Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
01.07.2020 11:53

Panattoni wybuduje Park Zabrze II o pow. 44 tys. m2 na terenie Katowickiej SSE

Panattoni, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, wybuduje kolejny park magazynowo-produkcyjny na Śląsku - Panattoni Park Zabrze II Inwestycja o powierzchni 44 tys. m2 powstanie w Zabrzu na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Budowa Panattoni Park Zabrze II ruszy w lipcu br.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Nasz najnowszy projekt ulokowany będzie w jednym z kluczowych centrów logistycznych kraju, obsługujących zarówno region, kraj jak i zagranicę. Wynika to z łatwego dostępu do głównych arterii komunikacyjnych jak autostrada A1 i A2 oraz portów lotniczych w Katowicach i Krakowie. Dodatkowym atutem jest to, że Panattoni Park Zabrze II znajdzie się na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co oznacza wielu ulg podatkowych dla inwestora. W 2019 roku właśnie ta strefa została uznana w rankingu FDI Business Financial Times nie tylko za najlepszą strefą ekonomiczną w Europie, ale i drugą na świecie" - powiedziała senior development manager Panattoni Aurelia Rachtan, cytowana w komunikacie.

Pierwszy klient - firma Zarys International Group, producent i dostawca produktów medycznych m in. do szpitali - wynajął w inwestycji 14 tys. m 2, podano także.

Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
01-07-2020

LOLPanattoni już zrobiło z całego kraju jakąś koszmarną bazę przeładunkową, zabierając pola, lasy, ładując stalowe hale gdzie popadnie. Czy niszczenie … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)