Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nestmedic sprzedał szpitalowi WUM w Warszawie telemedyczny system KTG Pregnabit

0
Podziel się:

Warszawa, 18.12.2019 (ISBnews) - Nestmedic ma umowę ze Szpitalem Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie - jednym z sześciu szpitali Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM) - na dostarczenie systemu KTG Pregnabit do dyspozycji dla ciężarnych pacjentek KTG Pregnabit.

Nestmedic sprzedał szpitalowi WUM w Warszawie telemedyczny system KTG Pregnabit
bEEvfZrF

"Nawiązanie współpracy ze Szpitalem Klinicznym przy ul. Karowej w Warszawie to kolejny ważny dla nas krok w komercjalizacji mobilnego KTG Pregnabit. Cieszymy się, że dzięki naszym urządzeniom poszerzy się zakres opieki okołoporodowej, w której to dziedzinie szpital ten specjalizuje się od lat. Cieszymy się, że coraz więcej publicznych placówek służby zdrowia dostrzega potencjał i inwestuje w telemedycynę" - powiedział prezes Nestmedic Jacek Gnich, cytowany w komunikacie.

Urządzenia Pregnabit umożliwiają przeprowadzenie badań w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności wizyty kobiety ciężarnej w szpitalu.

Spółka jest w trakcie przeprowadzania programów pilotażowych oraz prowadzenia rozmów z kolejnymi placówkami medycznymi, które mogą zaowocować następnymi kontraktami i przełożyć się pozytywnie na wolumen wykonywanych badań KTG w Polsce, podano także.

bEEvfZrH

Firma Nestmedic SA powstała w 2014 roku. Jej zespół stworzył innowacyjny produkt - system teleKTG do zdalnego przeprowadzania kontrolnych badań i analizowania wyników w ostatnim trymestrze ciąży. Nestmedic zadebiutował na NewConnect w 2017 r.

bEEvfZsi
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)