Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polonus rozpoczyna współpracę z estońską firmą Lux Express

2
Podziel się:

Polonus rozpoczyna współpracę partnerską z estońską firmą Lux Express, liderem rynku w krajach bałtyckich, poinformowała spółka.

Polonus rozpoczyna współpracę z estońską firmą Lux Express
bEILbYqJ

"Sukces sieci Polonus Partner i zaoferowanie naszym pasażerom możliwości podróży łączonych na pokładach autokarów czołowych polskich przewoźników zachęcił nas do pójścia o krok dalej. W ramach rozpoczętej kampanii "Łączymy Europę" z przyjemnością informuję o nawiązaniu współpracy z firmą Lux Express, liderem rynku w Krajach Bałtyckich. Dzięki tej współpracy nasi pasażerowie otrzymują możliwość zaplanowania podróży z Warszawy i Lwowa do przepięknego Wilna" - powiedział prezes spółki Polonus Maciej Acedański, cytowany w komunikacie.

Dzięki współpracy Polonusa i Lux Express pasażerowie mogą zakupić w jednej transakcji bilety na podróż ze Lwowa do Wilna lub z Warszawy do Wilna. Przesiadka pomiędzy autokarami przewoźników odbywa się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia, którego operatorem jest Polonus, podano także.

"Polonus do obsługi swoich połączenia z Warszawy do Lwowa przeznacza komfortowe i nowoczesne autokary marki Scania, wyposażone w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży na terenie Polski z bezpłatnego bezprzewodowego internetu oraz usługi geolokalizacji. Podróż na odcinku Warszawa-Wilno będzie odbywać się na pokładach komfortowych autokarów Lux Express, wyposażonych w system rozrywki pokładowej, który doskonale umili podróż" - czytamy także.

bEILbYqL

Polonus to spółka Skarbu Państwa świadcząca usługi transportu osób w regularnej komunikacji lokalnej, dalekobieżnej i międzynarodowej. Z usług Polonusa - realizowanych w oparciu o bazy transportowe w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim i Piasecznie - korzysta rocznie ponad 2 mln pasażerów.

bEILbYrm
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Dratewka
3 lata temu
Nu,niedlugo stoiska z lodami znacjonalizuja I bedzie jak za Bieruta I Gomulki.
Dratewka
3 lata temu
Nu,niedlugo stoiska z lodami znacjonalizuja I bedzie jak za Bieruta I Gomulki.