Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Merlin Group nawiązał współpracę z dystrybutorem biletów Ticketmaster Poland

0
Podziel się:

Merlin Commerce - spółka zależna Merlin Group - nawiązał strategiczną współpracę z dystrybutorem biletów Ticketmaster Poland, podał Merlin.

Merlin Group nawiązał współpracę z dystrybutorem biletów Ticketmaster Poland
bEDUqQIB

"W związku z realizowaniem strategii biznesowej grupy kapitałowej emitenta, a w szczególności w związku z czynionymi staraniami w zakresie pozyskiwania nowych partnerów biznesowych mających na celu poszerzenie dotychczasowej oferty grupy kapitałowej emitenta w dziedzinie szeroko rozumianej kultury (książka, muzyka, film ), spółka zależna od Emitenta Merlin Commerce Sp. z o.o. nawiązała strategiczną współpracę z jednym z kluczowych dystrybutorów sprzedaży biletów Ticketmaster Poland Sp. z o.o." - czytamy w komunikacie.

W ramach współpracy przy użyciu platformy Ticketmaster będzie udostępniona zakładka umożliwiająca nabycie biletów na wydarzenia kulturalne za pośrednictwem Ticketmaster Poland. Wynagrodzenie Merlin Group zostało ustalone na zasadach rynkowych, podano również.

"Nawiązanie współpracy z Ticketmaster Poland spowodowane jest rosnącym wzrostem zainteresowaniem na rynku e-commerce sprzedaży biletów. Dlatego też zarząd uznał, że wprowadzenie tej kategorii produktów do swojego portfolio będzie atrakcyjne dla klientów sklepu merlin.pl" - czytamy dalej.

bEDUqQID

Nowa usługa będzie dostępna dla klientów sklepu merlin.pl. od końca listopada.

Merlin Group rozwija projekty e-commerce w oparciu o zintegrowaną platformę komplementarnych zasobów, takich jak magazyn, platforma informatyczna, kompetencje handlowo-marketingowe, biuro obsługi klienta oraz finanse i księgowość. Spółka jest notowana na NewConnect.

bEDUqQJe
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)