Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Play i iTaxi wprowadzają usługę Zapłać z Play za przejazdy taksówkowe

1
Podziel się

Play i iTaxi rozpoczynają współpracę, dzięki której klienci operatora będą mogli dopisać koszt przejazdów iTaxi do kolejnej faktury za usługi telekomunikacyjne w ramach usługi "Zapłać z Play", podały firmy.

Play i iTaxi wprowadzają usługę Zapłać z Play za przejazdy taksówkowe
bDZvDJdx

"Play i iTaxi wdrażają innowacyjne rozwiązanie na europejskim rynku. Od teraz klienci największego krajowego operatora mogą dopisać koszt przejazdów iTaxi do kolejnej faktury za usługi telekomunikacyjne. Ten sposób płatności za taksówkę obejmie 10 polskich miast, w których działa Bilet iTaxi" - czytamy w komunikacie.

Klienci Play i iTaxi już mogą cieszyć się bezpieczną i komfortową podróżą, opartą o gwarancję stałej ceny - bez względu na porę dnia czy strefę miasta. Jest to możliwe dzięki Biletowi iTaxi, usłudze umożliwiającej sprawdzenie kosztu przejazdu jeszcze przed złożeniem zamówienia. Użytkownik, który skorzysta z Biletu iTaxi, po zakończonym kursie otrzyma od operatora SMSa z potwierdzeniem kwoty doliczonej do comiesięcznej faktury, podano także.

"Wspólnie z Play wprowadzamy przełomowe rozwiązanie na europejskim rynku, które zwiększy komfort korzystania z usług taxi. Mamy wspólny cel - zapewnić klientom wygodny i bezpieczny system płatności za przejazdy. Od teraz klienci mogą dopisywać koszty przejazdów taxi do rachunku telefonicznego i jednym przelewem bankowym zapłacić za usługi. Wierzę, że ta forma płatności będzie znacznym ułatwieniem dla użytkowników Play" - powiedział CEO iTaxi Jarosław Grabowski, cytowany w komunikacie.

bDZvDJdz

"Z roku na rok rośnie liczba produktów, za które można zapłacić razem z rachunkiem za usługi Play. Już teraz klienci mogą dopisywać do swojej faktury zakupy za aplikacje, gry, bilety komunikacji miejskiej, opłaty parkingowe czy koszt wynajmu elektrycznych skuterów na minuty. Widzimy rosnące zainteresowanie tą metodą płatności, dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dzięki współpracy z iTaxi, udostępniamy 'Zapłać z Play' za przejazdy taksówką" - powiedział szef Zespołu Direct Carrier Billing w Play Łukasz Perzyński, cytowany w komunikacie.

Partnerem technologicznym dostarczającym rozwiązanie jest Centili Ltd. - spółka będąca wiodącym integratorem płatności Direct Carrier Billing na całym świecie.

iTaxi to polska platforma technologiczna łącząca taksówkarzy i pasażerów poprzez nowoczesną aplikację mobilną, która działa na rynku od ponad 7 lat obejmując swoim zasięgiem największe miasta w Polsce.

Play Communications jest właścicielem 100% udziałów w P4 (Play), która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.

bDZvDJea
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
dert
rok temu
biorąc pod uwagę żenujący zasięg playa sporo kursów będzie bez zapłaty...