Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Qumak wnioskuje do KNF o zawieszenie postępowania dot. prospektu emisyjnego

0
Podziel się:

Qumak w upadłości skierował do Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o zawieszenie postępowania administracyjnego w przedmiocie zatwierdzenia prospektu emisyjnego spółki sporządzonego w związku z ubieganiem się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym (podstawowym) prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie 30 mln akcji zwykłych na okaziciela serii L o wartości nominalnej 1 zł każda, podała spółka.

Qumak wnioskuje do KNF o zawieszenie postępowania dot. prospektu emisyjnego
bFfBADuJ

Syndyk masy upadłości Qumak poinformował wcześniej, że decyzja sądu o ogłoszeniu upadłości Qumaka uprawomocniła się. Klauzula prawomocności nadana została 14 marca. Po upływie 6 miesięcy od dnia uprawomocnienia się postanowienia nastąpi wycofanie akcji Qumak z obrotu.

Qumak w upadłości jest polską spółką informatyczno-technologiczną, notowaną na GPW od 2006 r. Oferuje innowacyjne rozwiązania IT dla sektora prywatnego i publicznego, świadczy usługi obejmujące: konsulting i doradztwo, projektowanie i wdrażanie rozwiązań, wsparcie techniczne i serwisowe oraz rozbudowę rozwiązań.

bFfBADvm
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)