Notowania

górnictwo
27.02.2020 14:53

PGNiG Termika będzie sponsorem I drużyny piłk. Legii Warszawa do 30 VI 2021 r.

PGNiG Termika - spółka zależna Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) - przedłużyło umowę z Legią Warszawa i pozostanie sponsorem jej pierwszej drużyny piłkarskiej do 30 czerwca 2021 r., podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"PGNiG Termika to spółka dysponująca największą elektrociepłownią w Unii Europejskiej, która m.in. wytwarza ciepło dla 70% mieszkańców Warszawy, w tym dla obiektów Legii Warszawa. Nasi pracownicy to również wierni kibice warszawskiej drużyny. Dlatego wspieramy Legię Warszawa. To ważna część budowy naszej marki" - powiedział wiceprezes PGNiG Termika Dawid Jaworski, cytowany w komunikacie.

"Wieloletnia współpraca PGNiG Termika z Legią to dla nas dowód szczególnego zaufania, pokazujący jak wiele wzajemnych korzyści może dać przemyślane i mądrze rozwijane partnerstwo dwóch silnych marek. Bardzo się cieszę, że będziemy się dalej wspólnie wspierać w osiąganiu naszych celów, szczególnie, że łączy nas nie tylko pasja do piłki, ale także miłość do Warszawy" - dodał prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski.

Umowa pod nazwą "PGNiG Termika Oficjalnym Dostawcą Ciepła dla Legii Warszawa" ma charakter marketingowo-promocyjny i dotyczy wsparcia I drużyny piłkarskiej Legii Warszawa. PGNiG Termika jest sponsorem zespołu od 2013 r.

PGNiG jest obecne na warszawskiej giełdzie od 2005 r. Grupa zajmuje się wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju, importem gazu ziemnego do Polski, magazynowaniem gazu w podziemnych magazynach gazu, dystrybucją paliw gazowych, a także zagospodarowaniem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą oraz świadczeniem usług geologicznych, geofizycznych i poszukiwawczych w Polsce i za granicą. Skonsolidowane przychody wyniosły 41,2 mld zł w 2018 r.

Tagi: górnictwo, hutnictwo, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
27-02-2020

TeroZa piłkę nożną to niech się nie biorą!!! To dno !!! W Polsce nikt nie potrafi grać w piłkę nożną!! Szkoda kasy na to . Kolarstwo ,Siatkówka,

Rozwiń komentarze (1)