek narodowych Lidla" - jak tłumaczy sieć w komunikacie. Z polską filią Lidla związany jest od 20 lat.

Drugi natomiast odpowiada przede wszystkim za wprowadzenie na polski rynek aplikacji Lidl Plus. Z siecią jest związany od 17 lat.

Zobacz też: Ceny żywności w górę. Ekspert wskazuje powody

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: zarząd, nominacja, praca, praca, praca, lidl polska, wiadomości, wiadomości, wiadomości, giełda
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
03-07-2020

Hans KlosTo płace w LIDL-u zrównają się teraz zapewne z niemieckimi skoro enerdowcy zrównują płace np. kierowców ciężarówek.

03-07-2020

CzarnaHankaDobrze, że nie Ryszard Machloj, tak?

Rozwiń komentarze (2)