Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Morawiecki: Zamierzamy wprowadzić od jutra dodatkowe obostrzenia

31
Podziel się

Warszawa, 30.03.2020 (ISBnews) - Wprowadzenie od jutra dodatkowych obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Nie doprecyzował o jakie konkretnie obostrzenia chodzi.

Morawiecki: Zamierzamy wprowadzić od jutra dodatkowe obostrzenia
bDyCKYOJ

Premier wziął udział w senackiej debacie na temat tzw. tarczy antykryzysowej, pakietu działań dla przedsiębiorców narażonych na straty w związku z epidemią koronawirusa.

"Codziennie staramy się adaptować i wdrażać nowe rozwiązania. Takie rozwiązania zamierzamy również jutro, dodatkowe obostrzenia, rygory sanitarno-epidemiologiczne wdrożyć" - powiedział Morawiecki.

Nie doprecyzował o jakie konkretnie rozwiązania chodzi.

bDyCKYOL

Od kilkunastu dni obowiązuje stan epidemii, przedłużono zawieszenie zajęć szkolnych w przedszkolach, szkołach podstawowych, średnich i na uczelniach do Wielkanocy. Przedłużono też zamknięcie granic. Obowiązuje zakaz przemieszczania się więcej niż dwóch osób, w środkach komunikacji może być zajęta jedynie połowa miejsc. Zamknięto galerie handlowe, kina i restauracje.

Dotychczas w Polsce stwierdzono 1984 przypadki zarażenia koronawirusem, zmarło 26 osób.

bDyCKYPm
giełda
wiadomości
giełda na żywo
KOMENTARZE
(31)
Rocky
10 miesięcy temu
Efekt głupoty Polaków. Niestety takie rozwiązania to teraz mus. Rząd dobrze robi.
Rozen
10 miesięcy temu
Nadzwyczajne sytuacje wymagają nadzwyczajnych rozwiązań.
Nordyk
10 miesięcy temu
Mam nadzieję, że będą to zalecenia, które zniechęcą Polaków do łamania kwarantanny. Tacy ludzie to przecież zagrożenie społeczne.
bDyCKYPn
Teodor
10 miesięcy temu
Skąd negatywne komentarze?? Chcecie skończyć jak Włochy czy Hiszpania?? Tam wywożą ciała wojskowymi autami,dziennie umiera od 400 do 700 osób,chcecie tego??? Jeżeli nie to siedźcie w domu i słuchajcie sie rządu!!
Nicolas
10 miesięcy temu
Premier to jedyny człowiek,który myśli racjonalnie i podejmuje szybkie kroki,nie dawno wprowadzono obostrzenia,nic nie dały jak widać więc szybko zostaną wprowadzone kolejne i to jest tempo,o to chodzi!
...
Następna strona